Отговори
# 15
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добро утро и от мен!
  bouquet

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Страхотни колажи!

Джени, Сиска, Ани, как са малките човечета днес? Надявам се да са по-добре от вчера  Hug.

Дени, наистина пробвай я Рада в слинг. Еличка също не обичаше да стои в него първите месеци. Обяснявам си го  с това, че беше лятото и никак не и беше комфортно да сме долепени тяло в тяло. Сега много обича да се "вози" в слинг - голямо зяпане пада, но трябва да сме в движение. Когато нищо друго не сработи, само там мога да я приспя.
С баткото имах кенгуру, носех го в него до 3-4 месец, защото коланите му здраво се впиваха в раменете и гърба ми. Като стана 11 месеца си уших слинг с халки. Започнахме с мъжо да го носим там и въпреки че дребния беше около 10кг, не ги усещахме особено. Тук е на година и три месеца.
А с Елицата си направих слинг-шал - те такъв кеф няма, сигурно ще си я нося така до първи клас Wink.

# 17
  • Мнения: 1 565
Хей, дечицата ни наистина са много хубави. Страхотни малки сладуранчета...   bouquet

rosita__ , честито момченце на твоята приятелка. Да й  Hug е живо и здраво и да следва каките и батковците от нашия форум!

# 18
  • Мнения: 1 951
Добро утро!
Колажите са страхотни, и обърнете внимание как всички деца са усмихнати!  Grinning

Аз съм в терскава подготовка за празникът в неделя. Митко е рожденник, Сирни заговезни, Трифон Зарезан, св. Валентин...мале-мале  Laughing

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
ПРЕКРАСНИ КОЛАЖИ!!!! Hug

Болничките да оздравяват Praynig
Майка ми е рожденичка в неделя - става на 60 години! Чудим се за подарък, но тя си пада само по практични неща и още нищо не съм купила. Има нужда от кафеварка и дъска за гладене Joy Какви ли спомени ще има  newsm78 - "Ето тази дъска ми е подарък от единствената ми дъщеря за 60-тия ми юбилей" Mr. Green
 
Онзи ден и аз  видях новото Майче 2010 и ми се сви сърцето. Обаче явно са добре, стискам палци. Стори ми се , че в чужбина е родено, може би затова майката е по-спокойна.

Любчо започна да рита по цяла нощ. Рита докато не се отвие, но и тогава не мирясва, върти се, мрънка, реве. Ужас.
Вчера бяхме на така нар. консултация, за която чакахме половин час и накрая се оказа, че е само сестрата, док е болнични. Премери го са разните му сантиметри и отвори отзад на картона има едни точки с изисквания какво трябва да може да прави детето на съответната възраст. И като почна да ме препитва- ми то ЛЮбчо само едно може да прави. Аз това си го знам де, нали все се притеснявам. НО досега като съм го казвала на консултациите, те двете не ми обръщат внимание и казват, че нещо много се вглеждам. Сега обаче сестрата реши, че имаме нужда от специалист. Мъжа ми избесня просто. Накрая аз бях виновната защото съм изкарала, че детето не може нищо.

 

# 20
  • Мнения: 849
Гледам, че говорите за пренасяне в кенгуру и слинг. Благородно ви завиждам тези дни, щото се наложи да поостанем удома поради разни причини - в идиотския ни квартал не беше разчистено, а количката с двете бебки тежииии (тя поначало е по-тежка) и няма избутване, макар че е супер маневрена и с големи гуми. А за съжаление няма как да ги нарамя двете едновременно в подобно нещо  Sad и затова си седяхме удома на проветрение  Crazy.
Искам само да кажа, че зависи много от кенгуруто. Повечето са без укрепен гръб за носещия и сигурно е ужасно тежко и неудобно. Нашите са с въпросното укрепване и съм безкрайно доволна. И сега се разнасяме по магазините, даже и за майка ми не е проблем, а тя е с шипове от врата до опашката, дискови хернии и други подобни и тежи 60 кг на 162 см, т.е. не е някоя едра мадама. Така че има значение какъв е видът / моделът.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
ПРЕКРАСНИ КОЛАЖИ!!!! Hug

Болничките да оздравяват Praynig
Майка ми е рожденичка в неделя - става на 60 години! Чудим се за подарък, но тя си пада само по практични неща и още нищо не съм купила. Има нужда от кафеварка и дъска за гладене Joy Какви ли спомени ще има  newsm78 - "Ето тази дъска ми е подарък от единствената ми дъщеря за 60-тия ми юбилей" Mr. Green

JoyРазбирам те напълно.Майка ми също е от практичните хора,и точно по същият начин :
я тиган,кафеварка и пр. Mr. GreenС баща ми са родени на една и съща дата,и като типични Деви(да не се обиждат Девите),са супер практични.Тази година поискаха микровълнова за рожденният си ден .Речено сторено.
Така,че desive78   за нас може да е странен подаръкът Mr. Green,ама знаеш ли колко се радват и си го гледкат,нищо че ще е поредната домакинска джаджа. Laughing

# 22
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Тук, после ще чета и пиша  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 395
Деси, какво толкова са искали да прави? Всеки си има афинитет към нещо и това е! И моят ни пълзи ни ходи още и какво това мислят за проблем ли да ми го плеснат  newsm78 Странни са ми тия работи. Не виждам какво могат да изискват от едно дете да прави или да не прави, та те всички са различни! Разкажи ни по-подробно, моля те, кое те притеснява?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Добро утро и от нас в прекрасната нова темичка!
Ели , Дени   bouquet
Ще го кажа за пореден , но не и за последен път - от Май-ските бебета по-Убави нЕма.

Аз вчера писах , писах и накрая изтрих всичко и се отказах да пиша повторно.
Роси , приеми и моите най-искрени съболезнования за загубата ти . Преди 18мес внезапно почина и моят баща  Cry и знам как се чувстваш в момента  Hug . Така се случи , че забременях в месеца , в който той почина и така и не можа да разбере за Велизар...  Cry

Тук и днес май няма да става за излизане - ще сме си у дома и ще надничам честичко.
Хубав ден на всички  Hug

# 25
  • Мнения: 8
Ели, Дени чудесно сте се справили, благодаря  bouquet
Колко са ни чаровни дечицата!
По темата за кенгуру или слинг категорично подкрепям КайРен. Аз съм от мамите, които така и не успяха да научат детето си да седи повече от 20 минути в количка и постоянно я нося, тя е около 10,500 кг, а аз съм 1,61 - 53 кг. Имам два вида кенгуру, пробвала съм още 2-3 вида и с тях е голяма мъка. Имам слинг - шал, нещо невероятно е, препоръчвам го на всички. Ходя на много дълги разходки носейки я и нищо не ме боли.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И пак да си кажа- откраднах рамката от една рускиня а една замразена мадама я ремонтира малко. Аз само нагласях снимките в рамката.

Росита, да им е живо здраво бебчето  Hug

А сега за слинга обяснете: как го вързвате, каква му е дължината и да се обадя да ми спретнат един.
Тук намерих начини за връзване. Кой да ползвам  newsm78
http://www.estestveno.com/node/167

Ааа, и под якетата на мъжете си как обличате бебетата? С космонафта или по-дебели дрешки? Обяснете на идиота че нямам толкова акъл сама да мисля.

# 27
  • Мнения: 5
Добро утро и от нас!
Благодаря за хубавата темичка!Ух...мамини майски гарджета-вярно са ни най-хубави  Heart Eyes
Каи рен може ли да те помоля да споделиш за начина по който си ушила слинговете,мн.ме заинтригувахте...
И вече не си спомням дали ви бях споделила,но мин,седмица в четвъртък на наш Рошко му беше мн.каръшки ден-първо си прещипа пръстчетата между вратата и касата а час по- късно падна от спалнята след което от тази вечер та до вчера неискаше да заспи сам,нито пък да е в леглото си,толкова мн.се обвинявах... Cry но вчера спа сам в неговото си легло,само дето го нахраних,а не яде сам...мамина шушулка дано не се повтори повече...
Роси,да е мн.здраво и послушно бебчето на приятелката ти   bouquet
Честити месечинки на днешните ни месечковци  Hug

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 140
Роси,да и е живо и здраво бебчето на твоята приятелка! Peace
Мире,много мъчно ми стана. Cry
Иначе днес и ние ще сме отново ,,арестувани" вкъщи.Мъглата е ужасна просто. Crossing Arms
Мацки,някоя от вас давала ли е от тези каши Лека нощ?

# 29
  • Мнения: 113
Цоп и аз в новата тема.
Браво, ЕЛИ!
СТРАХОТНИ БЕБОЦИ

Общи условия

Активация на акаунт