Вече очакваме да чуем сърчица на ОКТОМВРИЙСКИТЕ деца!

  • 23 464
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 762
inna.8,правилно си написала сумата за БХС!

Ради,казали са ти вече за ФМ!  Hug

Не съм,с тея от НОИ не ми се разправя ама никога! Twisted Evil
Толкова отвратни хора няма Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 5
НОИ е голям ужас аз другата седмица трябва да ходя до там напрово не ми се мисли.
 Не съм - #Cussing out #Cussing out #Cussing out Идиотска ни е държавата  и това е.

# 32
  • София
  • Мнения: 17 431
Момичета от София  Flutter бихте ли споделили къде смятате да си следите бременността?

# 33
  • Мнения: 356
Бърди, точно това щях да напиша!  Laughing
 И някой ако има идея къде има ЖК по здравна каса  Wink

# 34
  • Мнения: 9 477
Чак на 3-та страница,но все пак съм тук Mr. Green

# 35
  • Мнения: 35
И мен в момента ме интересува въпросът за ЖК. Аз ще си следя бремеността при лекар от Майчин дом и ще посещавам частния му кабинет, но ми се иска да се запиша някъде на ЖК, за да получа безплатните медицински изследвания и направления. С първата бременост ходех в Майчин дом по здравна каса, тогава имаше двама лекари, които работеха със ЗК и приемаха на смени в един същи кабинет, но това беше доста отдавна, нямам представа сега как стоят нещата.

Lady V, аз съм с трета бременост, 34 г., София, терминът ми е за 9.10.

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 14:11 от vania_vania

# 36
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 430
Аз за сега съм в 17 поликлиника при Павлов, има и по здравна каса, ама аз заради малоумниците от НАП за момента съм на частно. Ама мисля ако имам съмнения за нещо да си намеря някой и за второ мнение.

# 37
  • Мнения: 270
Аз още от преди да забременея ходих в "Св. София"  при Мазнейкова. При нея ще си следя бременността, а пък ако не съм доволна, ще я снемя. Знам, че има доста противоречиви, да не кажа отрицателни, мнения за нея, но аз лично засега съм много доволна.

Мазнейнова ще ми следи ЖК по здравна каса, а за допълнителните  фетални ехографии и за раждането не съм решила още.

Избрах нея поради няколко причини:
- тя откри и реши проблема ми със забременяването буквално за месец
- има много модерна апаратура
- смятам, че е има доста опит като специалист
- болницата ми е на 5 минути пеша
- винаги мога да си запазя час без проблеми, не чакам със седмици за преглед, а когато съм отивала без час ме  е приемала веднага (когато имах кървене)
- към мен лично проявява добро отношение, не ме претупва, помни всички подробности около "моя случай" и най-важното, успокоява всички мои притеснения


Та за сега  при нея ще се следя.  Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 13 239
Аз БХС ще правя и може би амниоцентеза. На 37 г. съм. Докторката ми нещо измърмори "Ще видим" като отоврих дума. А тя прави амнио в Майчин дом. Ще чакам да видим какво ще каже по-натам. Аз не плащам нищо, защото ходя в клиника, към която фирмата ни има абонамент и дефакто тя поема всичко. Миналия път не съм плащала аз лично нищо, вкл. и БХС, който не беше много разпространен тогава. Сега ще видим  Rolling Eyes Ходя при д-р Цанкова в Св. Пантелеймон. От 4-5 г. ми е гинеколог и ми е правила доста неприятни манипулации, много съм доволна  Wink Добър лекар е!

Не съм, това не е държава, нали знаеш... Съжалявам, че трябва да се разправяш с малоумници  Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 5 762
Аз си следя бременноста в ЛЮлин Мед Crazy
Доктора се казва Иван Димитров и съм много доволна,а и работи с ЗК не,че е голям келепир то само 2 видеозона и 2 пъти изследвания сега в началото и в края но все пак!
Както казвах вече ще раждам в Тина Киркова с акушерка която ме изроди и предния път Crazyказа на доки да ляга да почива и като приключим ще го викне да провери дали всичко е ок Mr. GreenТака и стана!

Зеленоочка,аз ходех преди време в клиниката на Мазнейкова при доктор Коларов гинеколог-ендокринолог  и бях много доволна! Имам много добър лекар по принцип при който си ходех сега до преди да забременея но не работи по ЗК а и един видеозон е 60 лв .... много ми е!

 

# 40
  • Мнения: 35
Зеленоочка, аз също съм ходила при Мазнейкова, а почти всички мой познати, които родиха последните две години, родиха в нейната клиника. Моето мнение за нея също е, че добре си върши работата, а доколкото знам има една от най-добрата ехографска техника в страната. Но не знаех, че работи и със ЗК. Знам, че при евентуално раждане в Света София, една част от таксата се поема от ЗК, а друга си поема пациента. Лично на мен обаче ми е доста далече и от мястото където работя, и там където живея.

Ваче, аз също мисля да правя амниоцентеза, макар да ми е малко свито сърцето за тази процедура...

Не съм, преди време един такъв сърдит чичко от НАП - Изток също ме беше изкарал от нерви по повод моите осигуровки, като накрая ми каза, че нищо не разбирам, много съм неграмотна и на всичкото и отгоре съм измамила държавата  #2gunfire!

# 41
  • София
  • Мнения: 17 431
Димяни - къде е Люлин мед, в Люлин ли? Къде точно?

# 42
  • Мнения: 356
 Аз се чух с моя лекар и той ми каза да отида следващия вторник и да взимам утрогестан 3х2. Той е в Шейново, но там за съжаление ЖК е платена.
♥Димяни ♥, моя близка беше при него и също е много доволна.   Simple Smile
 Наистина малко са нещата, които се поемат от здравната каса, но пак е нещо.. Пък и нали ни се полага, след като редовно си плащаме...  Wink
 Аз се чудя за ЖК в Тина Киркова  Thinking

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 14:38 от barbaletka

# 43
  • Мнения: 109
момичета да ви попитам? За майчинството нали се взимат последните 12 месеца осигуряване и ако е различно как се изчислява? Много ми е объркана цялата работа, а и сега ще трябва да напусна, тъй като на работа не искат бременни Cry и сама ще си внасям осигуровки и до колкото знам ще трябва да е по - голяма сумата, за по-голямо майчинство.  Shocked

# 44
  • София
  • Мнения: 5 762
Бърди,Люлин мед е в Люлин да  Mr. Green
Малко след KFC ако го знаеш къде е посока пазара и по точно преди него има една нова кооперация,след нея сервиз,китайски ресторант та преди китайския свиваш в дясно един очукан път но е за 5 метра и си там!
Лекаря е много внимателен и съм много доволна!
Аз съм при него на 19 ти в петък от 10,00  Party

Барбалетка,доколкото знам в Т>К> няма вече консултация по ЗК но не съм убедена!

Общи условия

Активация на акаунт