СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 16

  • 21 745
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Мерси, Цвета!

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Хоп Simple Smile
В Кауфланд намерих бадемово брашно - млени бадеми. Следващата торта ще е с такъв блат. Само по въпроса с отслабването не знам как ще е, с това правене на сладкиши.

Замразих тиква на кубчета в очакване на захранването и купих сладки батати  bowuu

# 17
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
М, спестили сте ми труда с триенето на поста Mr. Green
Аз отивам да се чудя какво да натворя за ядене. Миша цял ден ми вдига кръвното и ми се отщя да празнувам. А моята приятелка най-накаря отиде да ражда и сега чакам да се обади Grinning

# 18
  • Мнения: 14
Хоп и аз тук!Кришкамишка Hug

Ние сега се прибрахме.Тук е страшна жега sweating , аз взех,че пратих летните дрехи за БГ  doh ,просто съм си тъпо парче  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 82
Честит празник на всички - кой каквото празнува  newsm24 Two Hearts

kri6kami6ka, благодаря за темата   А за свекърва ти какво да кажа.....ако можеш занимавай се с нещо друго та да не й се дразниш. Hug

Цитат на: bamba
Много ми харесва тази традиция   Понякога на човек му е трудно да се "пречупи" и да признае ,че е сгрешил,но когато има повод е по-лесно и се поставя ново Добро начало...
 Човешко е да се греши,а е Божествено да се прощава!

 Peace Peace Peace
Bamba, кафето е страхотно, благодаря ти  Heart Eyes

Ние отбелязахме деня на влюбените със сладоледено руло и кафе в краткото време докато Ива спеше. Държа да кажа, че идеята и изпълнението беше на моя любим.  По принцип и двамата не го тачим този празник, но беше много приятно  Heart Eyes
А довечера ще си пийнем по чаша червено вино, ей така за здраве. Прошка си поискахме по телефона.
Канехме се пак да излезем на разходка, но след вчерашния "фитнес" нещо се поразмислихме. Вчера ходихме до Сити център. Ужасссс........в центъра на София толкова киша, и вода, и кал.... Но пак накупих на Ива много сладки панталони и жилетки от Овиезе от разпродажбата. И съм супер доволна.


# 20
  • Мнения: 279
Здравейте !!!
Кришкамишка,мерси за темичакта  Hug
Нямам време нито да ви чета нито да пиша  Sad !

само влизам да споделя следобедното си кафе с вас  Hug

Забравих : Честит празник            
  /който и от двата да изберете, все са хубави  newsm10/

Много усмивки !!!

# 21
# 22
  • Мнения: 5 026
Да ви представя с какво се занимавам 2 дни тортата 1; тортата2
Детенце утре има р ден ,та полудЕх с тая торта  Whistling

# 23
  • Мнения: 14
Да ви представя с какво се занимавам 2 дни тортата 1; тортата2
Детенце утре има р ден ,та полудЕх с тая торта  Whistling

smile3501

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Atrakcia, супер, кой знае колко си си играла с тези динозаври! Аз вече два рождени дни решавам въпроса много по-мързеливо: 1, 2

# 25
  • Мнения: 107
Честит празник на всички ви  Hug Hug Hug
Бу, Атракция много апетитно изглеждат тортичките smile3508

Ето я и моята тортичка която спретнах рано сутринта за моя любим  Mr. Green


Хубав ден и довечера малко  Wine Glass и много  luvbed

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Браво на кулинарките! Аз не се хващам с такова майсторене на торти!

Родителите ми дойдоха на обед, че на 31ви януари си разминихме "благи" думи с майка ми и от тогава не бяха виждали децата. Та сега така свикнах с двамата, че честно да си призная ми е едно такова празно без тях. Пепо ми казва, че съм се правила на интересна като ги бръщолевя такива, но наистина ми е скучно без дечицата.

И в тази връзка за Сирни Заговезни, толкова хубави думи сте изписали, но според ситуацията човек си разсъждава и тълкува празника различно.
Наистина
Цитат
Много ми харесва тази традиция  Peace Понякога на човек му е трудно да се "пречупи" и да признае ,че е сгрешил,но когато има повод е по-лесно и се поставя ново Добро начало...
 Човешко е да се греши,а е Божествено да се прощава!
.
Но в случая, предполагам, че с Бебешондел имаме сходен проблем и подкрепям нейното мнение:
Цитат
Така е, но според мен "старите" също трябва да искат прошка.
Примерно ако си нагрубил някого не смятам че трябва да се чака деня за прошка примерно.
Та и аз така смятам. Първо ги "бълваш" без да мислиш едни и после видиш ли имало празник, казвам ти едно "извинявай" и всичко е приключило. Ами не ми подейства нейното "извинявай". Свито ми е тъжно и нямам търпение да стане 7 и Пепо да отиде да ги вземе.  Embarassed

# 27
  • Мнения: 631
Честит Трифон зарезан и простете ако съм сгрешила  Praynig Да пийнем по вино и да се отдадем на любовта. Весело изкарване...

# 28
# 29
  • Мнения: 221
Мъртвило е днес.Аз отивам да се наджиджам че ще излизаме с кумците някъде.
Мога само да ви пожелая да гледате позитивно на нещата колкото и зле да изглеждат в действителност.Аз празнувам Сирни Загувезни защото не съм влюбена и вино много рядко пия.
Така че ако съм сгрешила искам прошка.Давате ли ми я?
който е на маса Наздраве,който не е да сяда че деня ще си отиде. newsm51 Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт