Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 57

  • 23 227
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 064
И аз сега получавам компютър. Ние сме втора смяна  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 31
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Изгледах 4-ти епизод днес. Наистина Ейшан не е по-висока  от Дженгиз. Ама много грозна усмивка има тая жена - сякаш се зъби, не се усмихва  Sick. Езел като влезе в стаята на брат си и като пое дълбоко дъх, да усети аромата, направо ревнах. Толкова много миризми имам, свързани с детството ми, че щом ги усетя ми се доплаква и същевременно ми става много спокойно. Направо ми бръкнаха в душата с тоя момент.  ooooh!

# 32
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ех,вие ще държите нощното смяна Joy Joy Joy Joy Peace

Много не коректно постъпват с вас,че чак сега ви отстъпват компютрите Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Добре,че нямам брат или сестра,щяхме да се изпозастреляме за компютъра hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Малко се спречквам с баща ми,а майка ми няма никакъв интерес Whistling Whistling Whistling Whistling


# 33
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Изгледах 4-ти епизод днес. Наистина Ейшан не е по-висока  от Дженгиз. Ама много грозна усмивка има тая жена - сякаш се зъби, не се усмихва  Sick. Езел като влезе в стаята на брат си и като пое дълбоко дъх, да усети аромата, направо ревнах. Толкова много миризми имам, свързани с детството ми, че щом ги усетя ми се доплаква и същевременно ми става много спокойно. Направо ми бръкнаха в душата с тоя момент.  ooooh!

 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501

и аз съм така кексина

ся хубаво се накикерихме на компютрите,да разцъкаме някой наболял въпрос Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

примерно,последно каква анкета ще изтипосаме newsm78

# 34
  • Мнения: 417
И аз сега получавам компютър. Ние сме втора смяна  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Бонус за деня на влюбените Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Късметче,много си права и за Ейшан и за сцената в дома на Омер!

# 35
  • Мнения: 1 064
Не съм се съмнявала нито за миг, че Плами и Мечтание ще си паднат по Езел. Даже ви го бях подметнала преди много време, ама вие не ме отразихте тогава.  Wink Wink Wink Wink

И на мен Езел ми бърка под лъжичката. Мноооого си паднах по героя - такава невероятна смесица от сила и нежност, от решителност и милосърдие. Мъката струи от цялото му същество и страшно много му отива. С Бахар са невероятна двойка. Когато я прихвана на кея, щях да умра. Но чувствата му към Ейшан са много силни. Той е от мъжете, които обичат 1 жена цял живот - тъпо, упорито и докрай, каквото и да му е сторила тя. Затова си мисля, че когато е избирал дали да отиде при припадналата Бахар или при Ейшан, това е било раздвояване между истинското му желание (Ейшан) и линията, която си е наложил да следва (Бахар). Може и да се влюби в бъдеще в Бахар, допускам го. Но подозирам, че това ще е, защото ще вижда в нейно лице онази Ейшан, която е искал да има, а не защото ще обича самата Бахар.

Оле, олях се.

# 36
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
не си се уляла въобще,а си го казала перфектно,както винаги Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug

да ви кажа 4-ти епизод май разби всички рекорди за сваляне.за 24 часа 63-и сваляния

# 37
  • Мнения: 1 064
И аз сега получавам компютър. Ние сме втора смяна  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Бонус за деня на влюбените Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Как позна?!  Joy Joy У нас цари мир и любов - аз на компа, а любимият до мен чете книга и се обогатява душевно (аз съм простакът у нас  Joy Joy Joy Joy)

# 38
  • Мнения: 417
Може и да се влюби в бъдеще в Бахар, допускам го. Но подозирам, че това ще е, защото ще вижда в нейно лице онази Ейшан, която е искал да има, а не защото ще обича самата Бахар.[/color]

Оле, олях се.
Ето  това наистина може да се случи.Но какво ще стане когато разбере,че тя е използвана?Тя единственият неопетнен образ във филма.Засега...

# 39
  • Мнения: 1 064
Не знам какво би могло да опетни Бахар - тя е невинно същество, расло в мръсотията, без изобщо тя да я докосне. Но какво ще стане, когато Бахар разбере каква е сестра й и какво е направила?! Ето, това ще е голямата драма. Ще може ли да обича тогава? Ще запази ли позитивизма си, своя оптимизъм...

# 40
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
това наистина ще бъде ключов момент.....страх ме е да мисля,като дойде времето на развръзките какво ни очаква ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 41
  • Мнения: 417
Дааа,какво ще мисли Бахар тогава??За Ейшан?За Езел?И какво ще направи??Дали ще чувства вина?Дали ще се чувства използвана,омърсена?Най-вероятно това ще стане в края на филма.

# 42
  • Мнения: 1 064
Анкетата, предложена от Лакунка и малко разширена:

Считате ли за оправдано Езел да отмъщава чрез Бахар?

1. Да, стореното е толкова жестоко, че всички средства са оправдани.

2. Не, нещо не оправдава замесването на невинен човек.

3. Изобщо не вярвам, че Езел ще се възползва от Бахар.

4. Езел ще падне в собствения си капан: палачът ще се влюби в жертвата си.

5. Имам различно мнение (опишете го в темата).

# 43
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ох кметице,нямаш идея колко много те обичам
анкетата е супер

 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 44
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Добавих анкетата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт