Добър шивач в София

  • 90 148
  • 165
  •   1
Отговори
# 45
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 701
Запис да следя темата.
Препоръчайте шивачка в Младост, Дружба, или около Плиска, т.е., източните райони.

# 46
  • Мнения: 0
И аз искам, но никой не ми казва Sad

# 47
  • Мнения: 348
На мен преди време в тази тема една дама ми препоръча шивачка в Дружба, още не съм се възползвала от услугите ѝ, но ще ви прапратя координати на ЛС Simple Smile

# 48
  • Мнения: 0
Момичета, да Ви се похваля - казаха ми за една шивачка в Студентски град, днес отидох, обясних за преработката на модела + малко свиване в бюста и отзад на гърба, че деколтето е много дълбоко и жената ми каза, че ще стане за утре вечер и ще ми струва 12лв. Утре като отида да си я взема ще ви кажа дали е станало сполучливо Simple Smile
Благодаря на всички за съдействието   bouquet   Wink

# 49
  • Мнения: 348
je_ji, ако си доволна сподели после на лични някакви координати, че и аз имам неща за преправяне, пък явно не взима скъпо.

# 50
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 701
je_ji моля те и аз за координати ако си доволна.

# 51
  • София
  • Мнения: 93
Момичета, 80 лева не са много. За шев на официална рокля с техен плат в София минимумът е 240 лева. Платът е около 40 лева т.е. останалите 200 са за работа.
ще ме извиняваш,ама 80 казвам за рокля до коленете,а 150 за дълга до земята.Обиколих поне 20ина шивачки из София и повечето взимат толкова.Тая дето взима 240 с нейния плат направо си е обирджиика.Аз си намерих хубав тежък сатен за 5лв метъра,а те че си го слагат по 15 си техен проблем.Дългата рокля си я уших при колежка на баба ми,която заедно с баба ми едно време шиеха на театъра сценичните дрехи,а късата рокля си я шия при шивачката на мис българия и с мой плат ще ми излезе 80лв,а за плата съм дала 10лв някъде пак сатен.За шев взимат доста,но 150 за дълга рокля е средната цена и то при добрите шивачки и плата за тая рокля излезе 3метра,а аз бях взела 6.Та дългата рокля ми излезе 165лв.

# 52
  • Мнения: 0
Да Ви кажа за резултата- не е мн сполучлив. Така че не Ви я препоръчвам горещо, да не кажа изобщо.  Sad

# 53
  • Мнения: 348
Жалко. Става ли за носене поне?

# 54
  • Мнения: 0
Е, да, става за носене- просто 1во трябваше да е готова за предния ден и отивам и дължината не беше тази, която бяхме измерили и широчината на бюста също. Съответно ми каза да отида за следващия ден. И отидох , пробвах я, като дължина беше добре вече , широчината под мишниците беше добре(предния ден ми беше тясно), но беше оставила една дупка на подплатата  и ако не я бях видяла , докато я събличах, щях да си остана с нея. Но ми я заши веднага за няколко мин. И дотук горе долу добре. Но  като се прибрах вкъщи и я пробвах се оказа, че отпред и  отзад дължината не е една и съща. Съответно сега трябва да си пришия малко по-нагоре отпред, защото е леко по-дълга.А не ми се занимава пак да я нося. И също си я разших отпред на деколтето, че грозно беше съшито, за да не е много дълбоко и сега ще си я нося с по-отворено такова. Simple Smile  Просто цената си казва думата - за 12 лв - не очаквайте нещо особено. Може би и аз си изиграх лоша шега със себе си, защото така се бях навила, че ще стане перфектно Simple Smile И така... smile3506

# 55
  • Мнения: 2 805
Леле, je_ji, тази шивачка за мен направо си е оставила ръцете  ooooh!.

На мен ми похвалиха една шивачка, която била зад големия блок до Кауфланд в Младост 3, но не съм ходила при нея и не мога да гарантирам.

Преди време ходих при една на Плиска, която обаче не шиеше, а само за поправки. Малко след банката на Алианц  в един вход и е помещението  Crazy. Щото то е толкова мъничко, че не знам по какъв друг начин да го напиша.
Аз съм си преправяла разни нещица при нея и бях доволна и цените са ок.

# 56
  • Мнения: 0
За др път ще знам вече. Просто се убеждавам, че ако имаш възможност по-добре е да си купиш нещо, което ти е супер като размери и ти стои убийствено , отколкото от старо ново да правиш. Макар че по принцип не би трябвало да е така...  newsm53

# 57
  • Мнения: 11
След дълго търсене открих най- после "моята" шивачка. Ако някой иска номера ще му го дам, иначе работи в Младост 4, мисля че се води. Близо е до Бизниспарка. Единствения й проблем е, че работи малко бавно и ако ви е спешно, просто забравете! Една рокля ми я забави 1 мес и половина, добре че не ми беше нужна, но пък как я направи.....супер. Лошото е, че едни дънки също "дремят" за едно подкъсяване вече 3-та седмица, та не знам дали ще ви хареса........

# 58
  • Мнения: 6
je-ji, къде се намира тази шивачка в Студентски град - на втори етаж в една офис сграда около 50-ките, семейните блокове ли?

Може ли да ми кажете шили ли сте си някъде панталони и на какви цени са ви ги шили в София? От доста време си търся в София евтин шивач, без значение в кой край на града е. Просто да шие добре и цените да не са такива, на каквито би си купил 5 чифта от дадената дреха (а аз все на такива попадам).

Благодаря ви предварително!

# 59
  • София
  • Мнения: 93
аз намерих тука в Изток една за поправки,много евтино взима и много добре работи.Не знам за шиене на дрехи как е,мисля че по скоро прави повече поправки,но ми направи впечатление,че за стесняване на двата крачола на дънките ми взе 6 или 7 лв,а на мъжа ми миналата година за 12лв му направиха същата услуга в кв.Редута.

Общи условия

Активация на акаунт