Нищо,че навън снежно е сега,но монтанските деца с нетърпение очакват пролетта!

  • 42 425
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Плевен
  • Мнения: 1 616
Здравейте момичета!Има ли желаещи да отбележим Световна седмица на кърменето.
Цитат
МОНТАНА
4-8 август
Съвместно събитие на Ла Лече Лига с РЗИ – Монтана по повод „Световна седмица на кърменето 2014: Кърменето: Печеливша цел за цял живот!“

# 736
  • Мнения: 4 753
Брех какво събитие щяло да има в Монтана...  Laughing  Как ще се отбележи, къде мога да видя подробности?

# 737
  • Плевен
  • Мнения: 1 616
Отиваш на 6-ти етаж в РЗИ и питаш.Аз ходих миналата седмица и не могат нищо да кажат понеже консултнтката от Ла Лече в отпуска а от РЗИ в отпуска ...Не се знае нищо.Аз и не очаквах де,беше ми интересно да се запозная с кърмачки от Монтана.Аз инфо съм намерила за кърменето много отдавана.

# 738
  • Мнения: 348
Има ли детски клуб в Монтана освен "Лито" в Младост 1? Или да ми препоръчате подходящо заведение за празнуване на рожден ден на 5-годишно детенце с около 15 дечица - през есента, т.е. да има възможност за забавление на закрито в случай че вали. Благодаря.

# 739
  • у дома
  • Мнения: 7 154
Има ли детски клуб в Монтана освен "Лито" в Младост 1? Или да ми препоръчате подходящо заведение за празнуване на рожден ден на 5-годишно детенце с около 15 дечица - през есента, т.е. да има възможност за забавление на закрито в случай че вали. Благодаря.

Няма  Peace А в Лито съм правила един единствен път РД,не бях очарована и не бих повторила...
По принцип аз си измислям занимания на децата-като ходене с кокили-ако решиш мога да ти изровя и услужа с нашите,миналата година РД беше на тема Енгри бърдс,играх си и направих на всяко дете маска-бяха очаровани и много доволни,бях разпечатала да оцветяват различните пилета,да правят кутийки с пилетата и т-н...Бяхме в стария хотел Огоста-вътре е много широки и развихрящо за игра,никога не са ми правили забележка,че децата беснеят,но  ти трябва да си организираш всичко,което си е доста изморително...

Иначе,понеже моите са родени средата на октомври и средата на март,изключително рядко сме правили РД на открито,винаги е било вътре-били сме и в Монтето,в Изложбената,даже тази година бяхме в Китайския,но ни донесоха пици от Житомир,но навсякъде игрите и забавленията съм си ги измисляла аз....

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 13:36 от svetlaem

# 740
  • Мнения: 348
Много ти благодаря за отзивчивостта, знаех си аз, че в нашия загубен град няма къде... Браво на теб, аз едва ли ще имам физически време да измисля и изработя всичко... А дали няма някакви аниматори, които да мога да наема за 2 часа, за някакви елементарни игри и занимавки като за по-малки дечица? Сигурно фантазирам вече, имайки предвид къде живеем, но много ми се искаше нещо по-различно тази година Simple Smile

# 741
  • у дома
  • Мнения: 7 154
Много ти благодаря за отзивчивостта, знаех си аз, че в нашия загубен град няма къде... Браво на теб, аз едва ли ще имам физически време да измисля и изработя всичко... А дали няма някакви аниматори, които да мога да наема за 2 часа, за някакви елементарни игри и занимавки като за по-малки дечица? Сигурно фантазирам вече, имайки предвид къде живеем, но много ми се искаше нещо по-различно тази година Simple Smile

Преди 2 -3 години бяхме на детски РД и аниматори бяха Валерия Цимбал и още едно момиче,което снимаше-много хубаво занимаваха децата,игрите бяха интересни и ако не се лъжа взимаха 30лв на час,което си беше според мен нормална цена за усилията,които положиха  Peace Обаче те от миналата година са в София и явно в Монтана вече не се занимават с това,но ако искаш мога да ти издиря фейсбук страницата им.
После бяхме на друг РД,с клоун,който хич не ми хареса как ги занимаваше,просто не можа да овладее и приобщи децата-децата и на двата РД,за които разказвам бяха едни и същи  Peace и бях шокирана от сумата 60лв за час,защото де факто не си свърши работата...
В Лито ,ако не се лъжа имат координати на клоун,в стария хотел Огоста също-провери.

На мен подготовката и измислянето ми отнема повече от месец,защото и аз не разполагам с много свободно време и правя на ден по малко и всяка година си казвам,че ще е за последно,ама така до следващата  Embarassed

# 742
  • Мнения: 348
Ще съм ти благодарна ако издириш някакви координати, аз ще проверя и в Лито и Огоста, защото сама просто няма да се справя, може би ако се бях сетила по-рано... Simple Smile

# 743
  • у дома
  • Мнения: 7 154
Ще съм ти благодарна ако издириш някакви координати, аз ще проверя и в Лито и Огоста, защото сама просто няма да се справя, може би ако се бях сетила по-рано... Simple Smile

Това е страницата на Валерия Цимбал https://www.facebook.com/pages/%D0%A2%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0 … A/425495277508866 ,обаче гледам,че от година и нещо не са качвани снимки,та сигурно не идват в Монтана,но инщо не ти пречи да питаш на лични  Peace
За клоуна ще попитам утре и ако е телефон,ще ти го дам на лични.

Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 00:09 от svetlaem

# 744
  • Мнения: 348
Много ти благодаря Simple Smile

# 745
  • София
  • Мнения: 2 132
Момичета, може ли да ми препоръчате  добър фризьор в Монтана? Ходя при Вили по принцип, но в последно време все е затворено, като се прибирам в Монтана. Тази седмица пращах майка ми да запише час, отново не работи.. явно проблем има...

# 746
  • Мнения: 1 557
Здравей!
Вили има някаква алергия към боите и лаковете, и затова не работи. Юни месец я срещнах в един магазин и тя ми каза, че си е сменила номера и работи само с предварително записан час, като само подстригва. Не знам дали още работи по този начин, предвид студеното време, трябва да отоплява салона само за един човек, ако искаш все пак да ти пратя номера на лични и да опиташ. Надявам се да работи, че от години само при нея се подстригвам и не знам къде ще ходя.

# 747
  • София
  • Мнения: 2 132
Ще ти бъда много благодарна   bouquet

# 748
  • Мнения: 1 557
Някой знае ли актуалното работно време на "Медик" ООД. Тази вечер отидох с детето в 19:00 часа и входната врата беше заключена, звъннахме на звънеца, но никой не отвори. Спомням си, че втората смяна на личните лекари беше до 20:00 часа, а след това имаше дежурен нощна смяна, вече не е ли така?

# 749
  • Мнения: 348
Втората смяна е до 18.30 доколкото знам. Иначе за дежурните... не знам, в събота и неделя през деня никога не съм имала проблем с това, но веднъж се наложи през седмицата вечерта към 9... 30 минути звъняхме на звънеца и чакахме, с идеята, че докторът може да пуши или нещо такова...
И аз си мислех, че има дежурен през нощта, но явно не е съвсем така.

Общи условия

Активация на акаунт