Юли 2006 - 93

  • 25 055
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 240
Ивка и тук е топличко, но наистина има толкова сняг, че едва ли ще се разтопи.  Laughing Дано само да не вали дъжд.  Praynig Ще чакам да се обадиш.  Hug

Рени, пък аз съм обратно - не мога да се отлепя от леглото. Откакто съм в майчинство само няколко пъти съм ставала да обличам Гери за ДГ. Оправят се с баща си. А ние ставаме към 9-10 часа.

Тук грее слънце, след малко потегляме навън.  Hug

# 16
  • Мнения: 747
Macki, nadqwam se wi namiram w dobro zdarwe.  Heart Eyes
Eli ne q pusnahme na ski tazi godina s gradinata; pyrwiq pyt kato q ka4ihme nadade takyw pisyk, 4e sybra pogledite na zwerowete Mr. Green Sled edno puskane s bashta si oba4e stana spec, i kato dwat ski po TV-to, ni preduprejdawa 4e ej sega shte q dadat Laughing
Otiwam da do4eta predishnata tema i da naprawq magiq na latinicata Wink

# 17
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Махнах коледния колаж - наистина му е късно. Ако някой иска, ще му пратя .psd-то да го смени на нещо пролетно, че аз нямам нито време, нито ищах Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 298
Нан ще питам мъжо дали му се занимава,че аз не мога  Embarassed

Дю,аз също рядко ставам да го водя Гали.По-често баща му го води,но ако легна с него,после се куквам по някое време и не мога да спя  ooooh!
Ако легна по-късно ,после се успивам до обяд.Абе бременна му работа.

За количката още чакам новата колекция,казаха края на март.Нямам търпение,но пък има време,ще почакам..

# 19
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мацки,само се мЕткам тук,прочетох всичко Whistling ,ама време за писане нЕма Laughing Много работа в работата,както нямаше досега и фермерските дела хич не са малко Laughing Ели,адни ме за съсед,че аз ти пращах покана и няма как да пратя втора Wink

Прасчо-адашчо Hug

Наде ШЪ минем и без картинки,но ако искате пък да метна една,все за толкова ще имам време.

# 20
  • София
  • Мнения: 170
И аз да скокна в новата тема.Ние сме добре.Децата оздравяват,но Люси още не е на градина.Мисля да го пращам в понеделник,дано вече болестите да ни подминават.Свекърва ми още е тук,ще си ходи утре,хич не и се стои все едно я карам да копае.

# 21
  • Мнения: 1 341
Свекърва ми още е тук,ще си ходи утре,хич не и се стои все едно я карам да копае.
Joy Joy

Aз открих Ема от какво кашля. Има завивка от естествен пух,. Снощи я изнесох от стаята и спря да кашля. Сутринта ревна за нея, занесох й я и пак се започна с великото кашляне. Днес цял ден я проветрявах, сега съм я прибрала и скоро няма да я види. Stop

Диди, мерси за предложенията. Калин също иска часовник, скъп. Е да, ама не, защото той няма къде да го носи. Работата му не позволява. А твоя чив го дири в гората, че му е часоник с компас. По-евтино ще ти излезе едно компасче да му вземеш. Wink Laughing

Реших да взема нещо по-така...Разглеждах онлайн сексшоп и харесах някои нещица. Mr. Green Ми така де, да разнообразя тъпото ежедневие. Crazy Whistling

Лека вечер от мен.

# 22
  • Мнения: 314
Tц тц, Ронка, блазя ти. Моичкият отказва като съм го бъзикала за  разни такива джаджи Mr. Green
Виж това: http://www.magazinche.com/item.php?itemid=1721
Пак много болнички:  Hug Hug Hug

Рени много си ранобудна,то кво ли се чудя и аз посрещах изгревите,едно време ,ама сега си почивай че после нали знаеш  Flutter  няма Rolling Eyes


Винаги има изключениия. И аз така вампирясвах, най- вече накрая, но сега ела да ни видиш с Лора ooooh!От както се е родила в 10 едвам отлепям, още ми се спи. Тези дни пък още повече, май започва да ме хваща пролетната умора Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 240
Много съм горда с моето момиче  Heart Eyes Днес за пръв път се качи на ски и се представи отлично - 5 пъти пуснаха с баща си туристическата. Аз довършвам последно разни неща и ще лягам, че едва гледам. Така избеснях като се върнахме от Пампорово - мързеше ме да прибирам количката на Коци на обяд и я оставих във входа, като се прибрахме беше опикана от котки  #Cussing out та прах до преди малко.

