Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 758 804
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 802
Здравейте,  Hug
скоро не съм чела темата и сега погледнах, че отново се коментират имена, който вече СА коментирани  Peace

Поне 10 пъти се споменава, че тези имена точно не стават за нищо !!!  Naughty  ooooh!  Whistling

Никой ли не чете предишните страници на темата ?!  newsm78

Истинските ясновидци може да съществуват някъде - аз не ги познавам ,
но те със сигурност  се броят на пръстите на едната ми ръка .

Liliya13   Hug
Господина от Долни Воден - наистина е за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 17:19 от Усмивка !

# 1 081
  • Мнения: 376
Усмивка, ти може да не познаваш нито един, но другите познават... Аз познавам поне трима, но ще се радвам, ако открия и още.

# 1 082
  • Мнения: 8
И кои са тези трима?

# 1 083
  • Мнения: 0
Аз останах доволен от жена ,която гледа на кафе в Пловдив ,взима колкото и оставиш.... 2 от нещата ,които я питах ,вече станаха така както тя ги описа!

# 1 084
  • Мнения: 802

  И аз съм любопитна .
  Удобно ли е да споделиш ?

# 1 085
  • Мнения: 802
Аз останах доволен от жена ,която гледа на кафе в Пловдив ,взима колкото и оставиш.... 2 от нещата ,които я питах ,вече станаха така както тя ги описа!

 Не ми се сърди, но истинския ясновидец НЕ трябва да чака да го попиташ, а трябва да ти каже направо това, което те вълнува !!!

# 1 086
  • Мнения: 8
BigBrother кой е този ясновидец?

# 1 087
  • Мнения: 0
Жената гледа на кафе , казва се Ани!

# 1 088
  • Мнения: 8
от къде е?

# 1 089
  • Мнения: 213
oт Пловдив е(написал е човека),остава само адреса и тел.  Laughing

# 1 090
  • Мнения: 0
Пишете ми ЛС ако искате ще ви дам телефона... Иначе живее на бул.Васил Априлов!

# 1 091
  • Мнения: 2
Привет и от мен,
аз също прегледах темата,но не видях коментар за ясновидката Магда.
Моля ви някой,ако има впечатления за нея ,нека сподели...
Искренно благодаря Heart Eyes

# 1 092
  • Мнения: 0
BigBrother кутията ти е пълна.пиши ми на лични за Ани от пловдив

# 1 093
  • Мнения: 520
Аз съм ходила при тази Ани от Пловдив, на бул.Васил Априлов и нищо не ми позна...Ще дам пример веднага...Като я питах ще си купя ли апартамент  в близката една година, тя ме попита:"Ами ти имаш ли парите?", а аз в онзи момент работех в чужбина и точно бях започнала да заделям и да в онзи момент ги нямах и Ани ми каза:"Ами как да ти кажа, че ще си купиш апартамент като ти нямаш праите събрани на куп!"
Да обаче аз след максимиум година след посещението ми при въпросната Ани бях спестила и си купих апартамент.
Все си мисля, че една истинска ясновидка ще види някъде в кафето покупка на дом или там нещо си...
Не знам какво е познала на Big Brother, но на мен нищо не ми позна, също така енергията на тази жена е отрицателна, аз я почувствах като енергиен вампир,а и малко се изживява като съветница, отколкото като ясновидка.

# 1 094
  • Мнения: 520
Усмивка, ти може да не познаваш нито един, но другите познават... Аз познавам поне трима, но ще се радвам, ако открия и още.

Инера сподели адреси и телефони на тези тримата, моля! Ако искаш направо ги пиши във форума, вижда се, че има интерес към тах.

Общи условия

Активация на акаунт