Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 757 257
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 219
А някой може ли да сподели мнение за въпросната гледачка Вили от предаването Пентаграм по Канал3...посещавал ли я е лично...познавала ли е нещо или е поредната шарлатанка...

# 826
  • Мнения: 0
Да споделя и моят опит,ходих при една Светлана която приема в Сухата река има неща за които познава ,за други не но в крайна сметка в един момент започва да ти пълни главата с глупости и да те настройва против света.
Каза ми,че съпругата ми си има любовник ,и аз взех че и повярвах !
Започнах да тормозя жена си да казва къде ходи,какво прави за какво си харчи парите,абе едва ли не започнах да и душа гащите след работа дали случайно не е била с "него"!И всеки път като ходех ми ги разказваше нещата цветно за е.......нето ,кой как къде и тн......... Аз така се вживях в това,че едва ли не стигнахме до развод. Оказа се ,че наистина има мъж до нея ,но е мъж от нейните ученически години който е болен от рак,на смъртно легло с който си говори само,и се мъчи да му помогне в последните си мигове. Аз бях чул за него от нея,ама не и обърнах внимание ,нали я дебнех за "любовник" Та ,мили жени и мъже, пазете се от такива като нея,не позволявайте да Ви замъглят вашето собствено усещане. Аз горко съжалявам за това което причиних на семейството си. Не го правете и Вия, първо слушайте себе си и после слушайте "тях" врачките,ясновидците и всички подобни

# 827
  • Мнения: 213
jay-jay ,не мога да разбера как се оставяте до такава степен да ви оплетат да не сте на 15 години ooooh!

# 828
  • Мнения: 52
Ясновидците всичките до колкото аз съм забелязала вярват/убедени са  в Господ, паралелни светове, прераждания, карма,  енергии.    
Някои от тях лъжат съвсем целенасочено/съзнателно........други лъжат несъзнателно поради липса на обща култура, .......добре де не ги ли страх че един ден като попаднат в другия свят ще трябва да дават отчет за лъжите си.....и ще им се натрупа лоша карма! Примерно Преди малко разглеждах писания за една Радка Батанова дето преди години се мъдреше постоянно по М САТ - толкова хора е излъгала........

Аз съм 100% против да се ходи при ясновидец при  проблем от личностен характер - невротични проблеми, не ми върви, страх ме е от еди си какво, за предсказване.  Вероятността да пуснат някоя подсъзнателна паразитна програма както се е получило в горния пример е СЕРИОЗНА!
Според мен е оправдано да се ходи при Ясновидец само ако става въпрос за примерно диагностика и лечение на органично ниво, загубен човек или ценен предмет/документ. ......неща при които ако не се помoгне няма как да се навреди.

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 09:53 от Ивет

# 829
  • Мнения: 65
Ясновидците всичките до колкото аз съм забелязала вярват/убедени са  в Господ, паралелни светове, прераждания, карма,  енергии.    
Някои от тях лъжат съвсем целенасочено/съзнателно........други лъжат несъзнателно поради липса на обща култура, .......добре де не ги ли страх че един ден като попаднат в другия свят ще трябва да дават отчет за лъжите си.....и ще им се натрупа лоша карма! Примерно Преди малко разглеждах писания за една Радка Батанова дето преди години се мъдреше постоянно по М САТ - толкова хора е излъгала........

Аз съм 100% против да се ходи при ясновидец при  проблем от личностен характер - невротични проблеми, не ми върви, страх ме е от еди си какво, за предсказване.  Вероятността да пуснат някоя подсъзнателна паразитна програма както се е получило в горния пример е СЕРИОЗНА!
Според мен е оправдано да се ходи при Ясновидец само ако става въпрос за примерно диагностика и лечение на органично ниво, загубен човек или ценен предмет/документ. ......неща при които ако не се помигне няма как да се навреди. 

може да се помогне и при личностен проблем, но там може да трябва метод. Според мен е хубаво ясновидеца да има и езотерична подготовка. Но в някои пъти може би просто виждат.
зависи и от човека.

