Да върнеш времето назад / Annem / - тема 5

  • 39 628
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Момичета а на местото на "Да върнеш.......", май ще започне "Малки момичета", мисля че така се казваше, Ще го гледаме ли?

# 721
  • Мнения: 10 240
 

щастливите младоженци                                           и                                                  маминка и бабинка

# 722
  • Мнения: 0
Ето ги бе Flutter, тъкмо се бях притеснила

# 723
  • Мнения: 2
Айде и Гонджа ражда, тя пък кога забременя  newsm78, айде пет години напред  Rolling Eyes Shocked newsm78


         Ето щастлив край, на една невероятно фантастична приказка, и накрая КЮФТЕНЦАТА БИЛИ ГОТОВИ , ей Ванче ти замръзна с таз попара бе момиче, ние тука го минаваме на пикник.

# 724
  • Мнения: 0
Хайде и ние там на кюфтетата Joy
Има пейчици и за нас!!!

# 725
  • Мнения: 10 240
 

Бързаме - Гонджа ражда            ......................                       роди момиченце


 близнаците на Мехмет  

  всички на пикника..... има кюфтета!

КРАЙ!

# 726
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Е можеше да не се гледа филма а де се гледа само последен епизод. Simple Smile   bouquet

# 727
  • Мнения: 0
Е това беше!!! Но музиката е страхотна!!!

# 728
  • Мнения: 10 240
И моите снимки приключиха. Дано за тези , които са били на работа да са били от полза!

Момичета, беше ми много приятно да бъда с вас!
smile3525 smile3525 smile3525

# 729
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Ех свърши.  newsm45 Ще ми липсват кюфтетата на Зейнеп.   Laughing

# 730
  • Мнения: 2
     Такъв край не съм срещала дори и в БЪЛГАРСКИТЕ НАРОДНИ ПРИКАЗКИ,
                доста дълго ще се питам какво трябваше да ми бъде внушението от този сериал,
                Краят му направо ме доведе до пълно изкрейзване #Crazy #Crazy #Crazy,
     толкова пък провлачено беше на момент, а пък за 10 минути се развиха нещата в периода
      от пет години.
                Другото беше в периода от една година- срещи , раздели, забраменявания, раждания, погребения, /даже Гонджа в период на една година, ученичка беше, срещна се с хубава любов, намере папунко Башар, забременя, напусна, училище, абортира, написа книга, пак забременя и роди, е това кой го може от нас това е във времето на една календарна година/ Joy Joy Joy.
                Просто и ясно, като казаното от Корделия, САМО ПОСЛЕДНИЯ ЕПИЗОД ,другото е  #Crazy #Crazy #Crazy
                

# 731
  • Мнения: 2
   И от мене на всички виртуални приятели, които срещнах в тази тема  newsm51 newsm51 newsm51

# 732
  • Мнения: 337
на мен много ми хареса тази серия, плаках през цялото време Cry
Може би трябваше да покажат нещо и за Угур- той също заслужава да бъде щастлив Hug
Прекрасен филм, жалко за Айше..........

# 733
  • Варна
  • Мнения: 2 341
То има ли тема за новия сериал Малки жени.  newsm78 Що ми се струва ,че без diziler няма кой да пуска теми за сериалите.  Confused

# 734
  • Варна
  • Мнения: 135
Действието се разви за 2 години- не една. Сериала е от два сезона. Но наистина прекалиха малко накрая с мудността и после цялото действие за 10 мин.

Общи условия

Активация на акаунт