ФЕВРУАРИ слънчев ще блести и от радост майчино сърце трепти (46)

  • 18 927
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 206
Звездичке, гуш  Hug !
А защо в домашен стационар - не си готова, или мъжът ти смята, че е още рано?  Grinning

Не знам дали има други освен нас, дето се топлят на печка с дърва? Ние сме на квартира и уж по - евтино, но на месец даваме около 350 лв. за дърва и ток. И вчера се ядосах и реших да си купим конвекторни печки с поздравите от НОИ. Ми печка ли да ръчкам, две деца ли да гледам. И днес осъзнах колко е гот да станеш и да си изпиеш кафето на топличко, без да чистиш камини и да хвърляш прахоляк, мамка му. Някакви съвети за конвекторите да ми дадете?

vanya_pleven, герой си ти, ха дано днес реши бебче да излиза, ще стискам палци!  Hug

# 61
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО !  ЧЕСТИТА ДАРА НА БРИКСИ И ДА И Е ЖИВИЧКА И ЗДРАВИЧКА.
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА МОМИЧЕТА   bouquet  bouquet  bouquet ЩЕ МЕ ПУСНЕ ПУСТАТА ДЕПРЕСИЯ ,НЯМА КЪДЕ ДА ИДЕ.
НЕВА МЕРСИ ЗА ЗАКУСКАТА,НАПРАВО МИ ИДЕ ДА ВЛЕЗНА В КАРТИНКАТА,ДА СЕДНА ДО МАСАТА  И ДА СИ ЗАКУСЯ СРЕД ПРИРОДАТА...
ТОВА ДЪЖДОВНО И МРАЧНО ВРЕМЕ МИ ДОТЕГНА.

# 62
  • Мнения: 7
Добро  утро! Имам съобщение от Мики Чакарова, че на 13.02 е родила Явор, 3100гр., 50см и са добре.

Да са живи и здрави!

 smile3525

# 63
  • Мнения: 4 187
Звездичке, гуш  Hug !
А защо в домашен стационар - не си готова, или мъжът ти смята, че е още рано?  Grinning

Звездите така ми го говорят  Laughing ! 15ти и 16ти са нежелани дати от мен   Mr. Green !
Мъжът ми к`во да прави, подкрепя ме  Crazy ( неговото усещане било , че ще целна точно един от двата дни  Wink ), за туй ми заръча да лежа, да не му сбъдна прогнозата  Sunglasses !


Мики, честит ти син   bouquet! Да е здрав, щастлив и късметлия  Hug !

# 64
  • Мнения: 0
bitter chocolate НАЙ-ДОБРИЯТ И ПРЕПОРЪЧВАН ЕЛ.УРЕД ЗА ОТОПЛЕНИЕ НА СТАЯТА НА БЕБЕТО Е РАДИАТОРА.ПИТАЙ ПЕДИАТЪРА И ТОЙ/ТЯ ЩЕ ТИ КАЖЕ.
ПЕЧКАТА ДА ДЪРВА И ВЪГЛИЩА  ИЛИ  КАМИНАТА МОЖЕ ДА ПРЕДИЗВИКА АЛЕРГИЯ .ОТДЕЛЯТ СЕ САЖДИ ,ДИМ.
ТИЯ КОНВЕКТОРНИ ПЕЧКИ КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВАТ?ТОВА  ДУХАЛКИ ЛИ СА ИЛИ ОТ ТЕЗИ ЗА СТЕНАТА. ДЕТСКАТА НА СИНА МИ ОТОПЛЯВАМЕ С ТАКАВА НА СТЕНАТА,ПРИЛИЧА НА КЛИМАТИК.В КРАЙНА СМЕТКА ВСИЧКО Е ПО ДОБРЕ ОТ ПЕЧКА НА ДЪРВА ИЛИ КАМИНА И НЕ Е ПО-СКЪПО.

 newsm30 ДОБРЕ ДОШЪЛ НА БЯЛ СВЯТ НА ЯВОР.ДА Е ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ И ГОРДОСТ НА МАМА МИКИ.

# 65
  • Мнения: 219
Честити рожби на bkrisi и Мики!!! Много да са здрави и щастливи, а мамите бързо да се възстановят!

Ника, както си и знаех за Макс Grinning. Но щом искаш да не урочасваме детенце ще поддържаме твоята версия, че е "грозничък"  Mr. Green. Иначе е прекрасен, шшшт, никой не ме е чул/прочел Mr. Green

Ваня, много успех и леко раждане ти желая!

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ванче,стискаме палци !
Честито бебче на Мики ! Да й е жив и здрав малкия Явор !
Rangely , виждам че четеш . Как е Ванко?
Уф,нещо щях да питам,ама айде като се сетя...

