Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 757 244
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 65
Преди години ходих при такава жена, каквато търсите. Без да ме пита каквото и да е ми каза толкова невероятни по това време за мен неща, които в последствие се случиха точно както ми беше казала тя.

И ако споделиш как да се свържем с нея ще е повече от прекрасно  Peace

по добре и на двете жени:)

# 136
  • Мнения: 6
познаването на настоящето и миналото е донякъде телепатия...
втората жена каза ли нещо за бъдещето , което да е познала
нещо стойностно

# 137
  • Мнения: 5
*Iman*, помниш ли им координатите?

По темата, тази я изчетох, а на предната съм на половината още Simple Smile))
От личен опит искам да споделя, че до сега не съм попадала на нито една такава или такъв, който да е познал нещо.
Преди години имах много голям проблем (здраве, бременности и тн) и просто исках някой да ми каже нещо оптимистично за напред.
Така и не открих такъв. Само дадох сума ти пари на шарлатани, казващи неща, които така и никога не  станаха.

Иначе, това в което вярвам до този момент е астрологията и хиромантията заедно със всичките й я съпровождащи науки.
От 4 години имам астроложка, за мен е много добра,  и я посещавам всяка година за годишен хороскоп. Изключително точни неща казва, а когато имам даден проблем също се допитвам. Проверила съм и за събития назад в живота без да споменавам предварително за какво е ставало въпрос. Тоест задавам въпрос за нещо минало, на което знам отговора от личен опит вече и тя ми казва какъв е бил проблемът.  Също така, тъй като срещата тече на запис през цялото време, после през годината си пускам записа и гледам за изминалите месеци. Поне така знам, че на това мога да вярвам Simple Smile

Другото, което направих наскоро е анализ на ръката - хиромантия. Много съм доволна. Изумих се специално от две събития в живота ми, които бяха познати с голяма точност т.е дефинирани,... наред разбира се и с други, но за тези бях шашната направо. Сега ще видим за събитията напред, разбира се, какво ще се случи, но за тях мога да ви пиша след 2-3 години Simple Smile)) Иначе като личност, като характер, като професия всичко също съвпада.

Някой ходи ли при  Марина спомената в предната тема?

За Ангелина видях две мнения в предната тема, обаче тук
http://forum.abv.bg/index.php?showtopic=80285&pid=1126003&am … art=#entry1126003
нещо не ми хареса написаното.
И последно не разбрах, познава за назад или познава напред Simple Smile)) Защото нещата назад, които се случват, освен ако не са по-фрапиращи, са много общи за много хора...


Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 03:18 от red_shoes

# 138
  • Мнения: 927
Голям интерес съм предизвикала   Laughing
За съжаление нямам координатите на първата жена  Confused. Не съм я виждала от година и нещо.Срещнах я тогава съвсем случайно из града и докато си говорихме тя пак успя да ми каже това онова без да я питам  Simple Smile. Преди работеше в една къщичка в Асенова махала, В.Търново.
Интересното е, че почти се припокриват нещата ,които са ми казали и двете за близките няколко години. Вече животът ще покаже кое ще се сбъдне и кое- не.

познаването на настоящето и миналото е донякъде телепатия...
втората жена каза ли нещо за бъдещето , което да е познала
нещо стойностно

За първата - Янка, мога категорично да кажа, че не е от телепатия.. Тя позна дори и името на града (Дубай), където ще замина. Преди това ,че ще отида и до богата северна държава ( Швеция), че мъжа до мен няма да е от нашата култура и религия ( от Емирствата е ) и т.н.
Втората в основни линии повтори нещата, които Янка ми е казала, но и за здравето много познава. Ако ви интересуват нейни координати ще поискам номера и и ще го пратя на ЛС.

# 139
  • Мнения: 18
Да, ако може и на мен да ми пратиш номера й. Благодаря ти! Grinning

# 140
  • Мнения: 520
Може ли и на мен да ми го изпратиш адреса или телефона!
До колкото разбирам тези жени са във Велико Търново или...?
В Пловдив пак никви няма....

# 141
  • Мнения: 6
пиши и на мен координатите в търново
и аз имам от там една дето съм много доволна
ще проверя и тази, коя част на търново е по точно?

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
А аз да питам - ходили ли сте при Марияна, която спечели в Ясновидци? Доволни ли сте?
Каква и е таксата?

# 143
  • Мнения: 14
Между 30-50лв беше лятото Аз имах записан час при нея но неволно станах свидетел на една нейна изцепка относно клиентите и Много ми падна в очите и не отидох След това чух от познати че претрупва хората и не им отделя повече от 10минути  Няма точни попадения

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
Между 30-50лв беше лятото Аз имах записан час при нея но неволно станах свидетел на една нейна изцепка относно клиентите и Много ми падна в очите и не отидох След това чух от познати че претрупва хората и не им отделя повече от 10минути  Няма точни попадения

каква изцепка? можеш ли да споделиш?

# 145
  • Мнения: 6
тая марияна останах с впечатлението , че е много зле
съмнява ме да става нещо от нея
а за 50 лева числата от тотото ли ти казва или какво

# 146
  • Мнения: 14
Ами в един магазин ясновидка номер едно обясняваше на придружаващият мъж ,че колкото и скъпи да и са пердетата ,,оная шматка или патка [не си спомням точно] дето е за 15h записана ще ги плати като я извикам още 2 пъти,,Това го чух в магазин коитое 20кв няма как да съм недочула А и самото и държание  беше леко казано отвратително

# 147
  • Мнения: 520
Повечето са такива като тази Маряна. За това като ми кажат ,че няква имала такса от 20лева например и вообще не ходя. Хората които имат някаква дарба нямат фиксирани такси - колкото им оставиш. И при тази баба Себахат в Кичук Париж, и при другата жена при която ходих и двете ми казаха така - колкото оставиш...Не е редно да се печели на гърба на болката и проблемите на хората!
Ако намерите такива жени ходете, ако не познаят всичко, то поне няма да си ви навредили.

# 148
  • Мнения: 0
Ето ги нашите капацитети: "феномените на България".
Гледайте и се посмейте, според тях от 15 февруари трябваше да има война в Израел! Пълни кукундрели!

вижте ги: http://vbox7.com/play:8f1e6b20

# 149
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Ako някой иска на Радо от Асеновград тел. и адреса имам ги да ми пише на ЛС Peace
Днес ги взех !

Общи условия

Активация на акаунт