Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 58

  • 20 645
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
   lacunababe    тъкмо мислех да ти подаря   smile3525  ама  като прочетох така се стресирах че се скрих  newsm43

# 661
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
еми, нещо съм объркала файловете,сега качих пълния вариант на 6-та  серия ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! в общата кутия

в името на файловете пише лакуна по това  ще ги познаеш,единият е срт. и другия текст

бланче разбрах за 9-та....ще те изчакам тогава,но не си давай зор заради мен

отново се извинявам,че е станало така.....собственоръчно,като една дева го проверих преди да го кача....но явно не съм гледала където трябва при самото качване Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

айде напускам ви за малко

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 19:51 от lacunababe

# 662
  • Мнения: 1 064
Пешооооооооооооо
живота си прекара ти под този стол.  Party Party Party

Впрочем, що не кажеш на жена ти да мине през наше село? Каним я официално на кръчма при бай Сид. Hug

# 663
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
   lacunababe    тъкмо мислех да ти подаря   smile3525  ама  като прочетох така се стресирах че се скрих  newsm43

Пешка,тая китка защо сега Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
отговорът е ДУПЕ!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green,но една определена част от него

е сега вече тотално си затвърдих имиджа на най-големия простак у село Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 664
  • Мнения: 5 140
да бе Бланчеееее, ама не ви вдявам  Confused Rolling Eyes баяяяяяяяя съм изпусналаааа  ooooh!

# 665
  • Мнения: 0
Още ли не си гледала Езел  Thinking  Hug

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 622
  bouquet  Добър ден на всички, малко заслужена почивка. Как сте какво бистрим днес.

# 667
  • Мнения: 31 389
   lacunababe    тъкмо мислех да ти подаря   smile3525  ама  като прочетох така се стресирах че се скрих  newsm43

Пешка,тая китка защо сега Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
отговорът е ДУПЕ!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green,но една определена част от него

е сега вече тотално си затвърдих имиджа на най-големия простак у село Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Това е абсолютната истина. Това е примката. Joy Hug  bouquet
Синеочеее ловя те. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Това за темата което казваш е абсолютната истина. Най-готина и добронамерено-обичлива тема е тази.

# 668
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Денси,Синеоча  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

и на всички останалииииииииииииииииииии

синеоча,сидова качва всички преведени серии на Езел във вбокса......благодарение на алиска им вградих субовете и стана пърфект....гледай го там,няма да съжаляваш....честно казано тая гимнастика я направих предимно заради теб...тъй че се постарай!

# 669
  • Мнения: 5 140
Още ли не си гледала Езел  Thinking  Hug

ами нееееееееее Cry Cry Cry

Денсинияяяяя, щом съм го казала/ написала значи съм стигнала до този извод, и много, ама много се радвам макар и да влизам рядко, че съм малка част от вас, сладурки сте ми вие  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 622
Синчеоч и аз те подкрепям в тази темичка е много готино, с кеф да влизаш.  baby_neutral baby_neutral

# 671
  • Мнения: 5 140
Синчеоч и аз те подкрепям в тази темичка е много готино, с кеф да влизаш.  baby_neutral baby_neutral

аз си влизам Party Mr. Green Laughing

# 672
# 673
  • Мнения: 0
Подкрепям на 100%  newsm10

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 622
И аз така -  май май други теми рядко навестявам .... Само тези свързани с фигурно пързаляне - страст, какво да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт