Незабравима(unutulmaz)-тема- 8

  • 58 594
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 276
и аз искам извинение, щото и аз май прекалих, но супер мн съм се изнервила с тази история и с прекъсването, сори ако съм обидила някой

# 646
  • Мнения: 276
преди малко пуснах ви боска и попаднах на една серия, май беше 30 турска и дизайнерката говореше с Тюркян, сякаш я подготвяше за това, което ще прочете в дневника, как мислите

# 647
  • Мнения: 0
и аз искам извинение, щото и аз май прекалих, но супер мн съм се изнервила с тази история и с прекъсването, сори ако съм обидила някой


Нищо мила, това поне показва, колко сме запалени по филма и колко държим на него.   Grinning     bouquet  bouquet
Те двете не говориха ли в 31 серия, дето Хаят много се разчувства? 

# 648
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
и аз искам извинение, щото и аз май прекалих, но супер мн съм се изнервила с тази история и с прекъсването, сори ако съм обидила някой


Нищо мила, това поне показва, колко сме запалени по филма и колко държим на него.   Grinning     bouquet  bouquet
Те двете не говориха ли в 31 серия, дето Хаят много се разчувства? 

newsm10 newsm10

# 649
  • Мнения: 3
и аз искам извинение, щото и аз май прекалих, но супер мн съм се изнервила с тази история и с прекъсването, сори ако съм обидила някой



момичета страхотни сте вобште няма за какво да се извинявате Grinning

# 650
  • Мнения: 276
когато си говориха Еда вече беше заминала с Харун във вилата и ме съмняма, че Хаят е започнала да признава нещо на Тюркян

# 651
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Дано само по турската не го спрат!:pray: Praynig Praynig

# 652
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
когато си говориха Еда вече беше заминала с Харун във вилата и ме съмняма, че Хаят е започнала да признава нещо на Тюркян
Бинзи беше превела разговора.

# 653
  • Мнения: 276
Сега чакам с нетърпение, когато Еда ще каже на Хару за бебето/това трябва да го видим и по нова/, защото беше мн грозно как и крещеще.Представям си горкичката как е искала да му каже, но...тъпата и сестра сигурно и е изплувала като някой демон от мрака

# 654
  • Мнения: 276
ок, ще потърся назад в страниците

# 655
  • Мнения: 11
А кой пък говори за неизлъчвани по Атв епизоди?! Никой не е искал това.  Stop
П.п и не виждам откъде ти знаеш каква е била сделката за закупуването на филма?  newsm78 Извинявай, ако ти се струвам груба, но изказването ти просто нямаше смисъл.



Не си груба. Всеки има право на мнение. Уважавам твоето,независимо дали го приемам или не. Относно откъде зная, има основни правила във външната търговия, и това дали ни харесват или не те се спазват.

# 656
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
ок, ще потърся назад в страниците
Тема 5 пост 695

# 657
  • Мнения: 276
благодаря страшно, прочетох го и за пореден път се убеждавам , ча тази Тюркян  е голямо зло, то май Мелдата на нея се е метнала, а Еда е горда като баща си и цени повече семейството, отколкото себе си и любовта си

# 658
  • Мнения: 0
Момичета, аз пак гледах фрагмана, нали свършва като дават Тюркян да следи Харун, а той отиваше някъде с колата си. Ами от снимките съдя, че ще се види с Еда и май на лекар ще отидат. А нашта Тюркян е прочела дневника и като ги види ще се размекне и ще се откаже да го убива. Така си мисля аз.  newsm78

# 659
  • Мнения: 0
знаете ли , че ако са 58 епизода ще ги гледаме по АТВ до 18 .08  включително, ако дават по една серия на седмица #Shocked

Общи условия

Активация на акаунт