МАРТенките тръпнат вече кое ще бъде следващото бебче (37)

  • 18 664
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 342
Само прелитам пак. Не мога да смогна да изчета старата тема...

Нямаме ли още ново бебе?

По въпроса за зодиите, надявам се да удържа и днес. Много ми се щеше да добутам до Риби, много ги обичам и много се разбирам с тях.  Heart Eyes

Поздрави и усмихнат ден на всички  Hug



slan4ice_85, радвам се, че проблемът е разрешен. Предполагам, че си прочела какво писах в предишната тема, но пак да напиша - ако при опит да влезнеш тук не ти изписва някаква грешка самата форум система, то проблемът е извънфорумен. Ако има някакъв проблем, винаги може да ми пишеш на мейла (ако не отговоря до 1 ден, пишеш пак - получавам огромен обем поща и понякога се случва да пропусна мейли  Embarassed )

# 16
  • Мнения: 221
Благодаря за новата темичка, да я напълним с хубави, бебешки новини Heart Eyes
На мен лично постоянното звънене и разпитване от страна на роднини и приятели ми действа леко изнервящо Tired Хормони, какво да се прави! Просто имам чувството, че докато не спрат да ме мислят сто човека, няма да родя! Прекалената загриженост не ми е по вкуса, а пък и не съм свикнала така! Особено се дразня, когато хора, които в годинита не се сещат веднъж да звъннат да питат как съм, сега играят много загрижени ooooh!
Хайде, време е и аз да се поразмърдам и да изляза на кратка разходка Flutter

# 17
  • Мнения: 0
Цоп и аз в новата темичка  Grinning
Мамма   bouquet  bouquet  bouquet
Маминки,много отдавна не съм влизала и не съм ви чела,че много работа и щуротии имах на главата.Сега съм решила да го давам малко по-спокойно,но като се сетя,че не съм започнала още с прането и гладенето... ooooh!
Видях,че е започнал вече бебевалежа  newsm44 newsm32, та по този повод искам да честитя рожбите на родилите мами.На бебоците желая здраве щастливо детство, а на мамите скорошно възстановяване Hug Hug Hug
Сега се връщам да чета старата темичка,за да съм в час и аз  Rolling Eyes
 Hug Hug Hug Hug за всички мартенски маминки

# 18
  • Мнения: 97
маринексче тук слънце има в изобилие още , а щерката се развилня в корема ми като лудо .Май първо ще взема да хапна да я омилостива, че дано ме остави да му легна и аз. Hug
Карамел` когато реши бебка мила , ще се появи.А това дали ще родиш бързо или не ,никои не го знае.Индивидуално е за всеки. Hug На мен с каката ми изтекоха водите докато спях през ноща в 1.30 ч. ,тогава бяхме на село.Докато събудя мъжо ,а тои един шашнат (за 1-ви път  #Crazy му беше) ,докато се обади на комшията да пали колата и ме закарат в града се мина едва половин час.Докато попълнят документи и тем ти процедури да мина стана 2.45 ч. Когато ме качиха в предродилна ми вика акушерката лягай само с 2 см . разкритие си няма да е скоро.Ама на запънах краката и като почнах едни тигели по коридора (какчето ми беше казала само движение) и към 5,30 бях с 10 см разкритие и с два напъна се появи Габриелка. Тоест за 5-6 часа се появи бебето.При кака ми бяха  36 ч.  контракции, без разкритие и накрая на системи я бяха сложили.Разказвам ви това , за доказателство , че при всеки е индивидуално .
4elsy  smile3501 smile3525 Да са им честити именцата   bouquet
ения мило съчувствам ти.Това е , защото бебчо се смъква в малкия таз и се разширяваш мила.Още малко ,не остана.Аз винаги ставам в 6.30 ч. от многоооо дълги години.Нещо биологическия ми часовник се прецака навремето и така ще си ида  hahaha Joy
Забравих да кажа и аз за звъненето.Ами аз си свикнах още от началото да ми звънят през 2-часа да ме проверяват, и на мен ми е писвало на моменти, но знам , че ми мислят доброто и ми става много мило . Hug
Отивам да  eat newsm60 , че ще ми пробие корема малкото  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 68
мама ив Hug
а за звъненето мен също понякога ме дразнят,особено тази сутрин ме събуди братовчедка ми че ме била сънувала цяла нощ и дали няма радост,е да ама казах и аз ако има то ще се разбере и после ходи заспи,е не става...ама иначе ми е мило като ме питат как съм,родила ли съм само да е в граници.

