Добър шивач в София

  • 90 215
  • 165
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Аз съм адски доволна от HIgh Heels, намират се на Стамболийски 38, на втория ет., ап.3 Simple Smile Девойките правят дрехите на доста рекламни агенции за промоутърки и за малко пари правят чудеса, миналата седмица ходих да си взема едно палто за зимата, че ми го шиеха и стана супер сладко и секси , нямам търпение да си го облека Simple Smile

# 61
  • Мнения: 348
Nancy.B, колко ти излезе палтото?

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 7 012
След дълго търсене открих най- после "моята" шивачка. Ако някой иска номера ще му го дам, иначе работи в Младост 4, мисля че се води. Близо е до Бизниспарка. Единствения й проблем е, че работи малко бавно и ако ви е спешно, просто забравете! Една рокля ми я забави 1 мес и половина, добре че не ми беше нужна, но пък как я направи.....супер. Лошото е, че едни дънки също "дремят" за едно подкъсяване вече 3-та седмица, та не знам дали ще ви хареса........

Моля за координати!
Не успявам да пратя лично съобщение.

# 63
  • София
  • Мнения: 158
Момичета кажете ми моля ви добра шивачка в района на жк.Лагера. Hug

# 64
  • Мнения: 13
Аз мога да ви дам координатите на една много добра шивачка. Намира се в Красно село. Има и сайт, но може само на лични. Шие страхотни неща и в сайта, който не е готов изцяло, има доста от тях. На мене ми шие от години и съм много доволна от нея.

Моя приятелка от около месец отвори модно ателие на ул. Дойран в Бели брези.

Шият много красиви неща, включително и официални рокли- абитуриентски, сватбени.

Аз си ших там един особен панталон- тип потур/шалвари.
Платовете й са луксозни повечето, внесени от чужбина.
Ако някой се интересува, ще дам координати.

Ge(rga)na, *Tea* ще може ли да ви помоля и на мен да пратите координатите на въпросните шивачки?
Аз съм в Красно село и съм замислила един по-специфичен костюм...
Много благодаря предварително! Simple Smile

Здравейте, момичета! Моля Ви да ми изпратите на лични координатите на двете споменати по - горе шивачки. Предварително Ви благодаря Simple Smile

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 45
Наскоро си преправях едно кожено яке...леко стесняване в ръкавите. Не знам как го беше направила, но се сцепи на първия ден. Занесох го да го оправи и ми взе още 10лв, а преди това 25лв. Шивачката се намира на Цар Иван Асен от към Орлов мост. Не ви я препоръчвам!  #Cussing out

# 66
  • Мнения: 2
Здравейте сладурки!
Моля ви, помагайте - търся си добра шивачка в София, която да шие на нормални цени. Имам предвид да може да си вади кройки и да шие цели дрехи по снимка.
Ползвах услугите на две, които наистина шият прекрасно, но са ужасно несериозни.... закъснението им е с месеци!
Много ви благодаря предварително!

# 67
  • Мнения: 54
oliv4ee, аз мога да препоръчам моята шивачка, казва се Сиси, преди работеше зад НДК, но си премести студиото на Съборна 4 (Студио Ciazza). Може да ти направи всеки модел, отделно прави и корекции (дори и на момента). За цени - не мога да кажа конкретно, защото винаги се е съобразявала с моите възможности. Ако решиш, пиши на лични и ще ти дам телефон, за да си я разпиташ по-подробно Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 45
А на мен може ли някой да ми препоръча в Лозенец около Кемпински, или около Черни връх някъде, шивач за преправяне на дължина на крачоли.

Благодаря   bouquet

# 69
  • Мнения: 0
Момичета, кажете ми някой добър шивач в София.

Търся и добре зареден магазин за платове.

Много благодаря Simple Smile
В Люлин 6 срещу Черквата има много добро шивашко ателие.Там се шие всичко с много добро качество.

# 70
  • Мнения: 0
Аз също се интересувам от шивач в Дружба Simple Smile

# 71
  • Мнения: 11

Аз  се интересувам от шивач на панталони, моля препоръчайте ми!


# 72
  • Мнения: 212
Рефрешвам тази стара тема, защото дългогодишната ми шивачка, която работеше перфектно днес ме изкара извън нерви с кражба на много скъп плат. Накрая си призна, че искала да направи блузка на дъщеря си и затова ми окъсила роклята  Shocked Надявам се на препоръки.

# 73
  • София
  • Мнения: 132
Момичета, бихте ли ми изпратили координати на шивачките в София от които сте доволни.
Става въпрос за корекция на официална рокля.
Благодаря Ви предварително.

# 74
  • Мнения: 1 532
Ако може и координати на шивачка около пл. Македония, Медицинска Академия или Хиподрума?

Общи условия

Активация на акаунт