Добър шивач в София

  • 90 364
  • 165
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 101
Ge(rga)na, *Tea*, мога ли да ви помоля за координати на шивачките, за които споменавате на ЛС.
И аз ще съм Ви благодарна за координатите на двете дами:)

# 31
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Готово, момичета. Пратих ви лс  Peace.

# 32
  • Мнения: 89
 Ge(rga)na, *Tea*, мога ли и аз да ви помоля за координати на шивачките, за които споменавате?

Благодаря предварително Simple Smile

# 33
  • Мнения: 67
*Tea*, може ли и на мен да пратиш координатите на шивачката ти и сайта за който говориш, благодаря предварително.  bouquet

# 34
  • Мнения: 6
Аз мога да ви дам координатите на една много добра шивачка. Намира се в Красно село. Има и сайт, но може само на лични. Шие страхотни неща и в сайта, който не е готов изцяло, има доста от тях. На мене ми шие от години и съм много доволна от нея.

Моя приятелка от около месец отвори модно ателие на ул. Дойран в Бели брези.

Шият много красиви неща, включително и официални рокли- абитуриентски, сватбени.

Аз си ших там един особен панталон- тип потур/шалвари.
Платовете й са луксозни повечето, внесени от чужбина.
Ако някой се интересува, ще дам координати.

Ge(rga)na, *Tea* ще може ли да ви помоля и на мен да пратите координатите на въпросните шивачки?
Аз съм в Красно село и съм замислила един по-специфичен костюм...
Много благодаря предварително! Simple Smile

# 35
  • Мнения: 11
Бихте ли ми изпратили координати на шивачката в Красно село, моля.

# 36
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Препоръчвам "Elissa", на бул. "Васил Левски" (близо до Спортната палата).
Телефон мога да дам, но на лични.
може ли телефона и малко инфо на лични.Благодаря предварително

# 37
  • София
  • Мнения: 93
записвам се за темата,з-то съм в търсене на добра шивачка.Моята стана доста възрастна и е пенсионерка и много рядко взима да шие нещо.Та издирвам в района на Плиска,ако някой знае да казва.

# 38
  • Мнения: 952
Мога да дам кординтати на мн. добра шивачка по скоро моден дизайнер казва се Таня и живее на пл.Македония Peace

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте!
Искам да Ви помоля да ми кажете координати на наистина добра шивачка в София. Искам да си преправя една лятна рокля от дълга до земята на дължина до коляното, но във формата на балон. И то трябва да стане всичко това в рамките на 3 седмици, че случаят, за който ми трябва е 1 юли, а ако не се получи нищо да имам време да си купя др. Районът няма значение, ще отида, където се налага Simple Smile Просто искам да ми се получи идеята и все пак не на последно място - да не е адски скъпа услугата.
Благодаря предварително Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 93
да ти кажа аз за къса рокля до коленете 80лв с твой плат,за дълга до долу 150 горе долу излиза.Това според мене е ценовата листа на повечкото шивачки из София.Става дума за официални рокли,а за трикотажни обикновени роклички може и по евтино да излиза,не знам.

# 41
  • Мнения: 0
Лелееее, за 1но преправяне 80 лв ???? Тя роклята ми струва 35лв. Ужасссс Sad newsm45 Аз си го представях максимум до 40-50 лв. Че трябва и обувки, и чанта, и бижута да купувам  smile3511

# 42
  • Мнения: 0
Ge(rga)na, *Tea*, мога ли да ви помоля за координати на шивачките, за които споменавате на ЛС.
И аз ще съм Ви благодарна за координатите на двете дами:)


Може ли и на мен да ми пратите координатите на тези шивачки и малко инфо. Наистина ще съм ви много благодарна, ако отделите малко време  newsm03

# 43
  • София
  • Мнения: 93
Лелееее, за 1но преправяне 80 лв ???? Тя роклята ми струва 35лв. Ужасссс Sad newsm45 Аз си го представях максимум до 40-50 лв. Че трябва и обувки, и чанта, и бижута да купувам  smile3511
за преправяне не знам,може би на половина да ти иска,но аз ти казвам за цялата рокля колко искат.Казвам че за шев на цяла рокля до коляното със твой плат взимат около 80лв.

# 44
  • Мнения: 284
Момичета, 80 лева не са много. За шев на официална рокля с техен плат в София минимумът е 240 лева. Платът е около 40 лева т.е. останалите 200 са за работа.

Общи условия

Активация на акаунт