Re: Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 4

  • 29 473
  • 860
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 758
pepinatoys, аз си вадя само най-хубавите снимки, затова имам само 100 извадени засега  Laughing
А тази опция къде е, в picnik ли?

vesy1, в предната тема показаха как се плаща през ПП без регистрация там Wink

# 16
  • Мнения: 2 447
Последно да питам само през пейпал ли вече може да се плаща Tired
Не,в предната тема е описано как да направиш поръчката без регистрация в Пейпал.

zruncho , доколкото разбирам от това,което пише.Чашата трябва да е само в поръчка,тоест да няма нищо друго с тази поръчка и да добавиш артикула в кошницата за да се получи отстъпката.

pepinatoys, и аз вадя само по-хубавите снимки.

# 17
  • Мнения: 820
Аз бях направила селекция с най-хубавите - после , като ги извадих направих втора - по-прецизна и извадих още снимки.

# 18
  • Мнения: 1 955
Пристигнал ми е колажа, днес ще си го взема следобяд. Нетърпелива съм да видя как се е получил  Grinning

# 19
  • Мнения: 501
Благодаря ви момичета,но се отказах,нещо не става,явно е за определена чаша  Hug
Аз пък вадя наред.Предимно снимки на малката,защото те са най-скорошни,а всичко друго е записано по дискове и дълбоко прибрано.А то като извада,я тази баба иска,я другата и то за нас не остана,та се е случвало едни и същи снимки да вадя по няколко пъти.

# 20
  • Мнения: 1 955
Аз не вадя наред. Много внимателно ги подбирам даже  Laughing
Извадила съм към 800 снимки, от тях има такива от преди да се родят децата, когато бяхме ергени  Mr. Green
Ако тръгна да вадя наред Фотобокса ще фалират  Crazy

# 21
  • Мнения: 6 444
И аз тук.
Днес ми пристигнаха поредната порция снимки.Доволна, както винаги.

И не, не вадя всичко наред.Подбирам и тези които давам на баби и роднини вадя пак.

# 22
  • Мнения: 219
Ох мъжа ми като се е активизирал, заради блокирания ми мейл, и донесе на 12 колежки да вадя снимки, само че вече на всеки с адрес, телефон и имейл. Засега съм поканила 10, утре другите 2, и си селектирам 500 снимки за мен, дано не ме резнат преди да ги поръчам, че ще се изям от яд

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 758
goldi81, хайде после пиши дали всичко е ок, че да разберем дали е от IP-то или не Hug

# 24
  • Мнения: 820
goldi81, хайде после пиши дали всичко е ок, че да разберем дали е от IP-то или не Hug

Не е - попитах моят интернет доставчик, че получих някакъв конфликт на IP -тата на двата компа и ми казаха, че на домашните компютри адресите се променят при всяко рестартиране на модема - спокойно!

# 25
  • Montana
  • Мнения: 49
 Grinning Днес си получих снимките от 27.01. (тогава е изпратена), тъкмо им писах вчера ,че не са пристигнали, днес им се извиних. И двете поръчки са ми на един адрес  с едни име , извадих късмет ,че не са ми закрили мейла.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 715
Искам покана, моля Simple Smile

ПП: Получих вече

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 23:59 от Мила-мама

# 27
  • Мнения: 820
Имаш я  Hug може да си изтриеш мейла.

# 28
  • Мнения: 182
Някой беше споменал за автоматичното оправвяне на снимките, днес го пробвах наистина много добре ги поправя   bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте нова съм тук, затова може ли някой да пусне линка с кодовете, че не мога да го открия Благодаря ви!!

Общи условия

Активация на акаунт