За каква се мислите?

  • 3 996
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 616
Опция 2, макар че пак не докарвам манекенски вид, защото съм ниска и късокрака... Sad

# 16
  • Мнения: 5 622
Хи,хи..като гледам,преобладава опция 1,което означава,че тук,във форума е пълно с красавици по рождение..........

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Опция 1 .Не ми е присъща скромността. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 17 407
Не знам, никога не съм се харесвала.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
о...аз съм 2 отвсякъде
толкова съм светла, че без грим съм изкъпано коте

# 20
  • Мнения: 4 362
За каква се мисля ли? newsm78 Ами зависи от настроението ми един ден ставам с мисълта,че съм номер 1 ,на другият ден си викам,че съм като пример 2 ,а засега от както съм бременна май си мисля,че все съм пример 3  Mr. Green абе ставам с две думи  Mr. Green Party

# 21
  • Мнения: 5 539
Мисля, че имам интересна и запомняща се външност /и вътрешност, и вътрешност Mr. Green/
В повечето случаи харесвам това, което виждам в огледалото, независимо дали съм с грим или без грим, по пижама или с вечерна рокля Grinning

# 22
  • Мнения: 2 047
   Връщам от пътя.  Joy

# 23
  • Мнения: 1 639
Абе... красотата идва от вътре . Или поне аз харесвам такива хора с излъчване. Определям се като 2 понякога 1   Laughing  , обаче не искам да съм манекенка ,нито бих могла . Обичам себе си или поне се опитвам и затова опция 3 не съществува за мен  Naughty

# 24
  • Мнения: 2 407
Между 1 и 2

# 25
  • Мнения: 5 299
Ми всеки път различно. Понякога не се трая, друг път се харесвам.

Зависи ми от настроението като че ли, не съм много сигурна, че всички хора мислят за мен по един и същи начин. На някои допадам, на някои не.

И при мен е така Grinning

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
1 Laughing  Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 857
Опция 1 Mr. Greenне само според мен Mr. Green Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 596
2 , но нито съм, нито искам да изглеждам като манекенка.

# 29
  • София
  • Мнения: 131
Гласувах с 2, но определено и аз съм на моменти има дни в които много се харесвам (особенно когато съм се барнала) има дни в които не мога да се гледам.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт