Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
  •   1
Отговори
# 345
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Работата ми е на компютър във склад.Обработка на информация,издаване на фактури и т.н.
Имам 2 месеца обучение ,като заплатата  първите месеци  не е висока,но след това е  550 лв чиста заплата

# 346
  • Sofia
  • Мнения: 5 377
а на мен никой не ми се обажда  Confused

# 347
  • Мнения: 284
Ани,честито! Hug
Тук /Ловеч/ няма никакви обяви-само за застрахователи.Май дълго ще си пишем,момичета  Tired.
Пък и колкото обяви пуснах - никой не се обажда. Sad

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 2 287
A ще те осигуряват ли?

# 349
  • София
  • Мнения: 620
Браво Ани  Hug

# 350
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Да ще ме осигуряват на 350 лв.

# 351
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ани честито и успех   bouquet

При мен - там от където чаках обаждане се оказах 1ва резерва  Confused
Но пък бях ходила за сервитьорка в ресторант и съответно не ме взеха отново заради ЕГНто,но днес ми се обадиха и ми насрочиха среща за четвъртък - имали предложение за мен  Thinking

# 352
  • Мнения: 4 761
Ани , честито   bouquet

# 353
  • Сливен
  • Мнения: 894
Ани, и от мен честито  bouquet
дано всички имаме твоя късмет в търсенето на работа и се похвалим скоро тук Praynig

# 354
  • Мнения: 284
Дором,дано някаква приемлива работа ти предложат  Hug.И не говори за ЕГН,защото аз може би съм най-най тук  Wink.Та и за сервитьорка не ставам. Grinning
Точно на 40 години съм,скоро време ще изпусна влака за много длъжности  Mr. Green

# 355
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Диди и аз на толкова  Peace

# 356
  • Мнения: 284
Дором, дано не съм те обидила  Hug. Макар,че се спекулира винаги с възрастта тук в България,за съжаление. И с обарзованието е същото.Инженер съм,с втора магистратура икономика,и какво от това-моля се да си намеря каква да е работа,за да оцеляваме тук в провинцията  Tired.Тъжно,много...........

# 357
  • Мнения: 135
честито Ани и от мен

# 358
  • Мнения: 284
Аз продължавам да съм тук,не ми се обадиха  Tired  Cry

# 359
  • Мнения: 284
Деница, съжалявам много. Hug

Общи условия

Активация на акаунт