Работещи мами 2006 - тема 22

  • 23 180
  • 465
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 993
Снимките бяха страшен купон! Мерси за което!  bouquet
А етюдът на Кайо беше един път! Твоят син е готов за ВИТИЗ (по сегашному май се казваше НАТФИЗ)  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 1 668
ей, девойки.... ревете ли за менеееее? Аз съм в най-хубавото място на света- казва се сан хосе... Едни китни къщи за по милион едната, една красота и спокойствие... Абе... калифорния си е калифорния... Вегас не ми хареса толкова, колкото тук! ще ви пиша като се върна!

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 852
ей, девойки.... ревете ли за менеееее? Аз съм в най-хубавото място на света- казва се сан хосе... Едни китни къщи за по милион едната, една красота и спокойствие... Абе... калифорния си е калифорния... Вегас не ми хареса толкова, колкото тук! ще ви пиша като се върна!
За женитбата нищо не каза. Да не си хванала някой Елвис и сега да си Роза Пресли? Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 109
ей, девойки.... ревете ли за менеееее? Аз съм в най-хубавото място на света- казва се сан хосе... Едни китни къщи за по милион едната, една красота и спокойствие... Абе... калифорния си е калифорния... Вегас не ми хареса толкова, колкото тук! ще ви пиша като се върна!

ауу
розе, щом ги дават толкоз евтинк, вземи и за мен една.
даже две
да имам и за студио  Mr. Green

днес снимах 13 часа. не знам колко бебета и не знам колко пари събрахме за вики.
утре пак.
трябва д аизтегля снимките да видя точно  Tired много уморена съм.

# 64
  • Мнения: 993
Кали,   bouquet!
Ger4o, a снимчици?

# 65
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Калина  newsm20 Събрани са към 1900 лв. Велики сте! Много ми се искаше да мина през вас, исках да видя наживо толкова хора, но прелитах из Сф, казаха ,че съм била като "бакшиш"  Mr. Green, което не е лъжа.

Роза, като взимаш за Калина, вземи и за мен, като са "туптан" може да падне цената Laughing Тя и  Нана ще иска, адашчето и то, а и другите девойки може да имат мерат. Абе я вземи  капарирай един квартал, ще го населим, хич ако не ще доведа от моите цинги, та да ни е колоритно  Mr. Green 
Другите се затрихте  newsm78 Пролет ли, работа ли, ама няма ви. Туй отчетна ли е или напротив

# 66
  • Мнения: 2 109
Фейке, тези 1900 са от снимките в парка в софия. там бяха ... не знам колко... много мацки снимаха.
От Варна има още ок 800 лв.
От снимките в при мен (с още 3-4 девойки снимах) има събрани до тук 1 555 лв.
тоест, сумата е по-голяма Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 67
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Калинчице  Heart Eyes Hug

# 68
  • Мнения: 1 668
на българска земя съм вече.... не капарирах нищо... там едно спокойствие, едно нищонеправене.... не е за нас тая работа  Joy Joy Joy. Мами, едвам си довляках багажа - пазарувах като луда - няма толкова евтина държава бееее, видях мнооого приятни места.... За сватбата нищо... Нямам снимки още. Като ми ги пратят от чапъла ще ги публикунам задължително. Бяхме китни и двамата - аз в червена рокля, а мъж ми по тениска АЗ обичам лас вегас. Сватбата беше страшно яка просто - нищо общо с българската. Изкефихме се максимално. Мъжа е същия и фамилията е същаа. Хубавата новина е, че този брак е напълно легален и ако се разведа дупе да му е яко на моя... ще трябва да ме издържа докато не се омъжа пак  Joy Joy Joy. Както се казва - да е мислил като се е женил  Mr. Green

# 69
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Хахахахаха! Роза, изби рибата. Горкия Ангел, милия човечец, няма скука с тебе. Другия път искам да съм ръчен багаж....

# 70
  • Мнения: 1 668
ей сега можете да се посмеете малко...
Значи разбрахме се с тея от чапела, че като станат снимките от сватбата ще ми ги изпратят на мейла и ще ми звъннат на мобилния да ми кажат. Преди 2 дни им писах мейл да ги питам какво става. Вчера пак им писах - пак нищо. Снощи  мъж ми звънна и те казаха, че трябвало да си запишем час за другата седмица и ей сега ще провери кога има час и връзката прекъсна. После не си вдигаха тел... Днес писах пак - нищо... Добарах някакъв онлайн чат и почнаха да ме пускат по пързалката и да ме лъжат... Утре ще звъня в посолството да ми кажат коя е институцията в тъпата им държава, която защитава потребителите и техните права
хубавото е, че съм платила за сватбата с кредитна карта, че иначе изхвърлих всички бележки. сега ще трябва да пиша и да се разправям с идиоти на език, окйто не разбирам... Ноправо с мояа късмет мога да си стоя тука - тука идиотитепоне си ги знам

# 71
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Роза  ooooh! Нямам думи.  Joy Joy Ти имплантирано устройство за идиоти да нямаш , бе , жена? Не ти ли стигат родните , ами ходиш събираш и чуждите боклуци.

# 72
  • Мнения: 658
Тук съм. Чета ви и ви се радвам.
Аз ще местя магазина за трети път Confused Не улучих с локация в този пролетарски търговски център и разходите ми станаха брутални. Бягам от там. Сега съм се насочила към по-престжен квартал, успореден на главната, че и наемите там са по-поносими. Дано да е за последно Tired
Бебето е инатче от сега. Не ще да си покаже пола дори и на 4Д. Големи ритници ми удря, ще е по-диво и от батко си Laughing

# 73
  • Мнения: 1 241
Честит празник на всички именици!   bouquet

Герчо, добре се завърнала.  Hug

Кали, браво на вас за усилията, дано бързо се съберат парите за Вики.  Hug

Кабив, късмет.  Hug

# 74
  • Мнения: 993
  ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ! bouquet
Да вземат да минат да почерпят...

Общи условия

Активация на акаунт