Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 758 094
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 52
Цитат
Амо то и не всички психотерапевти използват електрошок и упойващи.

По принцип психотерапевтите НЕ използват медикаменти и електрошок .  Подобни неща могат да бъдат прилагани само от лекар. А психотерапевтите биват най вече  психолог-психотерапевт и  психиатър психитерапевт, рядко невролог-психотерапевт или друго..........Лекари-психиатри  които са се обучавали в ПСИХОТЕРАПИЯ наблягат най вече върху нея, хапчетата са на заден план.

Хапчетата са основен метод за лечение при психиатрите, невролозите, лекарите.......хора които не са обучавани в психотерапевтична школа

Почти съм съгласна с казаното от теб с една поправка. Психотерапевтите РЯДКО използват медикаменти и електрошок.Рядкост е но съществува.По-скоро използват комбинация от медикаменти и психотерапия.
Е нали и аз точно това съм казала. Психотерапевта може да използва медикаменти единствено и само ако е лекар, като основното лечение е психотерапията хапчетата са на заден план просто само временнно подпомагащи/патерица.  Психолога-психотерапевт НЕ Е лекар и ако изпише хапчета това е НЕЗАКОННО.

Да за ясновидци е темата....но пък какво от това те нещата се преплитат. Доста ясновидци има които са нереализирани дипломирани психолози открили че бизнеса в духовната сфера е по надежден!

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 21:39 от Ивет

# 811
  • Мнения: 376
 " Психолога-психотерапевт НЕ Е лекар и ако изпише хапчета това е НЕЗАКОННО "
Да, Ивет, така е. Те не са следвали медицина, но не знам дали специално за тях не измислиха курс " клиничен психотерапевт" и след изкарването на такъв курс май имат право да изписват лекарства.

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 22:47 от Инера

# 812
  • Мнения: 0
Аз пак да попитам - тук доста хора се изказаха ласкаво за лелята от Бистрица, Виолета от Хасково и онази от Стара Загора ама и забравих името. Познавали миналото окей, а предсказанията за бъдещето случиха ли се? Мисля да посетя някоя от тях но не съм решил коя.

Виолета гледа за бъдеще минало

Някой ходил ли е при Надя от Бакърена фабрика. Доста добра реклама и правят.
Повечето реални ясновидци не си правят реклама - те нямат никаква нужда от реклама.

# 813
  • Мнения: 8
Гери36        Извинявай но би ли била по-конкрента относно  за бъдеще минало - и за двете или за близкото бъдеще??

# 814
  • Мнения: 52

Да, Ивет, така е. Те не са следвали медицина, но не знам дали специално за тях не измислиха курс " клиничен психотерапевт" и след изкарването на такъв курс май имат право да изписват лекарства.

НЕ, не изписват лекарства клиничните психолози. Те просто са учили как да помагат на хора с по тежки психични
проблеми най вече от типя психоза  -  най-тежките депресии, циклофения, шизофрения и др.
Тоест да помагат на хора които подлежат и на болнично лечение и основното им лечение е медикаментозното.
На клиничния психолог работата му не е точно да ИЗлекува пациента.....а най вече да го информира и образова как да живее най безболезнено с болестта........поради хроничния и характер!

А много от хората които търсят Ясновидци........търсят ги защото не им вървяло нищо хубаво не им се случвало, поради страхове, семейни скандали, обърканост за бъдещето нищо лично никой да не се засяга.........това са невротични проблеми-депресии, тревожни разстройства, натрапливости в повечето случаи леки някои до средно тежки. То в днешно време почти всеки си носи някаква невроза. Неврозите подлежат на пълно отстраняване и то извън болници.....и не носят хроничен характер задължитъелно. Тук клиничния психолог няма работа, ТУК ДЕЙСТВА ПСИХОТЕРАПЕВТА........... Grinning и ясновидците!