# 830
  • Мнения: 620
Оказа се че в България няма истински ясновидци, ако имаше щяха да намерят момченцето Веско....преди да е станала белята  Cry

# 831
  • Мнения: 52
Оказа се че в България няма истински ясновидци, ако имаше щяха да намерят момченцето Веско....преди да е станала белята  Cry

И аз това съм го давала за пример на много места. Цялата ясновидска гилдия да се изреди при родителите и никой да не намери детето...........детето беше намерено от случаен човек. А ясновидката от Смолян която каза че ще бъде намерено детето до 3 дни  и  то живо. Ужас, беше намерено след 3 седмици мъртво. Когато има нужда от тях нищо не могат да направят.

# 832
  • Мнения: 65

И аз това съм го давала за пример на много места. Цялата ясновидска гилдия да се изреди при родителите и никой да не намери детето...........детето беше намерено от случаен човек. А ясновидката от Смолян която каза че ще бъде намерено детето до 3 дни  и  то живо. Ужас, беше намерено след 3 седмици мъртво. Когато има нужда от тях нищо не могат да направят.

Друг е въпроса кога има нужда от тях и за какво. И не всички са отишли да говорят по телевизията може би.
Аз примерно не предлагам на  политици хороскоп, някои си имат личен астролог:)  Mr. Green

# 833
  • Мнения: 28
Оказа се че в България няма истински ясновидци, ако имаше щяха да намерят момченцето Веско....преди да е станала белята  Cry
Именно,всички те до един са шарлатани.Предполагам,че вечер спят доста добре без да ги притеснява съвестта!
Нека си лъжат на воля ,един ден ще отговарят за делата си.

# 834
  • Мнения: 52

И аз това съм го давала за пример на много места. Цялата ясновидска гилдия да се изреди при родителите и никой да не намери детето...........детето беше намерено от случаен човек. А ясновидката от Смолян която каза че ще бъде намерено детето до 3 дни  и  то живо. Ужас, беше намерено след 3 седмици мъртво. Когато има нужда от тях нищо не могат да направят.

Друг е въпроса кога има нужда от тях и за какво. И не всички са отишли да говорят по телевизията може би.
Аз примерно не предлагам на  политици хороскоп, някои си имат личен астролог:)  Mr. Green

Няма значение кой е отишъл да говори по телевизията или НЕ. Веско беше намерен мъртъв от НАПЪЛНО случаен минувач а не от ясновидците които предсказваха къде е !

# 835
  • Мнения: 376
Мария Асенова беше познала, че около Веско има много вода, но нищо повече не е казала. Защото лошото, което вижда никога не го казва. Още през 1999 година тя каза, че скоро Америка ще започне да се тресе, т.е.  атентатите със самолетите и разрушаването на сгради тя ги е видяла като земетресение.

# 836
  • Мнения: 65

И аз това съм го давала за пример на много места. Цялата ясновидска гилдия да се изреди при родителите и никой да не намери детето...........детето беше намерено от случаен човек. А ясновидката от Смолян която каза че ще бъде намерено детето до 3 дни  и  то живо. Ужас, беше намерено след 3 седмици мъртво. Когато има нужда от тях нищо не могат да направят.

Друг е въпроса кога има нужда от тях и за какво. И не всички са отишли да говорят по телевизията може би.
Аз примерно не предлагам на  политици хороскоп, някои си имат личен астролог:)  Mr. Green

Няма значение кой е отишъл да говори по телевизията или НЕ. Веско беше намерен мъртъв от НАПЪЛНО случаен минувач а не от ясновидците които предсказваха къде е !

не са познали ясновидци, които са се изказали за това. Това не значи че е нямало такива, които е можело да кажат точно, може би те просто не са участвали в това - по една или друга причина - смятате ли че всички са длъжни да се появят по телевизията? някой може да не иска публичност и да не иска реклама.

# 837
  • Мнения: 52
За каква телевизия става въпрос. Ако 5 ясновидци са се появили по телевизията по разглеждания случай, то 15 сигурно НЕ са.

# 838
  • Мнения: 520
Хора не забравяйте, че повечето ясновидци не трябва да казват неща от сорта на смърт и подобни...Дори и някой да го е видял не го е казал...
Друг е въпросът, че повечето които са се осмелили да говорят е било по-добре да замълчат и да не си дават некомпетентното мнение, и то е точно мнение, а не предсказание или видение.

# 839
  • Мнения: 2 992
За какво предсказване говорите когато става въпрос за вече случило се? Тогава нещата не са многовариантни, а вече са били избрани/случили се. Би трябвало всеки истински ясновидец да може да извлече тази еднозначна информация.

Общи условия

Активация на акаунт