# 67
  • Мнения: 0
СТАР ЗЛАТЕН МЪЖ ИМАШ-ПОДКРЕПЯ ТЕ ,КАРА ТЕ ДА ЛЕЖИШ. БРАВО!
ДА ЗНАЕШ ОТ МЕНЕ , АКО РОДИШ НА НЯКОЯ ОТ ТЕЗИ ДАТИ ЩЕ ТИ СТАНЕ ЛЮБИМА.  newsm10
НЯКОЯ МАМА БЕШЕ ПОПИТАЛА ЗА ПИШОНКАТА НА МОМЧЕНЦЕТО КАК СЕ  ОБРАБОТВА. НА МОЯ СИН Я ОБРАБОТВАХ ВИНАГИ СЛЕД БАНЯ ДОКАТО Е  МЕКА И ОТПУСТАТА КОЖИЧКАТА И ДОКАТО Е НАМАЗАН С МАС.ПРЕДИ 14 ГОДИНИ ГИ МАЖЕХМЕ БЕБЕТАТА С МАС, СЕГА В СЛУЧАЯ СЪС ЗЕХТИН ИЛИ ОЛИО.ПОЛЕКА И ВНИМАТЕЛНО.МОЖЕ И ДА НЕ СТАНЕ ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ ,ЗА ТОВА МАЛКО ПО МАЛКО  СЛЕД ВСЯКА БАНЯ.
ПРОБЛЕМ НЯМАХ НИКАКЪВ ПОСЛЕ ,НО СЕ ИСКА МН.ПОСТОЯНСТВО.

# 68
  • Мнения: 112
Мики, Мики! Честита рожба  Hug Hug Hug



Добро утроо, мерси за закусчицата - нападам  newsm64

Шоколадче, хич не се двоуми за тези конвекторни печки, супер решение са - сравнително икономични, много добре утопляват, приятна е топлината (не изкуствена като от климатик), абе супер са, като воден радиатор, ама на ток. Едно такова чудо 20х20см мижаво ни прави спалнята - баня Wink Шомире, точно тези са, които се монтират на стената и са като плоча Wink

Мами, аз за сефте от няколко месеца спах! Не че не ставах през нощта, но не бях в онова полубудно сомнамбулско състояние, както обикновенно. Направо си спах дълбоко - не е за вярване, при това със запушен нос?!??!?!?!?!?!   sleepuu smile3524 Sleeping Още щях да спя, но малкия ме събуди с един як ритник в ребрата  newsm32  Така сериозно и здраво ме изпра, че според мен и него го заболя чак, защото 10 мин след това ни движение, ни нищо. После като се престраши да мръдне беше много предпазлив  amiiii

Да си призная аз, че колкото повече наближава термина, толкова по-малко симптоми за раждане имам - вече почти нямам контракции, не се измарям така, почти не ме боли кръста.... newsm78

Хахахахха, иначе много се кефя на надписа под лентичката ми: "Mommy is praying i'm not one of those obnoxious too-cool babies who insist on being fashionably late to their own party! "   hahaha hahaha hahaha

# 69
  • Мнения: 163
Добро утро, момичета. Hug

Честит Явор на miki_4akarova!

Честит Йован-Владислав на Mepofka!

Честита Боряна на ruphy!

Честита Дара на bkrisi!

По един голям   bouquet  за всички! Много да ви слушат и още повече да ви радват!

Абе мацки,аз нещо не се виждам в списъците в началото нито на бременните,нито на родилите.Що тъй?
Налика, извинявам се за объркването.
Добавени сте с Тео.   bouquet

Ника, Макс е абсолютен бонбон. Heart Eyes
Да не съм те чула повече да обиждаш детето, иначе ще се караме! #2gunfire

# 70
  • Мнения: 24
Ralipo, гледам и ти тръгваш по моите стъпки с преносването. Дано не отнесеш толкова много!!!

Честита рожба на Мики Чакърова и скорошно изписване!

# 71
  • Мнения: 4 187
shomire  Hug !
Мъжът ми на моменти е златен, на моменти ми е черен  Mr. Green, естествено това е в реда на нещата  Heart Eyes !
За датите си права , със сигурност рождната дата на детето ще ми стане любима, която и да е тя  Grinning !
Дано близките ти оправят скоро отношенията си, да не те вкарват във филми ! Тези семейни отношения са много специфично нещо.....

Рали , как си ?

# 72
  • Мнения: 219
Ralipo, гледам и ти тръгваш по моите стъпки с преносването. Дано не отнесеш толкова много!!!

В действителност терминът ми по ПРМ е 16.02, а и моят цикъл е 30 дневен, не 28. Доки ме вика в сряда (тогава ще преносвам с ден) , ако дотогава няма развитие.
Да ви питам - колко време може да се изкара с паднала тапа?
Болките в кръста ту ги има, ту не...Хахава работа.
От 9ч. досега Емо ми звънна 2 пъти, веднъж майка ми и веднъж баща ми...Казах им, че ако продължават да ме притесняват така, ще изключа телефоните и ще ги търся аз в случай на нужда  Crossing Arms.

starHug  Heart Eyes!

# 73
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Няма да преносиш, Рали -- спокойно си чакай Момента! Hug С паднала тапа може да се изкара до 2 седмици, ама не ми е падала и съдя по слухове. Обикновено бързо се стартира, дано и при теб така стане, та да не се мъчиш!!

Вашите се безпокоят и затова ти звънят непрекънато, на мен ми звучи като загриженост, но и аз реагирам 1:1 с теб. В такива моменти искам да се заровя във възможно най-дълбоката дупка.

А -- банален съвет, но -- почивай си колкото можеш и хапвай леки, но калорични храни, като шоколад, солети -- абе, бързите захари -- скоро ще ти е нужна енергия.

# 74
  • Мнения: 3
Ха,добър ден и от мен... ЧЕСТИТИ БЕБЕТА НА ВСИЧКИ,ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА НОСЯТ САМО РАДОСТ НА СВОИТЕ РОДИТЕЛИ

 Thinking Имам чуството че само аз не съм родила....ама си имам компания в лицето на STAR i RALIPO...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт