Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 58

  • 20 567
  • 741
  •   1
Отговори
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
 ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ
СЕГА И В "EZEL"
   


  YİĞİT ÖZŞENER    
     
      
         

 
Ийит Озшенер се появява пред камера за първи път през 2001 година.
 Към края на 2009 вече реализира 24-тия си проект. 24 филма за 9 години! Но въпреки този внушителен брой, въпреки необятността на интернет-пространството, за Озшенер в Интернет се откриват едва две-три думи - суха биографична бележка, която освен всичко събужда у внимателния читател сериозни подозрения относно своята достоверност. Писана наскоро, тя ни съобщава, че Ийит е роден през 1972 година. Завършил е Техническия университет "Йълдъз", специалност "Електроника и комуникационна техника". На 22-годишна възраст започва обучение по актьорско майсторство в Студио "Şahika Tekand". През това време играе в театрални постановки и участва в театрални фестивали в България, Македония и Гърция. Анонимната записка съобщава още, че Ийит си остава типичен театрален актьор, независимо от множеството успешни роли във филми и сериали. През 2001 година основава Обществен Театър „Магазин”, където играе и досега. Посочва се, че е получил две награди на международни филмови фестивали в Лос Анджелис и Сиатъл, САЩ. Ерген е. Хоби - безмоторно летене, гмуркане, плуване и йога.
     Колкото и да е активен на сцената и пред камера, известността на Ийит не преминава границите на ислямския свят преди 2008 година, когато на екран излиза "Dudaktan Kalbe", филмираната версия на романа на Решат Нури "От устните до сърцето". Едва с този филм името му се чува в Европа. Но трябва да започне излъчването на "Езел", за да се появи една съществена статия за неговата актьорска работа:
     "Помните ли? Едно време играеше в реклами, а сега е Дженгиз в "Езел". Със своето актьорско представяне Ийит Озшенер прекрачва границите. Той дълго време показваше добрата си игра на любителите на театъра. Именно те добре знаят, че той е един от основателите на театрална формация "Дюкян". А аз съм фен на играта му от времето, когато бе на сцената на "Герданлашма".
     Телевизионните зрители го познават като Джемил от "Мелодия на сърцето". Той е "различен" актьор. Заради своето обучение и култура, Ийит наистина много се отличава от стереотипа. Различава се и заради своята игра. Той е актьор, който без думи предава чувствата от екрана. Тъгата например той внушава само чрез светкавица в очите си, само с мимика. Ийит Озшенер е нарочен за лош герой с характер на психопат. Но той успява да накара публиката да го обикне. Гледате го и намразвате героя му, но това е силата на неговата игра. В играта му има такава харизма, такава искреност, че в същото време съумявате да обикнете този характер.
      Ийит Озшенер не е човек, който ще срещнете в ТВ-клюкарски предавания. Той е много добър актьор, образцов пример за човек на изкуството. Със сигурност в най-скоро време ще имам удоволствието да го гледам в главна роля в някой филм. Чакам с нетърпение."
     Ние, българските му фенове - също!




 ГАЛЕРИЯ    

           

     DUDAKTAN KALBE         DUDAKTAN KALBE            ЗАД КАДЪР                     ФИЛМИ                              EZEL

                            

      YİĞİT ÖZŞENER        КОЛАЖИ И ЛЕНТИ        ДРУГИ АКТЬОРИ              КЛИПОВЕ               ДЖЕМИЛКЬОЙ

                            


                        КОЛЕДНИ                      ДРУГИ КОЛАЖИ                  ГИФЧЕТА            İSTANBUL, BÜYÜKADA
 


 ВСИЧКО ЗА ФИЛМА    
      
 Тема 50 , Тема 51 , Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56,
Тема 57






Ийит Озшенер в "Говори с Хюлия Авшар"

           
                                                                                
                                                           1 част                        2 част                     3 част                                                                                                                                                                                                                                            


ЕЗЕЛ - филм, субтитри, резюме на епизодите



         

                                
EZEL може да се изтегли от :
NANOSET

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 00:05 от syd_13

# 1
  • Мнения: 1 064
Нов ден - нова тема!

Сид, мерси и хубав ден.

 Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 31
Добро утро!
Да попитам само колко серии са излезли до сега?  Попаднах някъде из форума на блог за турските филми, но не мога да намеря линка. Някой да го знае, случайно?

# 3
  • Мнения: 1 064
Колко серии на какво?
Мелодия на сърцето - 2 сезона, 75 епизода
Езел - 18 епизода

Не съм чувала за блог, но има форум за турски сериали. Там се влиза след одобрение.

# 4
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
добро утро и тук!!! Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 5 140
егати колко сте бързи, за нула време изписвате една тема, ашкулсум  ooooh! Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

а хелоуууууууууу  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 064




Прекратявам споделянето от Докс на епизодите, които вече са субтитрирани и качени в Наносет. Дублирането не е необходимо, но ако някой иска да изтегли от кутия, просто да ми се обади.
Сега тегля 16 епизод.

# 7
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Аз свалям в момента 10-ти епизод,намерих си програмката за лепене Peace Peace Peace
ако успея и да го слепя ще стане екстра Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


и да попитам,
-ще има ли анкета?

Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 09:05 от lacunababe

# 8
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Добро утро,момичета!
Поздрави от слънчева Варна Hug Hug Hug

Днес ми е малко тъжно,защото изпращам майка ми за няколко дни на гости в Истанбул Sad
Обаче съм я предупредила,види ли нашия човек да му каже да си се прибира на село.И ракията е сварена, и зелето стана отдавна,че и повече моми го харесват тука. Grinning

# 9
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

10-ти епизод-залепен!!!

Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 09:38 от lacunababe

# 10
  • Мнения: 0
Добро утро филма е много хубав снощи гледах 4 серия но не зная от къде да си изтегля другите серии ако може да ми кажете предварително ви благодаря 

# 11
  • Мнения: 0
В наносет има до 4 серия ще качвате ли още серии там  Sad

# 12
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Да ще качваме...преведени са,само предстои редакция на превода и правенето на субтитри....и двете операции изискват време
надявам се да проявите разбиране и търпение

# 13
  • Мнения: 31 181
Ще има нови серии всички ги чакаме с голямо нетърпение, но става бавно. Благодаря на момичета, които работят за нашето удоволствие. Heart Eyes Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 0
извинявам се ще чакаме колкото е необходимо  благодаря на хората които са се заели да превеждат филма

Общи условия

Активация на акаунт