90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №81

  • 24 964
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
браво Росе!Щом е забелязал значи си отслабнала! Hug

# 16
  • Мнения: 31
Честито, rositoooo  newsm10 Само така!

Аз да дам отчет:
закуска- 1 портокал;
обяд- варен геврек
вечеря-препечени филийки с шарена сол и меденка  newsm53

# 17
  • Мнения: 164
Браво Роска.

Харизанче ще ме скъсате цялото семейство  rotfImbo rotfImao.

Аз приключих с вечерята , руло Стефани, зелена салатка и тиквички с майонеза  Crazy Embarassed.Как ми е добре на душата.

Аз все пак  ще разменя плодовия на 14,02 с белтъчен, знам ,че не е редно ,но май е по-добре така.

# 18
  • Мнения: 17
Четох и отговарях, ама ще чакам да постна всичко в новата тема. не че се класирах за първа страница, де. Ей, страшни сме - по 2 нови теми на седмица!!!! Хайде, да я напълним с минуси и на кг и на см!
И аз да се разкритикувам - нали все казвах че не се зацикля след водния, ама май ще се окаже вярно, или поне аз не свалям сега. Добре че не качвам де! Интересно, че тази сутрин се измерих на сантиметри и почти няма разлика от края на първия цикъл, но пък влизам вече в един номер по-малки дрехи! Сигурно пак нещо съм объркала мерки и теглилки!!! Иначе редовно си се качвам на уреда и си правя коремните преси, че корема май наистина ще се окаже най-проблемната ми част. Не че е голям, но ми е отпуснат и много го мразя! И май на мен, наопаки на всички ви, сладкото не ми се отразява добре. Все си мисля че ако не бях си хапнала щрудел във въглехидратния, щях да имам минус. Между другото, от началото на диетата, за първи път ядох сладко!

Сиси, и аз готвя в плодовия за белтъчния. Даже във водния готвих за домочадието и за мен за следващия ден.
Дрийм, добре дошла, режима е лесен и се свиква, а свалянето е индивидуално. Аз свалих 7 кг (целта ми е 10-12) през първия и някави си 0.5 засега във втория (9 дни). На сантиметри свалих доста още в първия, ама сега нещо май зациклих ли, не се меря правилно ли...не знам. Естествено, знам че това е временно и резултати ще има. Успех!  bouquet
Росито, при мен тоя очистителен хляб нямаше никакъв ефект. Иначе ми хареса, макар че е доста твърд. Единственото ми спасение е сока от сливи. И реакцията на мъжа ти е наистина показателна!  bouquet
Медена питка, аз така и не разбрах коя си - моля, просветли невежите като мен! Да не би да си Петка? Ооо, да, прочетох по-долу..и аз така си помислих с карнавалите и немското наименование на поничките! Grinning
Стел, къде се загуби? Някой да я е чувал...
Браво, Принцеса, както винаги отличник!  bouquet
Ивана33, не си сама! А филия с шоколад е ОК.
Ужасия, диетата свършва с въглехидратен, няма плодов. Така че ще си приключила съвсем изрядно за Великден.  Hug
Харизанка, ти май загадняваш, а? Mr. Green
Като има толкова различия м/у авторите в книгите за РХ, някой знае ли какво е общото и в най-опростен вид да обясни как се хапва. Да изберем златната среда, както се казва!

# 19
  • Мнения: 0
Браво rositoooo  smile3501 . Отчет и от мен (въглехидратен): закуска - 2 бр. мандарини, обяд - 2 бр. постни тостерчета, вечеря - 1бр. кадаиф и 3 шоколадови трюфела ( вместо шоколад ). Утре плодов ден ура newsm35.

# 20
  • Мнения: 1 862
  tiptoe
Да ни е честита новата темичка и да се напълни с минуси - големи и тлъсти минуси  Hug
Давам отчет  Mr. Green
Днес - режимна : сутринта фреш, на обед чеснова питка със салатка от печени чушки с чесън и за мазане на питката - чили  Crazy , вечеря - две вафлички обикновени  Mr. Green
За утре съм си подготвила помело, и някакъв бразилски орех  Thinking
Лека нощ от мен, фиданки  Hug нещо съм  afwitch /ще да е от предстоящия МЦ  #2gunfire/  и предпочитам да съм в покой, че мъжО ще го отнесе  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 711
Сиси, когато си най-зле, толкова да ти е пълна масата.Хапнала си си, не е като без хич. Wink

Албенка, аз слушам и изпълнявам.Аз не се впечатлих много, ако съм честна.Само, че аз съм старо куче и затова. Laughing

# 22
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Албена, аз си изтеглих книгата на руски и там след последния воден има още една пълна четворка, демек последния ден е 91 по ред. Ама така или иначе съм го решила, няма да го прав тоя плодов и тва е.

# 23
  • Мнения: 181
Привет и от мен и запис в новата темичка. Завърших, надявам се, първия ми белтъчен ден. В момента съм си сложила да сготвя за утре оризче с гъбки и зеленчуци, но няма да опитвам дори, за да не стане гаф  Laughing Остава ми само около половин литър вода до лягане, за да заформя общо 3л за деня. Лека от мен и утре пак заедно!  Hug

# 24
  • Мнения: 52
За рекордите на Гинес сме по изписване на 50 страници Simple Smile
Звездичка мерси за новата тема много минуси както и в предната тема Simple Smile   bouquet
Аз днеска съм без прегрешения  Hug
Закуска помело
Обяд картофена манджа и печени чушки
Вечеря картофена манджа и печени чушки
Днес много вода изпих ужас не мога да излезна от 00

# 25
  • Мнения: 9
така да си дам отчета за деня

закуска 7:30 - ябълка
обяд 14:30 - 1 чиния спагетки +  меденка
вечеря 18:30 - половин чиниика спагетки + половин меденка + 1 редче шоколад

май малко прекалих днес със сладкото но му бях забравила вкуса  Embarassed

# 26
  • Мнения: 16
Пети, радвам се , че заедно сме водни. Би трябвало да има още доста момичета, но явно по пътя са отпаднали и сме последните самурайки  Grinning
Роси, ти имаш най-категоричното доказателство, че си отсалбнала  Hug
И на мен като на tsvetljak ми остава половин литър за да ги заформя 3л вода за деня. За утре съм намислила сирене по шопски за обяд и месо за вечеря. Сега ще разпусна малко с режемни рецепти и ви пожелавам лека нощ  Hug

# 27
  • Мнения: 1 711
Пухи, в кой концлагер си? Simple Smile Не ядеш ли прекалено малко?

Вижте каква рецепта намерих.Много апетитно изглежда.Ще пробвам някой от следващите белтъчни.

http://mycookingcreations.blogspot.com/2009/03/tasche-di-pollo-c … n-acciughe-e.html

# 28
  • Мнения: 164
Сиси, когато си най-зле, толкова да ти е пълна масата.Хапнала си си, не е като без хич. Wink

Абе нека е пълна, ама да не подгризвам непрекъснато то нея.   Laughing ,че  лошо.


Ужасия, диетата свършва с въглехидратен, няма плодов. Така че ще си приключила съвсем изрядно за Великден.  Hug

Добре де нали се свършва с плодов ден и е 91, последно ? newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 389
Харизанче,тази рецепта е страхотна.Браво на теб  Hug още сега ще си я запиша за следващия белтъчен ден  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт