Пъзели 15

  • 29 335
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
# 706
# 707
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Марти страхотен подарък, пожелавам ти да отброява само щастливи мигове в твоя живот  Hug

# 708
  • Мнения: 87
А сетих се за този пъзел. Моят кръглият със замъка беше с такива парченца, които в началото си мислих, че са от рамката, ама се оказа, че не са.

# 709
  • Мнения: 0
Ехааа, тези парченца сигурно са голямо удоволствие да се редят. Heart Eyes

# 710
  • Русе
  • Мнения: 1 000
sixthsenceще е много забавно да го редиш този пъзел.При следваща поръчка задължително ще си взема от тази марка,винаги съм искала точно такъв тип парченца.
Зори, мислех, че Денифайър ще държи първото място тази година за пъзелоредене, но ти успешно го оспорваш с тази миниатюра!!  CrazyС Денифайър,не мога да се състезавам, #Crazy моята миниатюра от 1000ч. в сравнение с 24000 си е наистима миниатюра  Simple Smile

# 711
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
sixthsence , много интересни парченца.
Зори , браво и от мен за търпението!  Peace

Аз си наредих Зaмъкът Нoйшвaнщaйн отново ,за да го снимам.  Mr. Green
С това наличните ми в Казанлък пъзели свършиха. Имам още в Бургас ,но ще видим кога ще стигна до там.
Сега чакам обещаният подарък - пъзел за осми март от мъжа ми. Mr. Green

# 712
# 713
  • Мнения: 15
Момичета,вижте какъв пъзел си харесах вчера в Ориндж- http://www.ravensburger.com/usa/products/ravensburger_adult_puzz … _16372/index.html  Heart Eyes Ама скоро няма да е,че имам още 7 ненаредени. TiredЛошото е,че в момента не мога да започна да редя нов,защото всичките ми картони са заети с пъзели за лепене,единия от които е за подарък,така че не мога да го разваля.Нищо,скоро ще гледам да се мобилизирам и да ги налепя. Peace

# 714
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
yanac този замък е страхотен, 2 пъти опитвах да си го взема от поръчка, но уви не стана  Confusedама някой ден smile3508

Дени браво на теб, страхотно се получава  Peace

# 715
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Момичета,вижте какъв пъзел си харесах вчера в Ориндж- http://www.ravensburger.com/usa/products/ravensburger_adult_puzz … _16372/index.html

Ауууу ,че е хубав!  Heart Eyes
Каква му е цената?


Браво ! Първа част - от 2 март до 15 март ! Ако продължаваш с това темпо до края на април ще си готов.  Grinning

# 716
  • Русе
  • Мнения: 1 000
Дени,браво  thumbsup Страхотно се получава.
http://www.ravensburger.com/usa/products/ravensburger_adult_puzz … _16372/index.html и аз искам такъв пъзел  Sad Супер е!

# 717
  • Мнения: 15
Мисля,че беше около 30 лв.Имаше само една бройка,да не се сбием? Mr. Green

# 718
  • София
  • Мнения: 2 860
blue_dream, страхотен подарък сте подбрали, часовника е много красив.

zai, със здраве да си го ползваш.

DENIFIRELaughing ти си нашата гордост!

Stardust, искам и аз такъв пъзел, мрън!

sixthsence, пускай повече снимки на различните наредени части от пъзела, много е интересен.

# 719
  • Мнения: 1
Днес почивам
(като погледна назад на всеки три, два почивам)
така , че днес почивам
Ето ви малко факти
Интересни и .. и не чак толкова интересни
ХАХХАХАХ
Ушашавих се
с голям кеф се реди, но в един момент изперкваш
още повече, че гледаш от картинка с размер 30х25
Този който е открил , че частите се повтарят е голям гений признавам го.
Направил съм си "показалка" - хваща 37 парчета по ширина и 27 по височина точно толкова е едната част (все едно са 6х1000 събрани заедно)
И като вземат да се падат само сини  или пимбени с показалката и става по бързо
ама сега открих и друг номер...
Един от тези които са го редили споделя че всяка част е копие на другата така че......
Взех от един приятел с плотер бяла много тънка хартия с големината на пъзела и...
хоп с молива отгоре...
нали знаете какво се получава когато сложиш една монета и после хартията и минеш с молив се отпечатва, че и аз така...
Знам, че е измама но ме разберете харесвами да редя , ама нещо което е на ситни точки и няма как да се види от тази малка снимка
ХАХАХ
Не си мислете , че и така е лесно все пак става въпрос за 6000 парчета
Хем се кефя че са лъскави хем ме е яд , защото има наранени , а и лесно се нараняват.
Относно реденето - редя си в стаята, като използвам:
- една холна масичка
 - 6 празни кутии от пъзели
 - един голям  и един 1/2 шперплат - голям колкото цялата първа част (поставен върху сушилник)
 - Още три малки шперплата 50х60
това е за сега
Поздравления за пъзелите които сте придобили, страхотни са.
Отивам да сортирвам
Упс грешка отивам да гледам мача, утре почваме
 

Общи условия

Активация на акаунт