АВГУСТинското детенце, вече хапва си пюренце! - тема № 11

  • 16 672
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 569
Не мога да се стърпя да ви покажа колко сме цветни с новото ни гащеризонче  Grinning Открийте разликите между Анди и палмата  Joy




Иначе яде каша, яде (адски й хареса), 160гр изяде, пи кърма 5мин, изпи 70мл вода и както я хвалех на татко й колко е изяла и колко вода изпи (което е рядко за нея) и каза едно Буааааааааааа  Sick  Sick  Sick  #Crazy Сигурно едно поне 100гр храна издрайфа.  #Crazy Досега никога не беше повръщала така  Shocked Явно й дойде малко множко  Mr. Green

Лека виии   bouquet

ПС: Силви, да помня, че много рядко пишеше, защото трябваше да лежиш и ти ставаше много зле, не можеше да ядеш нали? Sad

# 16
  • Мнения: 48
Хоп и ние в новата тема!
Аси супер си! Темата е много хубава!  Hug Hug
Захира аз зеления фасул го дадох на бебка с картоф и малко копър. Може и с картоф и морков. За друго не се сещам да ти кажа честно. Thinking
Амбишъс Савана е сладка кукла. Благородно ви завиждаме за косата.

# 17
  • София
  • Мнения: 90
Аси, много хубава темичка   bouquet
Амбишъс, много е сладка малката и вече изглежда като голямо човече с таз прическа, много е хубава.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Амбишъс, мнооооооооого коса беееееее... Направо е страхотна Савана!  Grinning Малка сладка кукла!  Hug Hug Hug Да й имам кукуригото ...  Hug

Янче, много е изяла Анди, затова е повърнала. Аз като прочетох колко много неща е погълнала, направо бях  Shocked Иначе хубава ли е кашата? Гащеризончето на Анди е много сладко!

Алегория, хемоглобина на Софи е 136.

Лидка, не трябва да има болен вкъщи при ваксинация, защото бебето може да се зарази в последствие, а като е ваксинирано трябва да се пази!  Naughty

Магаре, успех на изпитите!   Peace



# 19
  • Мнения: 738
Хариелка браво на вас с хемоглобина..нашия е само 98  Rolling Eyes
сега ще видим кво ще ни карат да правим
Янче страшна мацка бееееееееее   bouquet

Амбишънс мила страшна мацка и това кукуригу...нещо не ви видях предния път та сега дописвам
Ако не те затрудня дай инфо за желязото

Магаре ниска е аз я гледах. И моята е с 2 чекмеджета...пробвай да сложиш бебо прав и ще видиш колко лесно ще се прехвърли (ще си го представиш де  Mr. Green) като порасне

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 22:55 от alegoria

# 20
  • Мнения: 325
Хелоууу
Алегориа ето ме...тук съм  Hug
Днес бяхме цял следобед на вън, времето беше супер и като се прибрах, видях ,4е сте на 50 страница,пуснах новата тема и 4ак сега седнах да ви из4ета.

Аси[/b] - благодарско за новата тема, разкошна е, а и заглавието... Hug Споменавала ли съм ти как искрено ти завиждам, че живееш в Несебър?  Laughing

-‘•̬●’- Ambitious -‘•̬●’-Да ти кажа 4естно, 4ак сега може би по4вам и аз да се кефя ,4е живея в Несебър.Докато работех, и естествено лятото нямах време за плаж, а зимата пък е адската скука тук...направо неисках да живея на морето.Исках си в София/понеже съм от там/
Нямам търпение да идва  лятото и да висим по плажа и парковете с Ради
   
Савана е много сладка /пу пу/ .Много голяма изглежда, а пък и мноооооого коса има  Simple Smile

Иначе от вчера ми започнаха изпитите та затова позачезнах малко. На вчерашният имам 3 , но като за кърмачески мозък толкоз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
МАгаренце спок'с ...май вси4ки сме така
Открийте разликите между Анди и палмата  Joy
Ян4е , ама колко са разликите

# 21
  • Мнения: 2 382
Аси, благодаря за темата  bouquet!
Янче, страшни сте с този гащеризон Laughing.Напълно в тон с интериора Laughing.Аз точно станах разногледа, като изброи какво е погълнала Анди, а то детето правилно си е върнало половината обратно Joy.
Ние сме другата крайност.Белослава след 120 каша не можеш да я накараш да погълне нищо друго. А за водата вече сериозно се притеснявам.Започвам да се чудя дали да не правя млякото по-разредено, защото тя си изпива доста мляко и поне така да навакса малко с течностите.
Амбишъс, Савана е със страхотна прическа.много е сладка.
Хари, как се справяш с количката в тази киша?Днес се пробвах да излезем, но само успяхме да се смъкнем няколко улици надолу и се наложи да си изкатерим баира обратно, защото беше невъзможно да се ходи.По едно време имах чувството, че няма да успеем да се приберем  Sad
Дю, ти май ме беше питала за у-ще " Антим І".Има едно у-ще в низините под нас, май е то, но не съм съвсем сигурна.
Алегория, на Белослава хемоглобинът е 123, но има лек дефицит на желязо, та и нас ни подгониха да започвам месото.
Силви, ако кошарката е 4 чекмеджета, мисля, че са плитки.Това го съобразих още като я купувахме и взехме от по-дълбоките.

