Име да измислим дай, че наближава вече МАЙ! № 17

  • 18 202
  • 591
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1
janiii, чашите за кафе вече съм го подарявала за коледа май беше преди време ....
А близка ли ти е много тази жена?

# 526
  • Мнения: 32
janiii, чашите за кафе вече съм го подарявала за коледа май беше преди време ....
А близка ли ти е много тази жена?

Да, жена е на брат ми Simple Smile

ПС: отивам по магазините белким харесам нещо Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 12:23 от Славчето

# 527
  • София
  • Мнения: 28
Благодаря ви мамита  Hug
Славче не знам,какво да те ти кажа за подаръка,на мен по принцип ми е много трудно да избирам подаръци  Blush Та най-често взимам един огромен богат букет цветя и в плик слагам парички,после панделка,едно послание и съм готова.Така или иначе всеки има нужда от парички Simple Smile
Милкинис кученцето е малко,супер космато,много се скубе и като залае го чуват на майната си с извинение и хич не искам да са заедно  Rolling Eyes Нито ще мога да изпера дрешките,че се лепят косми като за световно (а дрехите при нас не се простират навън,защото сме на "товарната" улица и минават по 10 камиона в минута и е голям прахоляк),От стаята няма да мога да изведа детето,че космите хвърчат навсякъде и просто е супер неудовно...като за капак се оказа,че няма къде да прибирам и количката  Crazy навън да стой покрита не върви,най-малкото е,че има котки и ще си спинкат вътре tantrum
Марая коремчето ти е страхотно,убии ме,но аз няма да мога да си го нарисувам...или ще успея само от горе  Grinning

# 528
  • Мнения: 40
Марая Рисунката на шкембето е просто страхотна, както и самото шкембе Simple Smile Браво  Hug

Беборанче Даам, напълно си права за кучето. Аз също имам куче, но тя поне е супер послушна, по цял ден си лежи, не лае, и като цяло е направо куче аз чудо и приказ, а и аз имам малкон където да простирам. Иначе кучето на свекитата например е адски невъзпитано, катери се по хората, като седим на масата се качва в скута ти и се чуди как да провери какво има в чинията ти и ей такива разни, и аз за нищо на света не бих събрала това диване и бебо в един апартамент. А това за количката е доста кофти... и за това трябва за някой подходящ вариант вкойто да се избегнат котките  newsm78

# 529
  • София
  • Мнения: 28
Милкинис нашия кучо е едно към едно с този на свекитата ти... но + бонус - хикане в чинията  #2gunfire

# 530
  • Мнения: 115
Славче, аз на една такава дама и подарих шоколадов масаж и остана доволна  Wink

Беборанче, хващайте се за ремонта при първа възможност и се изнасяйте оттам, иначе няма да имаш грам спокойствие.

# 531
  • Мнения: 30
Славче, добра идея за подарък е ваучер за масаж, най-евтините са около 50 лева. Подаракът винаги се харесва  Grinning бях подарила такъв на моя мъж, тогава още гадже, за рождения ден  Heart Eyes

Беборанче ние с брат ми гледаме едно черно дакелче, супер е послушна милата, преди я гледаше брат ми, после дълги години само аз, сега от както мъжа е тук - тя пак е при брат ми. Много я обичам, карам го да ми я води да я нагушкам, когато може  Hug
Идеята да я дам на брат ми за постоянно беше продиктувана едно от това, че мъжа не я харесва (не знам защо, сигурно ревнува Embarassed ), но и най-вече защото знаехме че искаме бебенце и рано или късно трябва да се разделим с нея, макар и кротушанка все пак е куче и иска грижи.
Така, че ако можете - преместете се. Ако имаш нужда от помощ за майстори пиши на лични, аз сама организирах цял ремонт преди две години.
 
Милкинис, кучето на нашите е смес между дакел и пинчер  Crazy , мн е диво, лудо и т.н. та ще имаме този проблем като се прибираме за празници. Май ще е командирован на "детска градина" на горния етаж при баба и дядо  Laughing

# 532
  • Мнения: 6
Оооо мамита привет  Hug Да ви се похваля, такава хубава разходка си направих току що , че думи нямам просто   Grinning  jumpuu , че и няколко задачки сварших. Отдавна бях зажадняла за хубаво временце, дано е вече все такова
Марая чудесно тумбаче, а рисунката е супер newsm74 а и идеята на Славчето е страхотна, ама кой да се сети. Изпуснах 100-те  дни ама не и 50-те  Wink
усмихнат и сланчев следобееед Hug

# 533
  • Русе
  • Мнения: 764
Марая, чудесно тумбаче!

Момичета, да докладвам за форумските бодита с Мечо Пух. Simple Smile Моя приятелка, която също си поръча ги е пуснала в пералнята с другите дрешки на детенцето й и не са пуснали. Само че ги е пуснала на 40 градуса не е посмяла на повече.

# 534
  • Мнения: 111
Момичета,  аз сега се завръщам от болницата.  Бебчето не оцеля , тръгна да се ражда  във вторник, изтекоха ми водите.  Бебчо си отговаряше като размери на седмиците, но  все пак тъй като термина беше края на май, нямаше почти никакви шансове.  Няма да ви обременявам с подробности , нямате нужда от негативни емоции  ... Желая ви  от все сърце да си имате  здрави бебенца!!!  
 Искам да помоля  и някой , който има достъп до албумчето да ми махне снимките.
Сигурно няма да влизам повече в темата   ,нямам да имам сили. Стискам палци за вас.

# 535
  • Мнения: 72
 smile3518Леле, ужасно е това което ти се е случило ... прегръщам те силно  Hug ... не знам какво да кажа  newsm45
ДРЪЖ СЕ! ние сме с теб! 

# 536
  • Мнения: 1
Andrea Gail прегръщам те много силно.....каквото и да каже ще е нищо пред болката ти......Колкото и да е трудно бъди силна миличка....

# 537
  • Русе
  • Мнения: 764
Andrea Gail, много съжалявам за загубата ти.  Cry Не знам какво да кажа друго... думите едва ли ще ти помогнат сега...

# 538
# 539
  • Мнения: 62
Андреа , това е ужасно което се е случило, но живота продължава! Имам приятелка  която по същият начин си изгуби първото бебе в 5 месец, но живота продължава, сега си има второ живо и здраво момченце на 3 годинки вече!
 Така е било писано за съжаление!

Общи условия

Активация на акаунт