Отговори
# 720
  • Мнения: 110
Никой не пише, щото всички са нокаут Crazy
Аз пък само си чета и докато си четях,се зачудих къде е темата за партито на софийските мацки newsm78Някой да хелпне?


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=474656.45

аз пък утре ще рева, че едвам гледам, ама пих кафе следобед и сега се чудя какво да правя

# 721
  • София
  • Мнения: 6 098
Аркси, не можеш да пишеш, защото се изисква някакъв минимален брой публикации на потребителя. Не знам колко, а и каква е логиката - може би за да не го налазят този подфорум разни саморекламиращи се...
Тилията - пак се забавлявах с поста ти Simple Smile . И нашият е по жиците и кабелите, и шишетата. И аз дъвча много изразително, той ме гледа с интерес, ама засега не вдява. Поне като че ли задобря в пиенето на вода от чаша. Но пък и затвърди желанието си за банан във манджата, няма що.

# 722
  • София
  • Мнения: 155
Аркси, не можеш да пишеш, защото се изисква някакъв минимален брой публикации на потребителя. Не знам колко, а и каква е логиката - може би за да не го налазят този подфорум разни саморекламиращи се...

10х Hug
току що прочетох... "Мнения и препоръки за курорти, места за почивка и екскурзии.
Във форума имат право да публикуват теми и мнения само потребители с ранг от Ентусиаст нагоре"

# 723
  • Мнения: 110
Ей, Лято, и ние сме така с бананите, като види и пощурява, ама аз като бях бременна всеки ден ядях по 1-2. А иначе не са м и чак толкова любими.

Да питам аз сега за съвет - дайте идея каква играчка да взема за РД на момченце - навършва 2 год. Аз много харесвам дървени, но като ги гледам не мога да преценя коя за колко год. е. А на повечето пише или 12+, или 3+

# 724
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Да питам аз сега за съвет - дайте идея каква играчка да взема за РД на момченце - навършва 2 год. Аз много харесвам дървени, но като ги гледам не мога да преценя коя за колко год. е. А на повечето пише или 12+, или 3+

Надушвам, че сме от една порда Wink. И аз си умирам за дървени играчки.
За дете на 2 годинки са подходящи следните нещица:

http://toytownbg.com/index.php?toy=10.4.1744
http://toytownbg.com/index.php?toy=10.4.1741
http://www.puzzlebg.com/components/com_virtuemart/shop_image/pro … 7665bb337441b.jpg

Можеш да си харесаш нещо тук и тук

# 725
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
Честита Баба Марта момичета!
ПО ПОЛЯНИ И БАИРИ,
БАБА МАРТА ДНЕС СЕ ШИРИ,
А НА МАЛКИТЕ ДЕЧИЦА,
НА  ДЯСНАТА ИМ РЪЧИЦА,
ДА СА ЖИВИ, ДА СА ЗДРАВИ,
МАРТЕНИЦА ТЯ ПОСТАВИ!

# 726
  • Мнения: 110
хей, animated, наистина съвсем рано си пуснала честитката, благодаря.
Като бях малка ми беше от най-любимитепразници, а догодина смятам мартениците да ги правим със Сами Simple Smile

Честита Баба Марта и от мен, здраве и късмет на всички



ПП. Деси мерси, тъкмо си мислех, че ти ще имаш опит с подаръци за двегодишни момченца Simple Smile

# 727
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413


tiliata, аз снощи в сънен унес съм прочела "момиченце" и затова ти пращам линк с дървено кукленско креватче  ooooh!. Иначе за момченца има камиончета с кубчета, багери, влакчета, дори и комплект за майстори с мини тезгяхче.

# 728
  • Мнения: 110

tiliata, аз снощи в сънен унес съм прочела "момиченце" и затова ти пращам линк с дървено кукленско креватче  ooooh!. Иначе за момченца има камиончета с кубчета, багери, влакчета, дори и комплект за майстори с мини тезгяхче.

Мда,  и аз се зачудих на креватчето, ама реших, че има особена педагогоческа стойност за момченца с малки сестрички  Laughing

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Честита Баба Марта на всички !!!

# 730
  • Мнения: 166
Добро утро!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!
Бяло сирене в нощвица
червено вино в паница
синьо мънисто на ръчица
пълно щастие в душица!

# 731
  • Мнения: 17
Честита Баба Марта на всички бъдете много здрави и силни

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Честита баба Марта,да сте бели и червени, весели, засмени  Hug Hug Hug да са ни живи и здрави всички дечица..... lovekiss lovekiss lovekiss

# 733
  • софия
  • Мнения: 2 140
Честита Баба Марта!
Почерпете се за здравето на вече 9 месечното ми детенце!
 
Честита месечинка на нашето астрално близначе Алекс!Много здраве и желаем с Ицето!  party002

# 734
  • Русе
  • Мнения: 7 795
Честита Баба Марта! Румени и засмени!

Честита месечинка на Ицето и Алекс!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт