Пухкав сняг навън вали, ДЕКЕМВРИйче през прозореца следи

  • 28 706
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 104
Здравейте, мамчета, минавам и аз да се разпиша.

Jennie, възхищавам ти се на ентусиазма за партито, ти си страхотна приятелка Tada

udis555, успех на прегледа и хубаво да се нарадвате с мъжо един на друг Crazy

лимонка, стискам палци всичко да е наред, според мен потърси и друго лекарско мнение Peace

veni1122, и Лилия понякога прави така, това е като има силни колики- като почне да пие млякото и започва да й къркори коремчето, но с малко повече гушкане се успокоява и довършваме храненето. Предписването на Фризопеп ми се струва абсолютно неуместно, да не се повтарям защо. Според мен опитай да смениш биберона, ако пак не се получи, заведи детенце да го прегледат. На какво АМ сте между другото?

Collibri, браво за снимките, много сте хубави всички на срещата Hug

# 46
  • Мнения: 429
Момичета, Благодаря ви много за милите думи относно моите идеи. Днес осъществих част от тях. Направих тортите от памперси и облякох кучетата в дрешките им. Чакам си бутилките вино и музикалните дискове. Остана да опаковам нощната лампа и възглавницата за кърмене, да надуем балоните и да намеря къде продават цветя в синьо и жълто. А също остава, но за след като се родят бебетата, да надпиша и принтирам етикетите за вино и глашатайското съобщение, че там ще присъстват и датите на раждане. Като приклуча ще направя снимки и непременно ще покажа!

Софийската групичка, прекрасни сте. Много ми стана мило като ви гледам на сладка раздумка и съжалявам, че не мога да се вклуча. Благодаря на Колибри за снимките.  Hug

Лимонката, и аз съм имала раничка, но последно беше излекувана. Дано и при теб са наред нещата!
 

# 47
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Хайде,ставайте,кафето изстина!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Вижте това и се усмихнете на вашите бебета!                  h … sp;    

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 06:58 от devi4ca

# 48
  • Мнения: 299
Добро утро мили мами.
Снимчиците от софииската среща са много хубавки-чак да ви завиди човек-много симпатични мамчета и много сладурски бебоци. Много ми се искаше и на мен да присъствам , ама моя дебелунчо с това реване , не смея никъде да го водя.
Вчера се отчетох и при доктора-всичко ми е наред , само един шев се бил охлабил леко но не било болка за умиране . Конците паднали всичките , ама кога че не съм разбрала не знам.
Иначе нашето фасулче , тази сутрин едвам устиска до 5,30 и се разплака , а от 2,30 яденето да ставането беше едно пъшкане ,мрънкане и не знам още какво. От два дни леко подремва през деня , а през нощта изобщо не иска да спи. Интересното е че реве и се дере за сън , ама явно не иска да проппусне нищо        Grinning -клюкарче ни е то. 
Чуузи , по едно време твоята звездичка беше обърнала режима - справихте ли се с проблема и ако е така сподели как ,че на мен само това ми липсва

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Черпя станахМЕ на 3 месеца  Wink


Бравос Соф-чета чудно сте се наклюкали  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте мамчета!
Много сте хубави, ей. Колибри страхотни снимки, фотото е в кръвта ти Grinning!
Лимонка, стискам палци всичко да е наред и да се радваш на малкото човече, а не да мислиш за болести!
Мойто момченце вече се наспа и се обажда от спалнята!
Честито на Дачо на Евил за 3-те месеца и на всички бебоци, имащи празник!

# 51
  • Мнения: 83
Добро утро и от мен! Sunglasses
Отдавна не съм писала, но поводът днес не е за изпускане Grinning
Обажда ми се снаха ми (бременна в 7ми месец, която вчера ходила да си избира количка)... и ме пита дали съм освободила предните колела на моята??? И аз мигам на парцали за какво става въпрос...е, оказа се, че не съм...и предните колела са си седели застопорени само напред...и как завива количката аз си знам! ама пуст инат бутам и мълча като бит педераст- нали аз съм я избирала (а пък в магазина си беше наред като пробвах мострената  Laughing)...че и скърцаше шасито, даже мислех днес да купувам масльонка да я смажа  Crazy и тъй, сега си имам маневрена количка, която си джуга на 360 градуса без проблем Rolling Eyes може ли да съм толкоз загубена  Laughing

Честит 3 месец на зетя Дачко   bouquet

Отивам на разходка с маневрена количка hahaha

# 52
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
УЖАС! ScreamГледахте ли новините, smile3517свинщина и разврат,къв е тоя ,,БАЩА,,дето ще насили 2год.си дете...... Tired Face..направо не откривам думи....Май Ръш беше от този град..

# 53
  • Мнения: 299
Девичка, права си просто няма такава гнус      Sick

# 54
  • София
  • Мнения: 55
Ако може да има нещо по-ужасно, то това е липсата на адекватно отношение от страна на всички институции, както и жалкото им оправдаване за бездействието им.

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 11:08 от tinitka

# 55
  • Мнения: 50
Здравейте,
много хубави снимки пу-пу от софийската срещичка, браво мамчета, някой път и аз ще гледам да се присъединя Simple Smile. Тъкмо днес съм м/у два изпита и искам почивка, та мислех малко да поскайпя и гледам изключена съм от дискусията, та ако не съм нахална някой дали би искал да ме включи, ако ме искате де  Heart Eyes . Айде бягам да храня Човека.

# 56
  • Мнения: 1 391
Благодаря ви за милите отзиви   bouquet!

Евил, Луда Главо! Ей ти на сега маневрена количка! Умрях да се хиля!  Joy

Джени, ама си измислила трепач подаръци! Що не си ми приятелка значи!! Направо ще ги умопомрачиш! Това си е кралско посрещане на бял свят! А ние ще чакаме снимки да се похвалиш

Е, ако щете ми вЕрвайте! Ама на обяд в 12ч моя термометър на слънце показваше 30 градуса  Crazy Mr. Green - откривам пролетта!  bowuu

# 57
  • Мнения: 82
Ей, много сте хубави софийски мамчета и бебета!
Във Варна който се разходил - разходил! Даже и Мayanka с маневрената количка едва ли вече е навън в този дъжд!
Честит 3-ти месец на бебе Дачко!

# 58
  • Мнения: 15
здравейте мами, да се отчетем и ние, 58 см и 6 кг, момчето ми расте много бързо, доказателството е, че от 2 седмици си имаме зъбки  Laughing , двете долни. немога да повярвам, то никой общо взето не ми вярва, хахахха. ама е много кисел, боли го още венеца и постоянно плаче, но док каза, че това скоро ще отшуми. има ли някой друг такъв напредък? споделете, при нас мина с много рев и гърчене в продължение на 2 седмици, 3-та караме сега, но поне не сме качвали температура  newsm78

# 59
  • Мнения: 0
Привет и от мен, мацки   bouquet

Отдавна ви чета тук, но някак досега не ми е идвал ищах да пиша Embarassed. Ама днес си рекох, че някак не е много политически коректно това ми поведение и рекох да поправя стореното:)
Та - за протокола - младежът Калоян се роди на 11-ти декември с чутовните мерки и теглилки от 2 650 гр. и 48 см., но разбира се, като един същински Крали Марко, вече е "Мистър 5 кила" Simple Smile)). По-точна сводка ще даде педи, като се отнесем при нея за Пентаксим-а.
Обичайните заподозрени си ги имаме и ние - колики, ревове и прочие, ама гледам да не се шашкам много-много.
И на финала да запитам - де да кача снимки на мечето, че туй остана една от малките неясноти  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт