Полска козметика

  • 27 803
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Да докладвам  Simple Smile
Прежалих се  Mr. Green и се изкуших да си поръчам от този сайт
/изобщо все на полски неща налитам - пантофки на дребното взех пак онлайн/ и нещата са о.к.
Доставка на другия ден, безплатни мостри  Peace
След дълго колебание между :
http://www.pol-cosmetic.com/catalog/popup_image.php?pID=394
и
http://www.pol-cosmetic.com/catalog/popup_image.php?pID=315
Взех душ - гела с козе мляко :




Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 16:16 от Грация

# 16
  • Мнения: 73
Полската козметика се слави с добро име и по нищо не отстъпва на останалата. От Евелин, обаче и аз не съм доволна.Поръчвала съм си на Bielenda  http://forminute.com/8/18/172/KOZMETIKA-Grija-za-tyalo/BIELENDA- … LECHEBNA-KAL.html,който много добре ми действа и един околоочен - http://forminute.com/8/17/164/KOZMETIKA-Grija-za-lice/BIELENDA-K … KROVODORASLI.html.
Майка ми от години ползва Zaja и също е много доволна, така че препоръчвам полската козметика горещо.Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте, бих искала да попитам за една марка полска козметика : Soraya ?
Интересува ме възможност да се купува по интернет .
Благодаря !   bouquet

# 18
  • Мнения: 18
Здравейте, бих искала да попитам за една марка полска козметика : Soraya ?
Интересува ме възможност да се купува по интернет .
Благодаря !   bouquet
Ами май няма  Confused
Иначе излиза като вносител това: http://www.korifei.com/bg/home.html 

Дано съм от полза  Hug

# 19
  • Мнения: 10

Проверих днес в аптека Фармахит,но нямат изобщо продукти на Lirene. Моля отново, ако някой от Варна знае къде се продава тази козметика да пише  Peace
[/quote]

Lirene съм срещала в DM. Мисля, че във Варна вече откриха магазин от веригата.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте, търсех повече информация за полската козметика, мнения, пой какво е пробвал и попаднах на тази тема, която явно е започвата и после е оставена...

Дали има някой да добави мнения, какво е ползвал и от какво е доволен - аз се интересувам най-вече от продуктите с козе мляко

# 21
  • София
  • Мнения: 38 773
От Лирене съм много доволна от всичко, което съм ползвала - два крема за лице, лосион за тяло /който ползвах и след слънце/, детски лосион за слънце.

От Евелин се отказах, след като се изприщих от златния крем.

# 22
  • Мнения: 0
Общо взето и аз напоследък пробвах някакви техни продукти, бях попаднала в една аптека тук в квартала. Взех си един душ-гел какао, стахотно мирише и в интерес на истината е траен и се усеша върху кожата.

# 23
  • Мнения: 113
Здравейте, търсех повече информация за полската козметика, мнения, пой какво е пробвал и попаднах на тази тема, която явно е започвата и после е оставена...

Дали има някой да добави мнения, какво е ползвал и от какво е доволен - аз се интересувам най-вече от продуктите с козе мляко
Моето мнение е, че българската козметика е по-добра от полската представена на нашия пазар.  Ценово са съизмерими, като съдържание българските продукти са по-добри за класа, който представляват. Това ми мнение е основано на познанието на  полски и други марки. Козметика с козе мляко  има Роза Импекс.

# 24
  • Мнения: 672
Здравейте, търсех повече информация за полската козметика, мнения, пой какво е пробвал и попаднах на тази тема, която явно е започвата и после е оставена...

Дали има някой да добави мнения, какво е ползвал и от какво е доволен - аз се интересувам най-вече от продуктите с козе мляко
Моето мнение е, че българската козметика е по-добра от полската представена на нашия пазар.  Ценово са съизмерими, като съдържание българските продукти са по-добри за класа, който представляват. Това ми мнение е основано на познанието на  полски и други марки. Козметика с козе мляко  има Роза Импекс.
Не мога да се съглася с това мнение,т.к. имам позната от Русия която работи във козметична фабрика Полски клон в Русия,ами работят с много качествени и скъпи материали,подбират си вносители и имат много хубави и разработени лаборатории,което едва ли може да се каже за Б-я.Моите наблюдения пък за Руския Фаберлик са невероятни-ползвам някои техни кремове и цените са достъпни,а вече ги има и в Б-я и нищо общо нямат нито полската нито руската козметика с Дева,Арома,Регал и сие-евтина миризма,тежка и мазна консистенция или пари на очите,или сърби и се обрива.В Б-я почти няма някакво качествено производство,което да се предлага на нашия пазар.А ако направят нещо с втората или третата партида го развалят-по евтини съставки,по-малко като кол-во и т.н.

# 25
  • Мнения: 113
Моето мнение е базирано на личен опит(26г) в производството на български, руски, китайски, немски козметични фабрики( не на една позната каза). Работила съм в Москва -фабрика, където работеха на ишлеме и поляци и французи. Българските марки Регал, Арома, Дева, Лавена, Елеа, Биофреш  са съезмерими качествено и ценово с полските, а много пъти и по-добри. Руската козметика започна да се развива преди 10г. ..Има и добри попадения, но като цяло е млада и има на какво да се учи. Българската традиция в тази промишленост е повече от 100 годишна. Жалко, че много момичета нямат сетивата, знанията, възпитанието и т.н.  да оценят качествените български продукти.

# 26
  • Мнения: 672
Моето мнение е базирано на личен опит(26г) в производството на български, руски, китайски, немски козметични фабрики( не на една позната каза). Работила съм в Москва -фабрика, където работеха на ишлеме и поляци и французи. Българските марки Регал, Арома, Дева, Лавена, Елеа, Биофреш  са съезмерими качествено и ценово с полските, а много пъти и по-добри. Руската козметика започна да се развива преди 10г. ..Има и добри попадения, но като цяло е млада и има на какво да се учи. Българската традиция в тази промишленост е повече от 100 годишна. Жалко, че много момичета нямат сетивата, знанията, възпитанието и т.н.  да оценят качествените български продукти.
Как да ги оцениш като всеки втори закупен шампоан,крем за лице и т.н.ти скапва косата и кожата.Единствено от което съм доволна е крем за ръце на билка с грозде мавруд.Аз също говоря от личен опит,но като потребител т.к.съм маниячка на тема козметика,но не съм богаташка изпробвах доста средни класи козметика-и определено от Фаберлик и полската козметика и за лице и за коса съм много доволна,а от българската хич,като изключим и розовата вода(тя е вълшебна,но пак си зависи от производителя).Всеки си има мнение по въпроса,аз моето никому не натрапвам имам си нормална кожа,безпроблемна и смятам че щом дори на моята кожа не й се отразява добре значи повечето неща не ги бива,но пак казвам това е лично мое мнение

# 27
  • Мнения: X
Имах един крем на EVELINE - наду ми се физиономията, повече не ги пробвам.
Но от IWOSTIN съм много доволна, в момента ползвам Sensitia SPF 20, ползвала съм и други неща, но не се сещам в момента за имента им. Направи ми впечатление и слънцезащитната им козметика, но не я намирам нещо  Thinking

# 28
  • Мнения: 672
Търсейки си крем за лице,попаднах на този сайт за полска козметика http://www.pol-cosmetic.com/catalog/index.php?language=bg,доста интересни кремове за лицe видях,но никъде не намерих информация за доволни и недоволни от тези марки.Някой ползвал ли е нещо от тези марки полска козметика,по висок клас ли са от Lirene и Eveline?
аз съм страшно доволна от тази козметика ползвам този крем пигментните ми петна които ми се появиха 2 години след раждането видимо избледняха,ползвам специален шампоан за след боядисване за руса коса,шампоана е лилав на цвят и премахва негативното влияние на боята и премахва жълтия оттенък на русата боя,косата става по пепеляво руса,страхотно е,а е и 500 мл.Отделно ползвах кремчето дето ми дойде като подарък за лице с 30 фактор,на морето го ползвах и петната ми не станаха по-ярки и кожата на лицето хвана съвсем лек равномерен тен без да изгори и да се обели,както това стана миналата година след ползване на юсерин.Много съм доволна и маслото за тяло с 6 фактор за плажа,хванах разкошен тен и то много бързо без да изгоря,а аз по принцип много трудно потъмнявам трябва ми повече време да се пека на плажа.Много съм доволна от всичко вкл. и от многото мостри с които буквално те засипват и винаги освен мостри имат и подаръчета.

# 29
  • София
  • Мнения: 38 773
Моето мнение е базирано на личен опит(26г) в производството на български, руски, китайски, немски козметични фабрики( не на една позната каза). Работила съм в Москва -фабрика, където работеха на ишлеме и поляци и французи. Българските марки Регал, Арома, Дева, Лавена, Елеа, Биофреш  са съезмерими качествено и ценово с полските, а много пъти и по-добри. Руската козметика започна да се развива преди 10г. ..Има и добри попадения, но като цяло е млада и има на какво да се учи. Българската традиция в тази промишленост е повече от 100 годишна. Жалко, че много момичета нямат сетивата, знанията, възпитанието и т.н.  да оценят качествените български продукти.

В другата тема - за евтините продукти, от които сме доволни, непрекъснато хвалим българската козметика.

Общи условия

Активация на акаунт