Клуб Бургаски Ветренски мами-3

  • 19 638
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Добро утро!
и за мен!  Mr. Green

Днес времето изглежда обещаващо!  Party

За онлайн пазаруването- и аз съм доволна от този магазин за обувки. На Пепо му взимам вече втори чифт Кампер от там. Цените са наполовина от тук, а като има и промоция стават още по-изгодни. Пристигат много бързо и с куриер.
Напоследък обаче гледам да не се изкушавам, че април като ида в ЛондонО и май (ако не мине котка път) в NY ще пазаря на място.

Ванюш, их начи! Не се отказвай пък ти! Важното е крайната цел!  Crossing Arms

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Добро утро!
и за мен!  Mr. Green

Днес времето изглежда обещаващо!  Party

За онлайн пазаруването- и аз съм доволна от този магазин за обувки. На Пепо му взимам вече втори чифт Кампер от там. Цените са наполовина от тук, а като има и промоция стават още по-изгодни. Пристигат много бързо и с куриер.
Напоследък обаче гледам да не се изкушавам, че април като ида в ЛондонО и май (ако не мине котка път) в NY ще пазаря на място.

Ванюш, их начи! Не се отказвай пък ти! Важното е крайната цел!  Crossing Arms

Морген, бейби  Hug
Аз лесно не се отказвам, като немска овчарка съм като надуша нещо:) Неска пак ще ходя да зяпам, все някъде ще изкочи зайчето  Grinning

# 677
  • у дома
  • Мнения: 967
Здрасти и от мен  Simple Smile
Днес съм решила едно чистене голямо да направя, че много ларж го давам...
Ладида, в NY сама ли ще ходиш? Очертава ми се и на мен едно пътуване до Юса, ама не искам да съм сама, пък ме плашат, че с мъжа ми няма да ни пуснат заедно  Close

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
с Пепо. Живот и здраве на 5ти май трябва да летим, но не са ни потвърдили датите. И за визи още не са ни викнали. Аз мисля, че няма да имате проблем, след като децата са ви тук. През последните 6 месеца на 2 наши приятелски семейства са дали визи без проблем. Ама знам ли?!  newsm78
Тръгвайте с нас, ако се решите.  Peace

# 679
  • у дома
  • Мнения: 967
Ние ще ходим по-късно към лятото, но пък две наши приятелски семейства не са ги пуснали заедно.  Rolling Eyes

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ох,размечтах се .... как ми се ходи пак в Щатите....  Wink
Дано да нямате проблеми на интервюто и лятото да показвате снимки  Peace

# 681
  • Мнения: 32
Добро утро   bouquet
Ох снощи Симона пак се събуди към 2:30,ревове,мрънкане, 1 час откарахме така.Какво му става на това детенце,не мога да го разбера.Преди като си заспеше в 21:30 чак до сутринта откарваше,пък сега.Зъби ли я мъчат.....На всичкото отгоре от няколко дена пак се муси на млякото,виждам я че е гладна,а не иска да яде.Дъвче бибата на шишето,а не го засмуква хубаво,дали не я болят венците и затова да прави така?  newsm78
Мацки днес съм в Борисовата,пак към 12,нали така? Да няма промяна в графика?

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
две наши приятелски семейства не са ги пуснали заедно.  Rolling Eyes
туй вече не ми хареса. Казали ли са им какъв е проблема или те обяснения не дават?

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 420
Морген и от нас!

Вили, Дани днес  нпма да се джойне - има малко работа Peace Ние с Кольо ще сме пак към 12,30ч. там Sunglasses
Други за центъра? Да си ударим една среща на Альошата...

Неди Hug КАто ги гледам тия красоти и ми се припушвааааа...а вече съм "горд" непушач от една година Tired

# 684
  • у дома
  • Мнения: 967
Имало опасност да емигрират -  ooooh! Специално едното семейство е с много добър бизнес и добри доходи и са по на 35 г. Как ги виждат да зарежгат всичко тук и да хукнат да започват нов живот там - не знам  Tired
 Забравих да напиша, че и те и ние отиваме при роднини там, не знам дали това е от значение...
Съни, хич не ми се ходи на мен, ама трябва...

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 10:39 от Проста Мария

# 685
  • Мнения: 95
И аз съм към Борисовата, Деси няма ли да слзаш към центъра Hug

# 686
  • Мнения: 623
здравейте,много благодаря на всички,които са ни отразили по случай месечинката.за жалост вчера не успях да намина през форума.днеска бяхме при Караджова.много малко е наддала Микаела 670 грама з 1 месец  Thinking странна работа уж добре си хапва.доста често я кърмя абе незнам,дано следващия месец повече да наддаде.
целувки на всички бебоци  Heart Eyes от нас!

# 687
  • Мнения: 60
здравейте,много благодаря на всички,които са ни отразили по случай месечинката.за жалост вчера не успях да намина през форума.днеска бяхме при Караджова.много малко е наддала Микаела 670 грама з 1 месец  Thinking странна работа уж добре си хапва.доста често я кърмя абе незнам,дано следващия месец повече да наддаде.
целувки на всички бебоци  Heart Eyes от нас!
Щo малко Плами? На мен ми казаха, че е нормално да качва детето от 400 до 800 грама 1-вия месец  newsm78 Ама незнам нека мамите с повече опит да изкажат мнение  Grinning

# 688
  • Мнения: 160
Добър ден и от мен  Wink!
Днес за жалост ще пропуснем разходката, че ни биха последното пентаксимче.
Криско вече е 7,100кг. и 66 см. Пак препика Караджова, ама тя си е свикнала. Докато каже, "ох тези чурки като ги видя навирени" и вече беше маркирана   Laughing
VioletaSD , това са май зъбките newsm78 Давай на снахата някоя гумена играчка да чеше венците. Крис и той така прави с биберона, но след 5-10 мин. като го пробвам пак - хапва.
mama89 , не е наддала малко, но все пак за твое успокоение слагай я по-често на гърдата / през 1,5 часа примерно/ и за по-дълго време. Моя шишко за първия месец и половина/тогава чак бяхме на консултация заради свинския грип/ беше качил 1,780кг., но те момчетата са принципно по-лакоми и наддават повече.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Вили, зъби са да знаеш, у нас е същото положение, 2 вечери не спи, а докарва някакв сън, не ще да яде по време за храна..

Борис бече качил 720 грама първия месец, после като си хареса Сензитива и почна да нагъва- отгледахме бузи и гушка за нула време:)

Общи условия

Активация на акаунт