Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 757 247
  • 1 279
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 18
Аз при Цветанка съм ходила преди две години и съм доволна , ходи спокойно , като тя е доста серт жена и бъди готова да запомниш максимално бързо при нея , защото тя говоори бързо и без забавяния. Направо даже някои нещо сигурно не си спомням , но е опасна Laughing. Е , едно нещо не се случи , което беше казала , но според мен тя го каза  , като че ли на усет и според мен ще е за друго период от живота ми . Simple Smile Hug

# 166
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
тази не беше ли в Шоуто на Иван и Андрей? дали наистина познава?

# 167
  • Мнения: 5
Ходихме при жената в Търново. Доволна съм. Много точно за здравето казва всичко с подробности, ваше или на роднини. За останалите неща ще видим за вбъдеще. Не говори със срокове, обаче. В смисъл това и това е писано, кога... не се казва. Пишете с впечатления, ако някой друг отиде.

Последна редакция: пт, 26 мар 2010, 02:23 от red_shoes

# 168
  • Мнения: 6
някой ходил ли е на восък да му гледат?
чух за такъв вид , но незнам за какво става въпрос...

# 169
  • Мнения: 65
някой ходил ли е на восък да му гледат?
чух за такъв вид , но незнам за какво става въпрос...

доколкото имам представа -  за локализиране и изнасяне на определен вътрешен проблем, и оттам и работа за неговото преодоляване.
Известно ми е за жена в Търново, която прави, тя гледа и на кафе и снимка.

# 170
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
Аз до колкото зная някой ясновидци твърдят,че гадаят чрез восък, но аз доколкото зная восъколеенето е алтернатива на леенето на олово.

# 171
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми даде координатите на Виолета от Хасково???

# 172
  • Мнения: 0
търся координатите на Виолета от Хасково. или на някоя свястна от Стара Загора

# 173
  • Мнения: 65
търся координатите на Виолета от Хасково. или на някоя свястна от Стара Загора
Ваня - 0886985831 Стара Загора.

# 174
  • Мнения: 0
здравейте...прегледах цялата тема и ми беше доста интересно реших да пиша когато чух коментар за виолета от хасково аз лично мн добре я познавам жената и просто нямам думи да я опиша защото сам ходила каде ли не но просто при нея нещата стоят по съвсем различен начин или по просто казано преди всичко тя е 4овек с нея можеш да споделиш абсолютно всичко и да бъдете приятели което за мен лично е много важно а за това дали познава всеки сам трябва да се обеди аз лично винаги си сверявам часовника с нея.за нея мога да говоря толкова много и то само хубави неща..ето й и телефоните надявам се да ви помогне както го направи с мен ....0878991764  ........0878794754.....

# 175
  • Мнения: 6
някой ходил ли е на восък да му гледат?
чух за такъв вид , но незнам за какво става въпрос...

доколкото имам представа -  за локализиране и изнасяне на определен вътрешен проблем, и оттам и работа за неговото преодоляване.
Известно ми е за жена в Търново, която прави, тя гледа и на кафе и снимка.
коя е тая в търново познава ли става ли ти ходила ли си
какви са ти впечатленията

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
здравейте...прегледах цялата тема и ми беше доста интересно реших да пиша когато чух коментар за виолета от хасково аз лично мн добре я познавам жената и просто нямам думи да я опиша защото сам ходила каде ли не но просто при нея нещата стоят по съвсем различен начин или по просто казано преди всичко тя е 4овек с нея можеш да споделиш абсолютно всичко и да бъдете приятели което за мен лично е много важно а за това дали познава всеки сам трябва да се обеди аз лично винаги си сверявам часовника с нея.за нея мога да говоря толкова много и то само хубави неща..ето й и телефоните надявам се да ви помогне както го направи с мен ....0878991764  ........0878794754.....

това ми се струва , че е реклама  newsm78

# 177
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug на всички

Случайно попаднах на темата.По принцип не вярвам много на врачки и ясновидци,но преди 3 месеца ми се случи лична трагедия и се замислих за тях.Преди месец и половина си записах час при Христо Христов от Ясновидци.в тази тема,много много не се споменава за него/да не кажа въобще/старата не съм я чела. Че ,утре ми е часът,много се чудих дали да отида....когато се върна ще ви кажа впечатления  Peace
Имам познати,които са ходили при него,и бил "страшен".Че викам и аз да видя,какво му е "страшното"...

# 178
  • Мнения: 1 037
здравейте...прегледах цялата тема и ми беше доста интересно реших да пиша когато чух коментар за виолета от хасково аз лично мн добре я познавам жената и просто нямам думи да я опиша защото сам ходила каде ли не но просто при нея нещата стоят по съвсем различен начин или по просто казано преди всичко тя е 4овек с нея можеш да споделиш абсолютно всичко и да бъдете приятели което за мен лично е много важно а за това дали познава всеки сам трябва да се обеди аз лично винаги си сверявам часовника с нея.за нея мога да говоря толкова много и то само хубави неща..ето й и телефоните надявам се да ви помогне както го направи с мен ....0878991764  ........0878794754.....

това ми се струва , че е реклама  newsm78
Но е абсолютна истина написаното Peace

# 179
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
Hug на всички

Случайно попаднах на темата.По принцип не вярвам много на врачки и ясновидци,но преди 3 месеца ми се случи лична трагедия и се замислих за тях.Преди месец и половина си записах час при Христо Христов от Ясновидци.в тази тема,много много не се споменава за него/да не кажа въобще/старата не съм я чела. Че ,утре ми е часът,много се чудих дали да отида....когато се върна ще ви кажа впечатления  Peace
Имам познати,които са ходили при него,и бил "страшен".Че викам и аз да видя,какво му е "страшното"...

надявам се да споделиш мнение, аз моето го казах преди.

Общи условия

Активация на акаунт