Добър шивач в София

  • 90 298
  • 165
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 383

Момичета, пробвали ли сте някои от препоръчаните шивачи в тази тема? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=425404.15

Моля, спазвайте правилата на форума!

Последна редакция: нд, 10 юли 2011, 16:49 от bubanka

# 76
  • Мнения: 0
Mozhe li nyakoy da mi dade koordinatite na dobqr shivach v Sofia, blizo do Dianabad ili tsentqra?  Shte sqm vi bezkrayno blagodarna!

# 77
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,
Бихте ли ми препоръчали добър шивач/шивачка в СОфия с нормални цени, която да може да шие от снимка и да работи бързичко. Предстои ми сватба на 15 октомври и съм си харесала една рокличка по-семпла, изчистена и къса до коляното, не е булчинска защото не си падам по класическите булч. рокли. Но ще ми трябва да е готова възможно най-бързо, защото ако не стане ще трябва да търся нещо готово.

Най-много ще ме устройва да е в района на Лагера, Красно Село, Бели Брези, пл. Македония, Руски Паметник, или Св. Троица, но ако не се сещате за тези райони може и друг, мобилна съм и мога да отида но ще е хубаво да работи за проби и събота и неделя.

Благодаря ви на всички предварително.  Hug

# 78
  • Мнения: 1
Препоръчвам Ви Ива Попова, за да може да видите какво шие може да и посетите facebook страницата High Heels. Извършва поръчки по снимки. Който се интересува мога да дам телефонен номер.

# 79
  • Мнения: 4
Намерих една в Face book HIGH Heels 17 дали е същата? Ива Попова на Стамболийски ?10х

# 80
  • Мнения: 0
Разгледах страницата на HIGH Heels 17 във фейсбук, но останах с впечатлението, че шият само официални дизайнерски облекла.
Приемат ли поръчки за по-ежедневни облекла? И ако да, моля, ориентирайте ме в цените им.
Благодаря.

# 81
  • Мнения: 1
Относно шиенето по поръчка го правят, аз лично съм носила снимка и роклята ми беше направена 1:1. След като много ателиета отказаха да я направят. Може да си занесете снимка и да ви я направят. Относно цените се договаряте с дизайнерката, понеже зависи от плата: какав ще бъде, колко ще трябва. Цените им са приемливи. Вършат си работата много добре. Също така предлагат бижута уникати, който желае. Аз съм много доволна от тях. Ива /дизайнерката/ е любезна жена, с нея може да се разберете, кога да се видите, приема и събота и неделя.

# 82
  • Мнения: 1
Намерих една в Face book HIGH Heels 17 дали е същата? Ива Попова на Стамболийски ?10х


Същата е Simple Smile

# 83
  • Мнения: 4
Утре ще й звънкам значи Simple Smile

# 84
  • Мнения: 0
И аз мога да ви препоръчам моята шивачка, много е добра(поне моите впечатления са такива), шие и по поръчка, може и по снимка на дадения модел, прави корекции , много неща , намира се в "Стрелбище" до Южния Парк от страната на входа на ул. Нишава. Като цени не мога да кажа дали е скъпо, но за качествената й работа си заслужава, но всеки по своя джоб сам си определя. Ако някой има интерес може да ме пита на лични, май не е разрешено тука да се опоменават имена за да не се приеме като реклама.
Наскоро си сменях дръжките на една кожена чанта , които се бяха излюпили и много добре стана , пак ми сложи кожа която си пасна идеално на чантата.

# 85
  • Мнения: 0
mojeli da mi kajete nqkoq shivachka vav sofiq mnogo dobra  za bulchinska roklq ? molqvi vajnoe

# 86
  • Мнения: 2
Здравейте, поразгледах темата, но тъй като не съм много сигурен бих искал да ви попитам - обикновен (талантлив) шивач (или шивачка) дали може да направи и обувки?
Нося 50ти номер, сигурно си представяте че не е лесно по магазините Simple Smile
Искам да си намеря добър шивач за обувки, но ми е чудно дали трябва по-тясно специализиран човек да търся, спецялно за обувки или бих могъл да попитам някой от по-горе пропоръчните?
Като за начало искам да ми направят едни еспадрили, никъде в интернет няма моя номер...

Благодаря ви предварително!

# 87
  • Мнения: 183
 Търся добра шивачка , която да може да ми ушие шаферски рокли подобни на тази .

Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 15:15 от Tinkerbell*

# 88
  • Мнения: 2 652
Аз мога да ви дам координатите на една много добра шивачка. Намира се в Красно село. Има и сайт, но може само на лични. Шие страхотни неща и в сайта, който не е готов изцяло, има доста от тях. На мене ми шие от години и съм много доволна от нея.

Правят ли корекции? Ако да, моля и аз за координати.

# 89
  • Мнения: 199
И аз напоследък съм се замислила за рокля,но да ви кажа досега не съм имала късмет с пробването на шивачки. Rolling EyesПочти никой в темата досега не е написал пробвал ли е препоръчаните му и дали е бил доволен.
И предлагам да добавим имената и адресите на тези,от който не сме били доволни! Peace
Слагам началото като пиша за една дама,която има ателие на малка уличка Рачо Димчев(пряка на Раковска,намираща се точно на завоя м/у Патриарха и Граф Игнатиев).Името и не помня,но ми взе поръчката и след месеци не беше готова.Тъй като ми беше препоръчана(кумата ми беше с шита от нея рокля на сватбата ми)реших да пробвам отново след време-купих плат,ушитото не ми хареса,но аз много исках да имам рокля от точно този плат,в точно този цвят(сигурно ви е познато  Crazy)и купих нов плат(същият).Вторият опит беше още по-зле.,. CrazyЛошо ушита,лоша кройка...Е,платих си ги и си ги взех...Ако намеря някоя добра шивачка може и да и ги дам-да ми направи една от двете. Sunglasses

В Слатина до една детска градина(в близост до реката),във вход на бл.4 има шивачка,която съм ползвала за корекции и пердета и беше много добра.Чувала съм,че и шие добре(вкл.сватбени рокли и костюми),но не съм шила нищо при нея.Цените и са мн.добри.Неин телефон нямам.

Общи условия

Активация на акаунт