Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 30

  • 27 288
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 93
Elitto, да са живи и здрави бебоците и много радост да ви носят на цялата рода!

Киара, само така! Сега нека да разсте ЧХГ-то, после коремчето ...

Таня77, дано успееш да се успокоиш! Твърде рано е да очакваш да ти покаже уринарен тест две чертички, има време и това ще стане.
hristina21, благодаря за стиснатите палци!

Да споделя как се развиват нещата при мен. Ходих сутринта при личния лекар. Кръвното ми беше по-ниско от преди, но пак над желаната граница.Ами то след около час чакане в този студ е нормално да ми покаже такива стойности. Засега ми увеличиха дозата на лекарството и по всяка вероятност няма да мога да започна процедурата този месец. Все пак до 27 има време. Тогава трябва да започна, но от думите на личния стана ясно, че май  ще  го отложим. Вярно, че от него не зависи нищо, но от клиниката се консултират с него по този въпрос. Ще им се обадя следобед да разбера какво ще правим.

# 616
  • Мнения: 472
Тути, в деня на трансфера ме настаниха в една стая с една мацка бременна в 5 месец с близнаци, забременяла от първо ИКСИ. Тя ми даде да и пипна корема за късмет и ето, че успях. Така, че със сигурност трябва да си намериш някое коремче. Нямам против и да е моето - само да порасне, че да е съвсем истинко.

# 617
  • Мнения: 1 418
В клиниката сме по 1 в стая...Ама ако видя
някоя бременна ще и пипна тумбака  Laughing
Представете си как тичам след някоя
бременна мама...ще и изкарам акъла  Laughing

# 618
  • София
  • Мнения: 6 232
Момичета, нямоя от вас правила ли я вливания на имуновенин  в щерев, как се процедира
на мен лекарката ми написа на едно листче какво и кога, обади се на сестрите,да ми измислят легло/че точно тогава беше някаква лудница от пункции и трансфери/ и ме изпрати да си купя интралипида /понеже съм с такова/, момичетата ме взеха и ме подготвих Ако не са ти вливали до сега, имай предвид,че половин час само чакаш, за да се види дали ще проявиш алергична реакция, та си го включи към общото време и със сигурност се зареди с книжка,не,че няма телевизор, ама аз умрях от скука
KIARA_K,браво, супер се движиш newsm10 много се радвам  Hug

# 619
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Слънчева усмивка дано при теб нещата се нормализират и да можеш да започнеш процедурата още този месец, макар че е по важно резултата да е успешен а не дали е този или другия месец. Знам какво е да нямаш вече търпение така че стискам палци да е скоро. Hug

# 620
  • София
  • Мнения: 6 302
Киара, браво, супер се движи резултата при теб! И наистина питай твоята док за телефона на другата от ИСУЛ. Благодаря ти.  Heart Eyes

Слънчева усмивка, може би е по-добре наистина да се нормализира кръвното ти преди процедурата. Защото при бременност то се повишава и лекарите гледат да избегнат рисковете.

# 621
  • Мнения: 73
Киара,супер,много се радвам за теб  Simple Smile.
Ели,честито ти племенници   bouquet.
Момичета другото,което ме притеснява е,че нещо ми зацапва  Shocked,едно кафеникаво.
А за теста толкова много се ядосвах и моя мъж ми се накара едно хубаво  ooooh!,но какво да правя-Пусто женско любопитство.
Теста трябваше да го правя на 24.02(на 11.02 ми беше трансфера).

# 622
  • Мнения: 48
Момичета, за съжаление нещата при мен не са добре. От 4 фоликула 1 яйцеклетка, която не се е оплодила ин витро, сега ще пробват икси. Ембриоложката се надява да стане, на мен обаче вече не ми се вярва... Cry

# 623
  • Мнения: 472
Teodorina34 искренно се надявам да стане. Имай вяра.  Praynig Praynig Но те от вчера до днес са я мъчили инвитро, а сега имат ли сперматозоид за ИКСИ? Оъ вчерашният матеиал ли си пазят? Нали вчера беше пункцията?
Таня77 такива тестове не се показват на мъжете. За тях или само положителен или нищо.

# 624
  • Мнения: 48
Вчера беше пункцията и имат сперматозоид за икси, добре изглеждала. това чакане ме побърква.

# 625
  • Мнения: 93
teodorina34  мила не с лоши мисли. Ще стискаме палци fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Пук ако н стане не е било твоето бебче. Ще стане другия път, ще видиш smile3503 Пиши ни веднага щом разбереш какво става и вярвай малко повече newsm17

# 626
  • Русе
  • Мнения: 904
Киара много се радвам че нещата при теб вървят добре дано все така продължава Hug
Слънчева усмивка  наистина е по добре да се изчака за да е резултата положителен,аз чаках 3 месеца докато почнем защото както каза моя лекар важна е подготовката и беше прав  
Теодорина не се отчайвай а вярвай че всичко ще е добре  Praynig Praynig Hug Hug
Таня77 и моя мъж така ми се накара като направих теста на 7 ден а после като излезе кръвния положителен едвам се съгласи да ми купи уринарен да видя двете чертички така че спокоино всичко е наред Hug

# 627
  • Мнения: 48
Благодаря ви за подкрепата. Аз с това малко производство на фоликули незнам дали ще има следващ път.

# 628
  • Русе
  • Мнения: 904
теодорина и моите бяха само 7 но стана така че вярва и мисли положително и всичко ще е наред Hug

# 629
  • Мнения: 48
Тани, дано да е наред. На мен от двата протокола ми се събират 6 броя.

Общи условия

Активация на акаунт