Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 757 133
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 540
  • Хасково
  • Мнения: 222
Ами може да се каже,че за някои неща ми позна.За други аз сама се обърках за хората за които ми говореше заради това,че не му разбирах много какво говори,а и с мен бяха майка ми и една нейна приятелка и те много ме разсейваха и не запомних всичко което ми каза.Но и аз мисля да го посетя скоро и този път ще слушам внимателно и пак ще споделя.

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Всичко е до психическа нагласа според мен...И аз вярвам в тези неща,но има и едно друго нещо-повечето споделят,че все им казват че имат магия...ами какво може да ти каже друго?Щом си отишъл там няма да е от хубаво,нали?!Повечето хора отиват щото имат някакъв проблем,болест,проблеми и т.н.Като видиш 1 човек,че е отчаян какво можеш да му кажеш...то му личи от километър,че нещо го мъчи!И лошото е че има шарлатани,които се възползват от това,че ни личи...А има и такива,които помагат и маже би точна,когато човек е в безизходица търси тези хора...Но всичко е в  Божиите ръце!Каквото той реши!

# 542
  • Мнения: 0
О.К. Като си оправя квартирата ,веднага след започване на лекциите  ми ще посетя този Махмут !
А някоя от Вас ако го посети ,моля да ми постне едно ЛС  дали сте останали доволни !

# 543
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
BigBrother, цял живот ли ще разчиташ само  на чуждото мнение  Crazy

# 544
# 545
  • Мнения: 0
BigBrother, сподели като посетиш   bouquet !

# 546
  • Мнения: 468

Да, бе да  Grinning От цвят на цвят, като пчеличка.....от ясновидец на ясновидец.

# 547
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Да, бе да  Grinning   .....от ясновидец на ясновидец.

Има го тоя момент, докато осъзнаят, че никой ясновидец не може да помогне на 100% и всичко е само временно и че всичко си зависи само и единствено от самите нас. Но има момент, в който е добре някой да ти помогне и да те "вдигне на крака" и ти да започнеш да си помагаш на себе си, за да има реално решение и то да е за постоянно.
Моя съпруг също мина по този път - няколко години му отне, докато го осъзнае. Сега вече само при много силни кризи се чува по телефона за подкрепа малко. Мисля, че наближава при него момента, когато ще успее вече и сам да преодолява кризите.
Всичко е един път, който трябва да се извърви и си е нужно време - де да ставаше от раз. Нужна е много работа със съзнанието и подсъзнанието и не е никак лесно за съжаление. Нужна е и помощ отвън понякога.

# 548
  • Мнения: 376
Да, бе да  Grinning   .....от ясновидец на ясновидец.

Има го тоя момент, докато осъзнаят, че никой ясновидец не може да помогне на 100% и всичко е само временно и че всичко си зависи само и единствено от самите нас. Но има момент, в който е добре някой да ти помогне и да те "вдигне на крака" и ти да започнеш да си помагаш на себе си, за да има реално решение и то да е за постоянно.
Моя съпруг също мина по този път - няколко години му отне, докато го осъзнае. Сега вече само при много силни кризи се чува по телефона за подкрепа малко. Мисля, че наближава при него момента, когато ще успее вече и сам да преодолява кризите.
Всичко е един път, който трябва да се извърви и си е нужно време - де да ставаше от раз. Нужна е много работа със съзнанието и подсъзнанието и не е никак лесно за съжаление. Нужна е и помощ отвън понякога.
Много точен пост, браво    bouquet И аз правя същото като твоя съпруг.

# 549
  • Мнения: 0
Някой да е ходил при Кеазим ?

# 550
  • Мнения: 427
 Аз искам да помоля ако някой знае за ясновидец/ който наистина да познава /в Русе , да ми даде координати .
 Искам да отида при някой ,който наистина може да ми каже нещо.