Днес почивах и както щях цял ден да си гледам детето, така строих набързо таткото да си дойде по-рано от работа и успях да отида на козметичка и след това едно скитане по магазините падна, чак ми е съвестно.Пълен релакс  Mr. Green

Янче, сега дочетох старата тема.Съчувствам ви за премеждията Sad.Като чуя за ремонт и направо ми настръхва косата Sad

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 23:17 от Шайн

# 22
  • Мнения: 0
 Амбишъс - и тук атак ми казаха. Нищо ми няма на изследванията - дали е така - незнам. Попитах за витамини - да си купя най-евтините, защото всики са еднакви. За обилния цикъл ми даде някакви хапчета още не съм ги гледала tranexamic acid 500ml. 2 хапета 3 пъти на ден ужасно много ми звучи  Tired Ще видя дали ще ги пия, но първото, което ми препоръча за оправяне на цикъла и за предпазване от бременност е спирала.
Ако щете вярвайте това го написах преди 3 часа  Party 
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 11 нови отговора.

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 23:45 от Lidiya_81

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 2 683
alegoria, не се притеснявай, ще се вдигне. Вие се захранвате вече нали? Даваш ли желтък?
На Калоян му беше толкова преди почти 2 месеца, аз затова и започнах по-рано да захранвам, а и желтък яде отдавна.
Дадоха му направление за желязо (мисля, че тогава се взима от вената), но мъжо докато го вземе се оказа, че еиздадено по-рано и съответно изтече. Джипката каза - айде, като стане време за изследванията на 6 месеца, така че не го мисли много.
Според мен малко или повече по-късното захранване е свързано с по-нисък хемоглобин, като това разбира се не е задължително.

Амбишъс, верно много коса, много е готина. И на Калоян акушерката като ми казваш в операционната данните вика - тежи еди колко си, висок еди колко си и 10 кила коса. Но вашата е 2 пъти повече.

Янче, палма, палма, къде видя Анди?  Хехе, шегувам се, но верно много си приличат с палмата. МНого сте сладки тримцата. Съжалявам за разправиите, но да знаеш, че за лирата май е наистина прав. В къщи старите чугунени радиатори всички бяха сложени под наклон. Сега новите не са под наклон и редовно си стават въздушни възглавници, но не знам поради каква причина - ние сме последен етаж и това също влияе. Но си ги обезвъздушаваме най-редовно.

Шайн, Белослава не ще вода ли? И Калоян е същия, и чай напоследък не мога да го накарам да пие. А на бебата откъде имаш железните стойности, от вената ли са и взимали кръв?

Казано честно вече не знам кой кой зарази, но сега Ивайла е с бронхит, Калоян почти не кашля вече, пупу, отивам да чукна на дърво. Много ме е яд, защото в неделя имахме бойна програма, която обаче се посгромоляса. Нали е Сирни Заговезни, иска се прошка, отделно и на детски РД бяхме, ама нейсе. Да се оправят дечките, че зимата си е коварен период откъм простуди и подобни.

Мъжо е на Остава, на мен не ми се ходеше, отивам да поръчкам из къщи. Аз ли съм най-големия караконджул?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
И аз съм тук, Сънчо  Grinning Скоро няма да лягам ... Simple Smile

Алегория, споко, ще папкате храни с повече желязо - месце, жълтък ще пробваш да дадеш, в кашите има доста желязо и така ще се оправи хемоглобина на малкия.

Шайн, ами трудно ми беше в кишата, но все пак се справях някак. После ме боляха ръцете. Ама ти както описваш, че при вас са баири, сигурно е още по-трудно.  Wink

Аси, еее голяма красота Хайде и от мен:

Не те конкурирам, да знаеш  Hug

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 00:33 от Hariela

# 26
  • StZ
  • Мнения: 220
Привет мамета! Simple Smile
Не съм писала при вас до сега, но и ние сме на тази възраст.
Да ви попитам за изследванията на 6 мес. от пръстчето или от веничка Tired ще ни вземат кръв?
И гледам на направлението нещо за гликоза - да не би да го боцкат няколко пъти като за кръвен профил #Crazy

# 27
  • Мнения: 67
Хоп и аз в новата тема.
Аси, пълна си с идеи  Hug
Алегория, ние другата седмица ще правим изследванията - тогава ще ти кажа за нашия хемоглобин. Аз с докторката се скарах за захранването, че тя искаше сокчета бла, бла. И последно ми каза: Ти се надявай хемоглобина да и е добре  Close
Айде лека и от мен!

ПС то било прошки тая седмица, аз вчера разбрах  Embarassed

# 28
  • Мнения: 735
Привет на всички!
Бързам да се запоша докато децата спят.
След обяд ще водим Валката дам у вземат кръв,дано не плаче много.
Аз пак имам проблем с гърдата-дясната.Имам една червенина и много ме боли.Явно пак се запушва каналче.Ама до кога така!!!Вече не знам какво да правя.Малкия си суше редовно,включително и през нощта.Не е имало големи паузи.Защо така се получава!Дано скоро ми мине,че направо ми писна вече.Уж кърменето трябва да е удоволствие и за двете страни,а при мне започва да става мъчение.Да ви кажа вече нямам търпение да почне да яде всичко от лъжичката. Hug
Не съм чела,дано успея да попрочета нещичко и да се включа днес пак.Лек ден!

# 29
  • Мнения: 145
Добро утро!

Само да кажа на Алегория, че главата ни е порастнала само половин сантиметър, както и миналия месец и педито ни изведнъж грейна....Много се беше притеснила тая жена..А и аз се изненадах, че сме 74 см, щото миналия месец не сме се мерили, а по-миналия бяхме 64см.. Shocked..ще стане Дари гигант като майка си явно  Embarassed

Педито ни каза да почваме попара, а съм споменавала вече, че е с доста съвремени разбирания и не ми даваше да захранвам...така че...ще почвам..а и в записките си от сп.9 месеца, така съм си записала...

Желая ви приятен ден и повече усмивки..

Да не забваря, днес празнуват много филета....Да са живи и здрави и да слушат!

Общи условия

Активация на акаунт