Каши Babylove на DM

  • 13 991
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 208
аз съм купила "3-korn" с три зърнени култури и утре ще я отварям. Ще пиша отзиви.

Не я харесахме много, з-то все пак е само от зърнени култури, но смесена с плод я хапва. Иначе нестава на бучки, идеална консистенция.

# 16
  • Мнения: 3 621
И аз вчера купих каша от ДМ грис с ванилия. Направи ми впечатление, че след отваряне на кашата срока и на годност е 2 седмици.
Ще видим днес дали ще я яде моя мистър каприз.
Някой знае ли дали няма да има и от пюретата на Бейбилов?

# 17
  • Мнения: 15 379
И аз вчера купих каша от ДМ грис с ванилия.
Само тази каша съм купувала от техния асортимент, реших, че ще я яде, защото обожаваше идентична такава, но на Нестле Алете.
Останах си с предположенията, той само я помириса и отказа дори да я опита. Вкусът й беше ужасен, но мислех, че ще се излъже.

# 18
  • Мнения: 1 796
Моята девойка много харесва кашите babylove, за съжаление имаше една бисквитена млечна, която вече не зареждат, нея много я обичаше.
Нефертити, за пюретата бяха ми отговорили миналата година, че България не била предвидена в реколтата и затова не ги внасяли, но защо и тази година ги няма не знам.

# 19
  • Мнения: 3 621
И моя каприз не хареса кашата. Хапна първата лъжичка и се отказа. Но да си кажа честно определено кашата на Нестле Алете ,на Миласан и на Хумана с грис са по-вкусни от тази.

# 20
  • Мнения: 3 157
И при моето дете кашите на Babylove не ,,минаха'',а а взех бананова.Харесва само Хумана и Милупа.

# 21
  • София
  • Мнения: 30 208
И при моето дете кашите на Babylove не ,,минаха'',а а взех бананова.Харесва само Хумана и Милупа.

и ние сме така  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 825
И моята дъщеря не хареса кашата, пробвах чиста, и с плодово пюре, не се яде.

# 23
  • София
  • Мнения: 821
Моето дете много харесва тези каши, а иначе е много злоядо.  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 1 735
Дъщеря ми яде банановата и грис с ванилия на Бейбилав.Всеки месец изяжда една такава и една на Милупа-бисквитена или страчиатела.Само тези 4-те вида минават още при нея.Вече е голяма,но тези ги изяжда без проблем.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 891
      Аз съм взимала с грис и оризова - много ги харесва моят син. В началото бяха по 3.50, сега са 3.99 лв.  Wink Адаптираното им мляко също е хубаво и на прилична цена - 8.50 за 600 гр.

# 26
  • Мнения: 781
Аманита аз също взимам от тези каши.Взех една зърнена не помня точно от кавяи зърна беше,защото вече си я изяде. Party Иначе сега съм взела и банан с грис,за да му въведа гриста,но има време докато я дам.

# 27
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ох, забравих да пиша  Crazy
Яде просото като невидял, много му харесва. Тия дни ще дам и 3-зърнената.
И аз взех грис с банан, но малко ще изчакам за нея. Едва преди 5 дни въведох пшеницата  Peace

# 28
  • Мнения: 58
Взех банановата-хареса му.

# 29
  • Мнения: 462
Харасва ги малкия. Купувала съм доста от тях.
За тази цена и БИО, което не е измислено, надявам се, защото е немско.

Общи условия

Активация на акаунт