Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 57

  • 23 285
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 064
Абе всъщност тя от какво е болна.........що не ни казват

Моето предположение е туберкулоза - последствие от мизерното детство, болестта на бедните.

Емили - знаеш ли или предполагаш, че е рак?! Защото няма белези на болен от рак. Ще ме извините, но ако е така - тук мноооого са избягали от реалността. Болен от рак, на който не му остава много (думи на доктора от 4 серия), не може да изглежда като Бахар.

# 76
  • Мнения: 417
С днешния "Граф Монте Кристо" да не би Нова ТВ да иска да ни отправи послание,а? Mr. Green

# 77
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
е какъв е тоя рак......да не се  впускам в медицински подробности,но понеже двама  мои много близки са починали точно от това.....нещо не ми се връзва със състоятието на Бахар

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

само аз ли съм изпуснала графа.....а дано да е подготовка Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 417
И на мен ми е странно,как толкова време живее. ShockedИ какъв е методът на лечение до сега Shocked
Казвам ви аз,че сценаристите не са гледали Хорейшио Mr. Green

# 79
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
а като каза сценаристите да те попитам,режисьора има ли и други известни филми,много ми се ще да погледна други негови работи Peace

# 80
  • Мнения: 417
В официалния сайт на "Езел" има епизодите с английски субтитри и потугалски.По-рано тази вечер Рина публикува резултати от анкета на тр сайт в темата "Любов и наказание"Въпроса беше"На кой сериал се наслаждавате най-много?/най-много харесвате?/"ЕЗЕЛ" беше на 2-ро място,Преди него е "Листопад"

# 81
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
ох каква сцена има в пета серия........майко мила,тия хора искат да умра.....как превеждате,просто не знам

 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518

не приемам,че Листопад е по-добър,нещо жестоко са се объркали комшиите Laughing Laughing Laughing

# 82
  • Мнения: 417
СЦЕНАРИСТИ-KEREM DEREN &PINAR BULUT
РЕЖИСЬОР-ULUC BAYRAKTAR

За режисьора четох,че е бил помощник режисьор в "ASMALI KONAK"
дааа,на тази сцена Лакунке съм плакала най-много Cry Cry Cry
Как превеждаме ли?Наводняваме си клавиатурата.....

# 83
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
емкаа не е човешко да понесеш толкова мъка.........просто ме разкъртиха,пак няма да се спи

май преди да го излъча на мама и тате трябва да осигуря лексотан Mr. Green Mr. Green Mr. Green

тия хора се зомбираха.....майка ми обяви,че вече нищо което дават по телевизията не може да гледа......в акъла и бил само езел

# 84
  • Мнения: 31 389
Хайде сега каква е сцената? Ще ни побъркате от любопитство.

# 85
  • Мнения: 417
Денси,сигурна ли си,че искаш да знаеш?

# 86
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Денсита ще я видиш скоро,не се натискай......хем ще поспиш ,а не като мен

всъщност,ако искаш може да погледнеш,пак е под снимката на двд-то...най-отдолу има линк към епизодите с англ.субове....последната част на 5-та серия

предупредихме те Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 87
# 88
  • Мнения: 417
Явно този филм се гледа навсякъде.Чета форума към сайта.Пишат хора от Азарбейджан.

# 89
  • Мнения: 40
Явно този филм се гледа навсякъде.Чета форума към сайта.Пишат хора от Азарбейджан.

И от Казахстан, Русия, Украйна

Общи условия

Активация на акаунт