Керамична преса за коса!-3

  • 101 718
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 572
Втората е много добра и в момента в магазини Денси е на промоция - 69 лева  Simple Smile

# 706
  • Мнения: 33
но има ли значение дали ще е хубава след като не е от истинския сайт на Bellissima

# 707
  • София
  • Мнения: 158
но има ли значение дали ще е хубава след като не е от истинския сайт на Bellissima

Аз нещо не мога да ти разбера въпроса... как така "има ли значение дали е хубава"?  newsm78

# 708
  • Мнения: 33
след като не е от сайта на Bellissima дали ще е оригинална,защото пише някакъв друг производител

# 709
  • София
  • Мнения: 158
след като не е от сайта на Bellissima дали ще е оригинална,защото пише някакъв друг производител

На самата преса пише друг призводител ???

# 710
  • Мнения: 1 572
но има ли значение дали ще е хубава след като не е от истинския сайт на Bellissima
Същите преси като от сайта ги продават и по магазините , ако това ти е въпросът  Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 33
да да,значи и да си я поръчам от денси няма да има проблем

# 712
  • Мнения: 1 572
да да,значи и да си я поръчам от денси няма да има проблем
То Денси са магазини , отиваш и си я купуваш , зависи от къде си

# 713
  • Мнения: 19 248
Не знам дали сте видели, но в момента Белисима В1-700 е на промоция на 69 лв. в Денси. Аз съм си избрала точно този модел и мисля да се възползвам.

# 714
  • Мнения: 1 572
Не знам дали сте видели, но в момента Белисима В1-700 е на промоция на 69 лв. в Денси. Аз съм си избрала точно този модел и мисля да се възползвам.
А ти видя ли няколко поста по-напред Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 19 248
Ох, не съм, признавам, сори....

# 716
  • Мнения: 19 248
А какво ще кажете за този модел:
http://www.bellissima.bg/?33,bellissima-fancy-fc16

Сравнен с В1-700, кой от двата е по- добър? Искам да става и къдрене, ще я ползва дъщеря ми, която от време на време се изправя само, ама догодина може къдравото да е на мода, да сме подготвени един вид....
За моделът, който посочвам пише, че има някаква система за прилепване на плочите, помня, че четох, че на В1-700 не прилепвали добре. Дали обаче става и за къдрене- на В1-700 пише заоблени краища, а на този не.

# 717
  • Мнения: 0
Искам да попитам за една преса, ако случайно знаете. http://www.technomarket.bg/products/09081421/neo-hs-200ch Та въпроса ми е, тези 3 приставки дали са за вафли или са за машата??

# 718
  • Мнения: 5 467
Аз преди 2 години си купих от Техномаркет Philips SalonStraight Pro Xl за около 90 лева и още е жива и здрава, и ми върши чудесна работа и без нея ... не се виждам Mr. Green

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 684
Да се похваля. Моята преса Remington S9550 от Amazon притигна и съм много доволна. Нямам наблюдения върху други модели - пълен лаик съм.  Mr. Green
Сега ми остава борбата с координацията на ръцете, огледалото и пресата за постигане на букли  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт