Какво беше менюто Ви за днес за бебета и деца над 1 година? 2

  • 38 320
  • 746
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 869
Шада, как се получи праза с ориз? На мен напоследък нищо не ми се получава с праз... става все един жилав или си е жилав по начало...

овесени ядки с пуканки от амарант с канела, малко черен школад (линд 85%) и меласа
задушени зеленчуци с копър (грах, царевица, броколи, моркови и карфиол), малко от ориза с лапад
пловоде, бисквити, ядки (по избор и на корем)
салата домати, чушки, авокадо и разни кълнове; боб с коприва, многозърнест хляб

# 466
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Запис Simple Smile С интерес ще следя, че се изчерпах отвсякъде вече....

# 467
  • Мнения: 2 376
пълнозърнести макарони
круша, банан
хляб, хауда, салата домати и краставица, хляб, пълнозърнест хляб
пак круша, банан, бисквити зърнен микс
салата, печени картофи и пържола

# 468
  • Мнения: 335
Britt , моля за извинение но какво е хауда?

# 469
  • Мнения: 2 376
сирене-кашкавал, на етикетите пише гауда. във фантастико го продават за  немско, но в метро има холандска хауда. Точица го харесва много.

# 470
  • Мнения: 782
Мег, не е жилав моя, но е домашен  Peace Купения по това време вече е жилав, не го съхраняват правилно и съхне  Confused

Бобо пък не иска да яде от вносните сирена и кашкавали. Само моцарела от време на време - в салата или готвено . Днес и аз дадох гауда, но милото се отврати. А, пармезан също обича  Simple Smile

Вашите разбойници ядат ли докато готвите? Мойто всичко иска да опита, дори лук и чесън яде, докато ги режа Laughing

# 471
  • Мнения: 3 869
Вашите разбойници ядат ли докато готвите? Мойто всичко иска да опита, дори лук и чесън яде, докато ги режа Laughing

Направо полив порция си спретва докато готвя - иска от всичко, включително сушени гъби яде... а най-обича когато правя кюфтета от елда или нахут, да яде от сместа преди да съм изпекла кюфтета...  Laughing

# 472
  • Мнения: 3 066
Вашите разбойници ядат ли докато готвите? Мойто всичко иска да опита, дори лук и чесън яде, докато ги режа Laughing

Направо полив порция си спретва докато готвя - иска от всичко, включително сушени гъби яде... а най-обича когато правя кюфтета от елда или нахут, да яде от сместа преди да съм изпекла кюфтета...  Laughing
Не,тя си гледа филмче докато го правя,но ако й подам ot зеленчука   го изяжда, иначе имаме лека преграда между кухненският плот и хола и не идва(не може),но и никога не е стояла и настоявала да влезне при мен,засега!Само когато правим сладки двете помага покачена на стола до барплота!
Днес:
мюсли с пр.мляко ;киви
салата от репички,марули,краставици и зелен лук;скумрия на скара;ягоди
броколи,моркови,карфиол на пара с пъзнозърнест сос бешамел с кашкавал и сирене; домашни великденски курабии-1;портокал или банан
АМ

Последна редакция: чт, 01 апр 2010, 18:06 от tanyatais

# 473
  • София
  • Мнения: 2 105
Вашите разбойници ядат ли докато готвите? Мойто всичко иска да опита, дори лук и чесън яде, докато ги режа Laughing

Направо полив порция си спретва докато готвя - иска от всичко, включително сушени гъби яде... а най-обича когато правя кюфтета от елда или нахут, да яде от сместа преди да съм изпекла кюфтета...  Laughing

Изпитвам черна завист  Mr. Green
Моят не яде, но за това пък дай му да ревунти да го кача на стол, на височината на кухненския плот и да почне да пипа я котлоните, я ножа, я картофобелачката... Party
Днес в менюто:
Закуска: овесени ядки с мляко и мед, 1/2 банан
Обед: супа топчета с 1/2 филийка хляб, 1/4 краставица
Сл.закуска: кисело мляко с овесени бисквитки собствено производство, счукани лешници и (стискайте палци да не се усети) 1 чаена лъжичка счупени на ситно кълнове от слънчогледови семки
Вечеря: паста, но не съм решила каква точно. Или пенне песто или спагети с доматен сос. За десерт и за миене на зъбки - ябълка.
Някъде към 6 предполагам, че пак ще нападне кашу-то. Ей, пристрасти се това дете...Само дето не дъвче добре (от лакомия) и на изхода кашуто е почти в съшия вид като на входа, което ще рече че сигхурно не го и усвоява добре  newsm78

# 474
  • Мнения: 185
И мойта маймунка все като режа нещо, идва и иска да си взема, лук и чесън също  Laughing

Буквички с масло и сирене; мандарини
Телешко варено, краставица
Пъпеш и кисело мляко
Зеленчукова супа (праз, пащърнак, морков, броколи, цвекло, царевица) с арабски кус кус, салата домати

За утре:
Ръжени ядки с круша
Спанак с яйце и сирене, филийка хляб, краставица
Банан и кисело мляко
Тиквички с ориз и копър, домат

# 475
  • Мнения: 58
АМ и бутерка с кашкавал
зеленчукова супа, пуешко с картофи
крем с тиква
супа

# 476
  • Мнения: 3 066
мюсли със сушени плодове и кисело мляко
супа от леща;кафяв ориз и палитра от зеленчуци;салата от пресни картофи с копър;ягоди
печено пиле с гарнитура от домати,краставици,репички със зехтин;банан или ябълка
АМ

# 477
  • Мнения: 782
закуска - юфка със сирене и масло
 ябълка, банан
обяд - супа от коприва, морков, картоф; хляб
сл. закуска - козунак и кисело мляко
вечеря - боб, зелена салата, хляб

# 478
  • Мнения: 682
Кисело мляко с банан и овесени ядки
Крем супа от червена леща, домашен хляб
Пълнозърнеста каша, фреш от портокал
Пастърва с картофи на пара

# 479
  • Мнения: 286
кисело мляко, макарони, малко стафиди
таратор, ориз със зеленчуци
домашен хляб
макарони със сос

Общи условия

Активация на акаунт