"Системата минус 60"-Тема 5

  • 26 365
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
ОФФФФФ забравих да честитя  Embarassed
Шоколадово бонбонче, да ти е жива и здрава щерката !  bouquet
ДесиХ3, да ти е жив и здрав синът !   bouquet

Мъня, да ти кажа честно изобщо не е трудно. Първия път бях като с два леви крака, но вече /въпреки, че от скоро ходя/ свикнах с темпото ! По отношение на краката - не са ми се набивали, само след първия път имах малко мускулна треска но вече и такава нямам. На мен ми е много забавно на тези танци - изтискват те максимално, но чувството е страхотно ! Горещо ти препоръчвам да се запишеш ! Hug
milamara, добре дошла  welcome

# 16
  • Португалия
  • Мнения: 3 966
Жанета ,за темичката   bouquet
Честити рожденици на Шоколадово бонбонче и ДесиХ3, да са ви здрави и много щастливи!

# 17
  • Мнения: 22
Горещо ти препоръчвам да се запишеш ! Hug
Нави ме окончателно. Днес ще проуча как стоят нещата с дните и часовете, когато има такива занимания и следващата седмица съм на линия Wink Че сега съм болна и лежа в къщи  Sad

# 18
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Честити празници на всички    bouquet

# 19
  • Мнения: 228
Кога успяхте ,от често ядене и нова тема да заформите Joy Joy Joy
Целувки на рожденниците и наздраве на родителите. newsm59
Браво за добре подредената тема. smile3501
Добре дошли на новите welcome

# 20
  • Мнения: 2 315
Току що обядвах - много е хубаво Mr. Green.Обаче ме домързя да си варя картофи и да ги чакам докато се сварят, ядох каквото имаше в хладилника - малко салам, сирене, кашкавал, маслини и 2 кисели краставички с последните 2 филийки хляб.От утре вече ще ям без хляб.След малко едно кафенце с цигара и нещата ще са супер.

# 21
  • Мнения: 228
Току що обядвах - много е хубаво Mr. Green.Обаче ме домързя да си варя картофи и да ги чакам докато се сварят, ядох каквото имаше в хладилника - малко салам, сирене, кашкавал, маслини и 2 кисели краставички с последните 2 филийки хляб.От утре вече ще ям без хляб.След малко едно кафенце с цигара и нещата ще са супер.
Аз вече си пия кафето с цигарка/голям кеф/ Wink
Закусих, мазо мазо /сухар и пастет/
Обяд ,доматена супа и пиле с ориз.
Вечеря , к. мляко и чай.

# 22
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Здравейте, смели момичета!

Попаднах на вашата темичка и видът диета ми се стори много интересен. Сега съм на етап нахъсване и избор, по коя схема да започна.

Исках да ви попитам нещо - видях таблицата с данните, колко сте отслабнали от началото на февруари. Струва ми се много малко, ако редовно се записвате там. Така бавно ли се отслабва по тази схема или? Моля, да ми разкажете.   bouquet

# 23
  • Мнения: 2 315
Mileto добре дошла. Тук наистина се сваля бавно, но трайно. А все пак свалянето не е само на килограми, а и на сантиметри(то там май-побързо става).
ГРИП бягам да си стопля вода за кафето Mr. Green

# 24
  • Мнения: 228
Mileto, килца се свалят , сантиметри също , но си трябва режим. Crossing Arms
Аз за два месеца съм минус 11кг/само с едно прегрешение/.
Вярвай ми , тук е пълно с грешници и пак слабеят Joy

# 25
  • Мнения: 5 001
Mileto, аз за 1 месеца свалих 4,5 кг, като не съм спазвала стриктно, по-бързо няма на къде  Peace

# 26
  • Мнения: 11 818
Бързо включване от мен от почивката ни, директно от пистите... Simple Smile
Да се отчета като допълнителен стимул! Simple Smile Стремя да съм системна (не знам дали я използвате тази думичка, но на мен много ми хареса, ако ви хареса и на вас ще е хубаво да я позваме, че ми писан от думата режим, режимни Wink).
До обяд съм екстра, гледам да закуся, после е по-сложно с обяда и вечерята, заради това, че сме на на вън и почти ги сливам, ям и плодове, но след 18 ч. съм ок, сипвам си една чаша червено вино и ми е екстра, че имаме и гости.
Не се отразило по никакъв начин на кърменето.
Купих си книгата педи да тръгнем, но не ми е останало време да я прочета все още, но вечер преди да заспя съм много изморена, че и с двете деца..
И така мисля, че е долу-горе добре като начало, още повече, че авторката казва, че първата седмица е добре да е по-плавна..
Ще се претегля чак на 28-ми вероятно.
Успех момичета, съжалявам, че не мога да ви чета сега.. И до скоро! Hug

# 27
  • Мнения: 95
Здравейте, мили дами!

Приемате ли нови попълнения?

Да разкажа за себе си. На 22 години съм, вече мама на един прекрасен мъж. От малка винаги съм си била пълна, но преди 2 години за широкия си кокъл стигнах невероятните 85 кг ( за някой сигурно това са страшно много, но за мен беше идеалното тегло), Да, но след това се омъжих.... Сещате се, сладък живот младоженчески и така върнах 25 кг от раз... След което забременях и там още 15.... И такаааа сега влизам тук с един вик за ПОМОЩЩЩЩЩЩ.

Моля, вдъхнете кураж, не ме интересува времето, за което ще сваля кг, а дали ще ги сваля. Днес закусих кисело мляко с трици, а сега за обяд малка порция с макарони и сирене.....

Единственото, което трудно ще направя, е храненето след 18ч. Мъжът ми се прибира от работа към 20:30ч и тогава слагам масата. Дайте съвет какво да правя. Не искам да яде сам, а аз да правя нещо друго... Но дали не мога да му правя компания с чай например?!

Предварително благодаря за подкрепата!

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 14:27 от Steletu

# 28
  • Мнения: 1
стелетуЕдинственото, което трудно ще направя, е храненето след 18ч. Мъжът ми се прибира от работа към 20:30ч и тогава слагам масата. Дайте съвет какво да правя. Не искам да яде сам, а аз да правя нещо друго... Но дали не мога да му правя компания с чай например?!





добре дошла welcome
когато човек иска много силно не що винаги го постига
а относно мъжът ти кажиму да ти влезне в положение и да те подкрепя
аз с моя така направих и сега даже като ме види да ровя по хладилника
ми вика алооооо колко е часът къде там пипаш
и твоя ще трябва да се научи като иска готина жена до себеси
желая ти успех newsm10

# 29
  • Мнения: 1
пий си смелао вечер чая с него на масата и всичко ще е ок

Общи условия

Активация на акаунт