# 551
  • Мнения: 468
Да, бе да  Grinning   .....от ясновидец на ясновидец.

Има го тоя момент, докато осъзнаят, че никой ясновидец не може да помогне на 100% и всичко е само временно и че всичко си зависи само и единствено от самите нас. Но има момент, в който е добре някой да ти помогне и да те "вдигне на крака" и ти да започнеш да си помагаш на себе си, за да има реално решение и то да е за постоянно.
Моя съпруг също мина по този път - няколко години му отне, докато го осъзнае. Сега вече само при много силни кризи се чува по телефона за подкрепа малко. Мисля, че наближава при него момента, когато ще успее вече и сам да преодолява кризите.
Всичко е един път, който трябва да се извърви и си е нужно време - де да ставаше от раз. Нужна е много работа със съзнанието и подсъзнанието и не е никак лесно за съжаление. Нужна е и помощ отвън понякога.
Останал съм с впечатлението, че повечето хора които търсят контакт с ясновидец нямат никакво желание да работят със себе си....просто искат някой да им каже, нещо. Проблемът е в нагласата с която се подхожда към подобен тип услуги. Когато човек има правилната нагласа, тогава не се налага да обикаля знайни и незнайни врачки по света и у нас....

# 552
  • Мнения: 65

Останал съм с впечатлението, че повечето хора които търсят контакт с ясновидец нямат никакво желание да работят със себе си....просто искат някой да им каже, нещо. Проблемът е в нагласата с която се подхожда към подобен тип услуги. Когато човек има правилната нагласа, тогава не се налага да обикаля знайни и незнайни врачки по света и у нас....


някои хора може да нямат методи. истинския ясновидец може да ги насочи. Или те да започнат да се самообучават.
Но някои неща в живота може да започнат да се променят, когато човек започне да се променя вътрешно.

# 553
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Останал съм с впечатлението, че повечето хора които търсят контакт с ясновидец нямат никакво желание да работят със себе си....просто искат някой да им каже, нещо. Проблемът е в нагласата с която се подхожда към подобен тип услуги. Когато човек има правилната нагласа, тогава не се налага да обикаля знайни и незнайни врачки по света и у нас....

някои хора може да нямат методи. истинския ясновидец може да ги насочи. Или те да започнат да се самообучават.
Но някои неща в живота може да започнат да се променят, когато човек започне да се променя вътрешно.

Да, съгласна съм и с двете мнения. Този тип хора сякаш се доверяват само на това, което им се каже от врачката или лечителя. Дори близките им да им говорят същите неща, те се заслушват едва като го чуят от ясновидец. Визирам в случая съпруга ми. Той очаква "вълшебното хапче" което като го изпие и ще му мине всичко. Като има проблеми ходи "на ремонт" при една лечителка, но с много много приказки от моя страна вече започва да проумява, че нещата дето му ги говоря от 9-10г не са празни приказки и че само той може да си помогне реално - всичко останало е само временна намеса на енергийно ниво, а си трябва работа на ментално ниво.
Всеки човек иска здраве и успех, но ако може някакси ей така - без труд, да дойде отгоре. А не става - така както ходим на работа за заплата, за да имаме пари за храна и други неща - така трябва да "ходим на работа" за здравето и благополучието си. Безплатен обяд няма - всичко се заплаща по някакъв начин - с пари, отделено време, внимание и грижа към друг или себе си. Защо ли така много хора са склонни да отделят време, внимание и пари за много други неща, но не  и за себе си и за здравето си? (Нима има нещо, което е по-важно за нас от ние самите???)
Вероятно защото болестта или проблемите, които си имат им дават много удобно извинение да бягат от определени ситуации, като се оправдават с проблемите и здравословното си състояние - такъв човек не иска реално да си реши проблемите - на него му е добре да си е болен, да се оплаква и т.н. и при нужда да се скрива зад проблема си. Ако този проблем изчезне - ще му се наложи да застане очи в очи с живота и да поеме отговорности, които явно не желае да поема.

# 554
  • Мнения: 0
Ами аз каквото и да работя със себе си нищо няма да постигна...
Най-много още повече да се намразя .. Не обичам себе си ,не се приемам такъв какъвто съм ....не мога да свикна

Общи условия

Активация на акаунт