Списания

  • 10 495
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 116
От време на време купувам Мениджър (има интересни статии) и Космо-последното заради книгите,иначе списанието е пълна боза.Е,като бях на 18-19 ми се струваше голяма работа...

# 106
  • Мнения: 0
Редовно си купувам Паралели, харесва ми, че има всякакъв тип статии, за детето купувам Барби и Принцеси. Преди пазарувах списания на килограм,  Коса и стил, Тема, Мениджър, Космополитан, Ел, Ева,NG, но вече спрях. Повечето станаха като рекламна брошура на скъпите магазини, която налага мнението , че обувки под 600 лева не са обувки. Понякога се чудя колко ли неориентирани тийнейджърки извиват ръцете на родителите си за някой аутфит на стойност 3 заплати от популярните женски списания.

Да и аз понякога се чудя от къде ги вземат тези безумни цени!
Имат си фантазия хората!  hahaha

# 107
  • Мнения: 0
За протокола да кажа- списания си купувах ,като бях в гимназията- клюкарски главно  Laughing ,не че е толкова далечното минало де..  Mr. Green Но като цяло не съм фен на списанията,на вестниците също.Като се замисля май най-често съм си купувала скандита ,судоку ..  newsm78

# 108
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Някой да чел новото списание Биограф и да сподели мнение? Thinking

http://www.monitor.bg/article?id=303624

Между другото, разбрах, че Ролинг Стоун не е успяло да се задържи и спира да излиза.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт