дете от семеен мъж

  • 28 877
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 221
Аз да ви кажа честно,преди си мислих че не мога ама сега знам със сигурност че не съм искала.Ето поисках и го направих.

# 721
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Извинявам се отклонението, *мамаРени*, принцесата ти е страхотна! Децата на лЮбовта са красиви  bouquet
/Не казвам, че останалите не са, да не ме погнете сега/ Grinning

# 722
  • Мнения: 265
Определено са много красиви.Рени,сега изобщо ли не се виждате с таткото?

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 6 177
Аз да ви кажа честно,преди си мислих че не мога ама сега знам със сигурност че не съм искала.Ето поисках и го направих.

Елиема,понякога се питам дали не се крием зад това "не мога".На мен все ми се струва,че по-скоро е "не искам"За себе си-вече знам,че искам и мога.СТИГА!

Моментът просто си идва сам. Това е. Понякога колкото и да искаш с разума си, сърцето не дава. Казваш си, че това е най-доброто, най-правилното, най-редното, но не се получава.
Но идва един момент, в който усещаш, че просто не можеш повече така. И става почти от самосебе си.
Разбира се, това важи в случаите, когато положението не те удовлетворява и искаш от връзката повече. Ако положението те устройва, достатъчно ти е и добре, въпросът да скъсаш, или не, просто не стои.

# 724
  • Мнения: 221
Мерси 'Кафе с мед'
Хаххаха.Няма да те погнем,аз поне зарових томахавката и извадих белия байряк.
Не,той отказва да го "вкарвам в тея филми" това са точните му думи.
Аз да ви кажа честно,преди си мислих че не мога ама сега знам със сигурност че не съм искала.Ето поисках и го направих.

Елиема,понякога се питам дали не се крием зад това "не мога".На мен все ми се струва,че по-скоро е "не искам"За себе си-вече знам,че искам и мога.СТИГА!

Моментът просто си идва сам. Това е. Понякога колкото и да искаш с разума си, сърцето не дава. Казваш си, че това е най-доброто, най-правилното, най-редното, но не се получава.
Но идва един момент, в който усещаш, че просто не можеш повече така. И става почти от самосебе си.
Разбира се, това важи в случаите, когато положението не те удовлетворява и искаш от връзката повече. Ако положението те устройва, достатъчно ти е и добре, въпросът да скъсаш, или не, просто не стои.
С едно не съм съгласна и то е че една връзка такава приключва когато искаш нещо повече.Аз се отказах,защото не може човек който мисли да те кара да правиш аборт в 4 месец.

# 725
  • Мнения: 265
Е....и мухльото...като прави детето(ако не си го изнасилила  на1/2 водка Simple Smile не беше ли във филма?Или тогава гледа от първия ред?Не,не,на тия мъже кой им казва,че са такива?

# 726
  • Мнения: 221
На вино беше,чашка/две изпи и бяхме в сауната.Представи си колко заклещен беше.

# 727
  • Мнения: 188
Много се борих с това, наистина.Мразех се, че го обичам.Последния ми опит беше за цели 7 месеца.Направо се разболях, живота ми нямаше смисъл, отслабнах, знаете как е, когато боли.И точно когато започнах да се съвземам, той се появи отново, по-смирен и мил отвсякога, и аз омекнах.Оттогава реално връзката ни стана по-силна отвсякога.А аз се уморих да се боря.Не знам кога и как ще имам сили да го направя пак , и от завинаги.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 6 177
*мамаРени*, нямах предвид, че приключва единствено и само, ако искаш нещо повече. Разбира се, може да приключи всякак, ако въпросният е идиот, като описания от теб, или е някакъв друг подобен идиот.
Имах предвид класическата ситуация на любовна връзка, когато няма силни огорчения, когато се разбирате и обичате, той не бяга от теб, не те пренебрегва, готов е да имате дете дори, но в същото време не дава категоричен отговор по какъв начин точно ще се развият вашите отношения. Та така можеш и години да откараш, да се надяваш и чакаш нещата да се решат по някакъв начин, но в един момент писва. Тогава хем искаш да прекратиш връзката, защото здравият разум "ти го говори", хем сърце не ти дава, защото имаш чувства към човека.

# 729
  • Мнения: 221
Да,така е.Айде в новата тема че тази отива към 50 страници. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497623.new#new

# 730
  • Мнения: 265
Тинтина,описа моята връзка.Онзи ден "изнасиления"дойде и ме пита дали искам след година да имаме 2ро[/size]Щях да припадна.На мен това вече ми прилича на гавра.А на вас?

# 731
  • Мнения: 295
И естрадор78 -МИР.Нека не се обиждаме,не ми харесва да нападам,както и обратното да бъда нападана.
Аз също  Peace

Общи условия

Активация на акаунт