Аси и Демир... Мурат и Туба - в очакване на война - тема 27

  • 99 779
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 30 275
хе, хе знаехме си, че има нещо. Според мен Мурат е изпитвал особено привличане към Туба и все още не се е отърсил от това. Затова и не говори за нея. Пак стигаме до същото: неизживяна любов.
Б. ще живее в постоянен страх докато са заедно. Никога няма да е напълно сигурна в него, това ще я убива бавно.
Много са ми неприятни такива жени, които се опитват да задържат един мъж на всяка цена, като използват съжалението ,или чувството му за вина. Как може да са щастливи така, като знаят по какъв начин са се озовали заедно с него.

най-тъпото е, че това няма да продължи много, а и обричаш още 2ма души на нещастие и те сега незнаят какво да кажат и отричат заради теб най-големият си успех в кариерата.

# 61
  • Мнения: 0
Обърнете внимание, че с Б. само са излизали тогава.
Мишел или Рина или някой друг, ако си спомни да каже колко месеца има между края на Буря и началото на Аси ?
Няколко само по мои спомени, нали ?
А обещанието му за женитба към Б. идва след тази случка с нея.

# 62
  • Мнения: 8
Рина, браво!!!!
 Hug  bouquet  bouquetЕдинствено не мога да приема, че Туба и Мурат не си подхождат!!!! Naughty

# 63
  • BG
  • Мнения: 4 459
Обърнете внимание, че с Б. само са излизали тогава.
Мишел или Рина или някой друг, ако си спомни да каже колко месеца има между края на Буря и началото на Аси ?
Няколко само по мои спомени, нали ?
А обещанието му за женитба към Б. идва след тази случка с нея.
Може да го е заплашила , че ще се самоубие. Тук вече според мен с се намесили родителите и и са имали сериозен, заплашителен разговор на четири очи. Но явно влечението му към Туба е било много силно, щом като и родителите на Б са отишли да го пазят". Натиска е бил много голям.

# 64
  • Мнения: 0
Обърнете внимание, че с Б. само са излизали тогава.
Мишел или Рина или някой друг, ако си спомни да каже колко месеца има между края на Буря и началото на Аси ?
Няколко само по мои спомени, нали ?
А обещанието му за женитба към Б. идва след тази случка с нея.

Дам....всичко много набързо е станало,все пак имало е провокация....

# 65
  • Мнения: 0
затова е чакала да приключат снимките  ...и да се прибере в  хотелската стая да рисува

# 66
  • София
  • Мнения: 30 275
и затова реакцията на Мурат при въпрос за Туба е такава.
1) внимава да не огорчи Б.
2) не е изживял чувствата си с Туба

# 67
  • BG
  • Мнения: 4 459
А и да не забравяме, че Туба тъкмо е била зарязана от Бюлент и е била много предпазлива да не бъде наранена пак.

# 68
  • Мнения: 0
Рина, браво!!!!
 Hug  bouquet  bouquetЕдинствено не мога да приема, че Туба и Мурат не си подхождат!!!! Naughty
Кайли, мнението на човека написал това го отдавам на израза, че умовете им работели по различен начин.
Каквото и да значи това...
Аз пък се сетих за интервюто на арабски и въпроса за най-труден момент в живота и как Мурат отговаря, че не искал да говори за семейството си.Защо точно за семейството си попита някоя от вас и сега и аз се чудя това newsm78

# 69
  • Мнения: 0
Допускам ,че известно време Мурат се е лутал между двете.....,но Туба не е позволила да я разиграват,искала е ясни отношения,а Мурат не е бил готов за такива,не е бил напълно готов да се раздели с Бурчин,но го е обмислял и докато се накани,Туба му е "била шута",а Бурчин е катастрофирала и той оставил нещата на самоход...

# 70
  • София
  • Мнения: 30 275
според мен е бил наясно, че иска да опита с Туба и е бил запленен от нея, но случката с Б. го е накарала да остави желанията си на заден план, може би под натиск от сем-то й, които са доста влиятелни.

# 71
  • Мнения: 10 240
Момичета изчезнах за 2 часа и сега влизам само за минута. По-късно ще пусна текста. От форум е и е написано от фен. Били думи на някоя си Арзу. Звучи ми много правдоподобно, особено ако някъде намерим информация за катастрофата. Не може такова нещо да е останало без коментар в медиите, щом Б. е от влиятелно семейство. Или родителското тяло е пресякло желанието на медиите за публикуване на информация.  До по-късно. Няма да мога да гледам и цялата серия на Любов и наказание. Дано по- рано се прибера.

# 72
  • Мнения: 0
Допускам ,че известно време Мурат се е лутал между двете.....,но Туба не е позволила да я разиграват,искала е ясни отношения,а Мурат не е бил готов за такива,не е бил напълно готов да се раздели с Бурчин,но го е обмислял и докато се накани,Туба му е "била шута",а Бурчин е катастрофирала и той оставил нещата на самоход...
Маги, аз  разбрах тази история малко по-различно като ход на събитията.
1.М. излиза с Бурчи, но е пленен от Туба и започва флирт
2.Бурчи чува и е разстроена и го вика по телефона в Истанбул
3.Той отива и вижда, че тя е започнала да пие и катастрофира - това не става ясно докато е той там в Истанбул или не, но най-вероятно е бил там
4.Стреснат, уплашен и принуден той дава обещание за женитба през лятото
5.В същото време някой казва на Туба за това негово обещание към нея
6.Той се връща в Антакия и Туба му казва, че вече излиза със Сайгън, за да го отдалечи

Нещо такова ?

# 73
  • Мнения: 8
Момичета гледате ли Ask ve ceza!!!!
Дават срещата между Саваш и Ясемин!!!!

# 74
  • Мнения: 0
Да, това е  реда най-вероятно.....,но преди да отиде в Истанбул е бил привлечен силно от Туба,а същевременно е имал връзка с дъщерята на влиятелни хора в киноиндустрията,т.е. раздвоен е бил и Туба е усещала това още преди да е заминал за Истанбул,а вече заминаването е решило нещата....

Общи условия

Активация на акаунт