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 13:03 от Ивет

# 815
  • Мнения: 65
Цитат
невротични проблеми-депресии, тревожни разстройства, натрапливости  в повечето случаи леки някои до средно тежки. То в днешно време почти всеки си носи някаква невроза. Неврозите подлежат на пълно отстраняване и то извън болници.....и не носят хроничен характер задължитъелно. Тук клиничния психолог няма работа, ТУК ДЕЙСТВА ПСИХОТЕРАПЕВТА........... Very Happy и ясновидците!

и астролозите  bowuu  bouquet

за някои проблемни вътрешни преживявания може да има влияние на конкретни аспекти в наталната карта, които с астрология  може да се разпознаят - било то ментални, емоционални, сексуални или др.

# 816
  • Мнения: 620
Ивет   Peace

много точно си го казала

Много хора разчитат преди психотерапията или ясновидството на роднините си Crazy ето тук е голямата беда. Роднините обикновено са неуки и ги объркват още повече. Това са лични наблюдения и впечатления.

# 817
  • София
  • Мнения: 2 840
Много хора разчитат преди психотерапията или ясновидството на роднините си Crazy ето тук е голямата беда. Роднините обикновено са неуки и ги объркват още повече. Това са лични наблюдения и впечатления.
То пък врачките пращят от интелект и мъдрост се лее в изобилие от тях Mr. Green
За психотерапията няма спор, полезна е.

# 818
  • Мнения: 65
То пък врачките пращят от интелект и мъдрост се лее в изобилие от тях Mr. Green

познавам една доцентка с ясновидски способности  Party

# 819
  • Мнения: 1
Аз пак да попитам - тук доста хора се изказаха ласкаво за лелята от Бистрица, Виолета от Хасково и онази от Стара Загора ама и забравих името. Познавали миналото окей, а предсказанията за бъдещето случиха ли се? Мисля да посетя някоя от тях но не съм решил коя.

Виолета гледа за бъдеще минало

Някой ходил ли е при Надя от Бакърена фабрика. Доста добра реклама и правят.
Повечето реални ясновидци не си правят реклама - те нямат никаква нужда от реклама.

Виолета е симпатичен и приятен човек,но определено нищо не познава за бъдещето Laughing

# 820
  • Мнения: 8
Аз останах с впечетлението,че е добра, доста хора тук се изказаха ласкаво за нея.
А какво ще кажете за врачките от Търново и Стара Загора и лелята от Бистрица?

# 821
  • София
  • Мнения: 2 840
То пък врачките пращят от интелект и мъдрост се лее в изобилие от тях Mr. Green

познавам една доцентка с ясновидски способности  Party
Аз пък познавам доста роднини с титли. Mr. Green

# 822
  • Мнения: 0
Някой ходил ли е при врачката Бойка от Перник? Доста се говори за нея как предсказала убийството на Боби Цанков и някои други неща. Ако имате инфо споделете.


ZDRAVEI,
AZ HODIA REDOVNO PRI BOIKA OT PERNIK, DAZE UTRE SAM PRI NEIA,
HODILA SAM OKOLO 4-5 PATI, I SAM IZKLIUTSITELNO DOVOLNA, MNOGO E DOBRA,
SAMO VAV VREMETO TOVA KOETO KAZVA SE RAZMINAVA S OKOLO MESEZ, NO VSITSKO KOETO MI E KAZALA, E STANALO,
PARITE E KOLKOTO OSTAVISH,
POZDRAVI,

# 823
  • Мнения: 8
А някакви кординати можеш ли да ми дадеш? Телефон и адрес.

# 824
  • Мнения: 413
Аз да попитам някой дали е ходил при Ходжата на Лъвов мост?
Нямам възможност да изчета цялата тема,може и да сте писали за него  Embarassed
Предвариително се  извинявам ако е коментирано,чух много добри отзиви за него и мисля да отида ,но дали няма да е чисто и просто губене на време??

Общи условия

Активация на акаунт