Арлина и мене не ме е пускала пролетната умора от миналата пролет.  Laughing

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 00:06 от Дю

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Диди, мерси за предложенията. Калин също иска часовник, скъп. Е да, ама не, защото той няма къде да го носи. Работата му не позволява. А твоя чив го дири в гората, че му е часоник с компас. По-евтино ще ти излезе едно компасче да му вземеш. Wink Laughing
а най-евтино ще ми излезне нов мьж hahaha

А ти палавницо, после да се похвалиш какво си си избрала от сека шопа Mr. Green
браво, че си открила от какво кашля Емка Peace
Дю, много са сладки скиорите ти Hug

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ронка, я кажи нещо за режима на Дюкан, как си отслабнала миналия пьт? Пьрвите дни само белтьчини ли се ядат,ти колко време си я правила?
Аз мислех да правя тази с плодовете, но издьржам до някое време и после започва да ми се гади, да ми става лошо, аз сьм с ниско крьвно и не издьржам само на плодове Confused

# 26
  • Мнения: 1 341
Kазах вълшебната думичка и темата се пораздвижи малко. Joy

Арлина, това ми харесва. Peace Ще има да се напиваме двамата.
Аз мислех за някакво секси облекло за мен, например. Мъжете харесват, поне моя де. Не съм цъфнала та вързала откъм фигура, ама той бельото ще гледа. Joy Абе поотслабва задника...На Дюки се меткам след месец, че друго не си е работа, ей.

Диди, с Дюкан свалих 15кг. за 2 месеца. Като не съм го спазвала съвсем стриктно, защото кърмех Ема. Много, много съм доволна. Няма втора такава диета. Peace Днес си гледах снимки където съм си качила преди/след Дюк. Ще ти пусна да видиш.
http://smok.snimka.bg/other/dyukan.260941

Иначе в началото направих 5 ударни дни на протеини, после ги карах 3/3, мисля. Малее, хич не помня. Ама мисля, че 3 протеини, 3 протеини и зеленчуци. Аз хапвах и плодове, както и въглехидрати 1-2 пъти седмично.
Абе има цяла тема, там всичко е обяснено. Аз бих ти препоръчала да си купиш книгата, да я прочетеш. Така ще се надъхаш повече. Зора е да започнеш, после е по-лесно. А и като виждаш как кантара работи на твоя страна ще се мотивираш още повече. Peace

Отивам да лягам, че съм станала като караконджул. Joy Що не си лягам, да ме пита човек. Деца, мъж, всичко спи, само аз кукам като дивак. ooooh!

# 27
  • Мнения: 845
Ехо, здравейте и от мен! Hug
Поздрави от една много заангажирана мама Crazy
Ние сме добре. Чук-чук - да не ме чуе дяволчето. Нали съм вече самичка, учудващо справям се добре. За сега нямам издънки. Само дето се плашех толкова много. Simple Smile Много ми е натоварено, дори работя и в обедната почивка, но здраве да е.
Да ви се похваля. От 01.02 съм на диета- дюкянската и съм - 6 кг. Толкова съм щастлива. Вече съм във втора фаза. Така съм се амбицирала. То какво беше, от тия хормони на прасе заприличах. Rolling Eyes Дори вчера си позволих да облека пола и се харесах. Аз дето ходя само с панталони. Така ми е леко и хубаво на душата Heart Eyes Друго си е самочувствието и облекчението и най-вече да се харесаш пред огледалото-голяма суетня ей hahaha Диди, въобще не се чуди. Тая диета е страхотна и постоянно хапваш, не се чувстваш гладна. Само дето ме притеснява, че тия зеленчуци дето са пълни с нитрати, ама и много гадни на вкус Joy ама трай бабо за хубост.
Дю-направо ме разби- как така на ски Shocked
Ще ви пожелая спорен ден и весел уикенд. Много целувки от мен и като намеря време пак ще пиша  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 1 298
Дю,браво на Гери,колко е доволна само..  Mr. Green

Ети честито за килограмите! Не я знам каква е тази диета,но гледах снимки на една Бургазлийка дето е свалила 42кг с нея.  Rolling Eyes
Леля ми беше се подложила преди,но я заболяха бъбреците и се отказа.Не на всеки понася добре.
Аз тъпча сега милинка с боза пък каквото е такова  Joy Вече съм качила 10кг,но се успокоявам че имам още 2м и повече от 15 няма да кача.А всичко си хапвам,малко чревоугодник падам  Whistling

Диди май те аднах във фейса,ноо много съм зле да знаеш..не съм седнала да го разуча още тва чудо.

Ронка добре си решила за секс шопа  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 512
Дю, браво на Гери, моят синковец не иска, да кара ски, хем има и ски и всичко, не му харесвало, а атака ни се искаше тази година, да посвикне, ама не и не  Crossing Arms
И аз познавам доста хора, кмоито смъкнаха килограми с Дюкан, ама не е за мен тази работа. Аз съм за гладуването 5-6 дни, не мога месеци наред да съм режимна, не издържам. Досега с глад съм отслабвала само, 5 дни почти нищо, 2-3 залъка вечер и после започвам малко по малко да похапвам и гарантирано до месец съм поне 10кг. надолу. Ама никой, на който я предлагам не удържа  Wink

Ети  Hug

Хйаде оставям ви, че днес и без това ще работя само до 12, че нали тръгваме за Пампорово  Sunglasses

Ронка, чакаме да кажеш за подаръка, дали се е харесал  Wink

Общи условия

Активация на акаунт