Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 8

  • 45 860
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 63
Аууу, аз бях булка преди малко повече от година, но с удоволствие бих си взела потничето.  Mr. Green
А първия бански е невероятен просто  #Crazy  Heart Eyes

# 31
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
lari4ka мерси много за снимките  Hug

Потничето сигурно ще го взема, че имам повод  Wink

А шарения бански е много сладурски  Laughing

# 32
  • Мнения: 6


..... и го видях този и реших за си го взема и него без да го пробвам - същия размер. После се оказа, че ми e малко голям в чашката.

За кой размер точно става въпрос? Simple Smile



32 B


lari4ka - и двата модела бански са страхотнииииииии

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, записвам се в темата и бих искала да се включа в обща поръчка. Към кого трябва да се обърна, за да разбера какво трябва да направя! 

# 34
  • Мнения: 1 162
Моя приятелка ще става булка и много искам да и подаря един чифт от тези  Grinning

http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=8669

Някой друг иска ли такива да се комбинираме при обща поръчка? Аз мога да взема и два чифта  Peace

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 15:24 от GagaMaga

# 35
  • Мнения: 63
Аз мисля от тук нататък да пиша тук в темата ако някой ми поръчва от дрехите които се продават в такава промоция на лотове. Така ако някой ми е поръчал съответната бройка, друго момиче пък може да се включи с няколко по-малко бройки и пак да са на по-ниската цена, която е само за повече бройки.  Peace Който се интересува от това да следи темата.  Hug
За сега никой не ми е поръчал в новата поръчка бикини 3/$30

# 36
  • Мнения: 1 162
Някой поръчвал ли си е презрамките с камъчетата  Thinking

И тези прашки, дали са с черна дантела всички цветове?

http://www2.victoriassecret.com/commerce/Sale/onlineProductDispl … =M&rfnbr=3676

Благодаря!

# 37
  • Мнения: 33

И тези прашки, дали са с черна дантела всички цветове?

http://www2.victoriassecret.com/commerce/Sale/onlineProductDispl … =M&rfnbr=3676

Благодаря!

Не, не всички са с черна дантела.

# 38
  • Мнения: 1 162
О-оооу а белите с черни точки значеш ли как са?

# 39
  • Мнения: 63
Миналата седмица бях писала на Дневник по въпроса с Митница Аерогара - че там няма никакви промени след промените  Laughing Вече бях загубила надежда че ще ми обърнат внимание. Но тази чвечер получих писмо от тях да им пратя подробности - как така са ми искали ЕОРИ номер за пратка под 150 евро... Ами ей така на!  Laughing Горките хора какво ги чака на митницата, лощо ще им стане... Та писах им подробности и им подчертах че на Летището са само куриери, там няма пощенски пратки и неуредицата с плащането на ДДС "с квитанция за внос на пощенски пратки" там не върви!  hahaha
Писаха ми че тази седмица подготвят нов материал - в стил проверка как върви прилагането на новите правила в Митницата и искат да ползват моя разказ.
Ще видим какво ще стане. Молете се да има развитие!  Praynig  Joy Praynig

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1
Браво Джени!!! Hug Само така! Laughing

# 41
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Джени, ако искаш да те свържа с някой конкретен от Дневник, пиши ми ЛС  Laughing

# 42
  • Мнения: 63
Ами то всъщност ми писа конктерен човек, една жена: Z. Stoilova.
Ако няма развитие ще помагаш и ти Лу  Heart Eyes

Подготвям нова поръчка, така че ако някой има желаниея да ми ги праща на лс  Hug

Поръчката от миналия вторник пристигна, ще ви пиша на лс  Hug

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 12:33 от Jen_Jen

# 43
  • Мнения: 196
Имат страхотни рокли, но и цените си ги бива.

# 44
  • Мнения: 14 499
Имат страхотни рокли, но и цените си ги бива.

по-скъпите неща естествено са и по-качествени Peace

Общи условия

Активация на акаунт