ох днес съм на преглед и дано всичко е наред-искам вече да раждам,аз също много исках водолеи но уви няма да стане рибки ще сме,но каквото и да е моито гаргче ще си е-их даже и рима има. bowuu

на мен много ми се ражда вече и хич не ме е страх,просот не го мисля,но неискам да е утре че утре племенника има имен ден а съм и на козметик,фризйор и т.н. така че утре не давам на моито хлапе да се ражда,вдругиден може Naughty

сега така се напапках че ми е тежичкооо Crazy

# 20
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Здравейте! Simple Smile
Да са ни живи и здрави новородените бебченца!!!!

Аз да се оплача че Криско ми е с ужасен обрив..Вчера беше малко под мишниците,днес като се събудихме пламнал навсякъде-по коремчето ръчички личице..Направо полудях-веднага при педиатърката и естествено не ни се размина инжекцията урбазон..Сега може да яде само картофи ориз и оризова каша....Дано да не ни повтори че направо много се притеснявам-толкова мъничък а с такива плюски...Подозирам че се получи от кремчето от детската кухня.Той никога не го яде но вчера си викам да го пробвам той пък взе че го излапа набързо...И по закона на Мърфи ето какво стана...
И аз искам да устискам до рибка и поне засега така се очертава Simple SmileЩе си бъдем 3 рогати и едно рибче.Мъжа ми е Козирог,аз съм Овен а Криско е Телец Simple Smile

По въпроса за помпата-аз си взех Медела Суинг електрическа.Предния път нищо не можех да изцедя с ръчните и затова този път реших да се пробвам с електрическа.Въпреки че съм решила да се кърмим на поискване та дано не ми потрябва Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 768
Gugalinka , татко ми е овен , мама е телец , брат ми е овен , мъж ми е овен е аз съм баланса между рогата - риба  Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 336
Пу-пу - да са живи и здрави подранилите мартенички...
И чакаме новини от самите майчици.

# 23
  • Мнения: 1
Мамчета,добър ден и от нас  smile3525
Да ни е честита новата темичка и да я напалним с най-хубавите и пухкавки бебчета  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
Времето на вън е прекрасно и эатова се ваэполэвах и си направих една много приятна раэхотчица, эа което се радвам понеже преэ цялата бременност нямах почти никакво движение и эаради това съм +30кг эа сега а имам още 1 месец,но не се притеснявам после има кога да се свалят  newsm39  Mr. Green

Напоследък ме гони страшно беэсъние, а эа капак на това снощи не можах ваобще да мигна от болки в кръста  newsm45...Вие как сте със спането? Дали ще премине това беэсъние?

# 24
  • Враца
  • Мнения: 94
Добрю трюююююю излюпих се Mr. Green
Мамма   bouquet  bouquet за темичката,Ахони много готино заглавие HugАйде да ни е на късмет с много здрави и пухкави бебоци
Гледам за зодии си приказвате.Аз искам беба да е овне като баща си,че да мога да спазя закомерността при мен Mr. Green.Сина ми е Лъв като мен(аз на 23.07,той на 25.07),дъщеря ми е Дева като баща си(тя на 19.09,баща и на 21.09).Сега и тази госпожица се очертава да е близо до зодията на татко си и ако мога да пренося само 2 дена ще е Овен като него Mr. Green мечтиииии Mr. Green
А иначе сестра ми е Риби -тя е на 03.03 и дядо ми също на същата дата.Та ще видим в крайна сметка каквото- такова

Мамите с първо не искаме да ви плашим,ама когато си с първо се шашкаш от неизвестното ,а при второ се шашкаш точно от известното (за трето още незнам ще видим скоро как е Mr. Green)


Ами май това от мен  за сега после пак.Да ида да си нагледам компирите у фейса

# 25
  • Мнения: 190
Преди малко мама rossita е гушнала своята прекрасна дъщеричка, 2850 кг, 48 см, мама и бебе се чувстват страхотно

Да са много здрави и много положителни емоции!!!!

# 26
  • Мнения: 24
Аз се възползвах от хубавото време и си направих една хубава разходка  Hug

Честита са ни е новата темичка - с много прекрасни бебчета да е изпълнена!!!  Hug
Седнах да Ви прочета с надежда за още едно бебоче - но нямааа /за сега/  Laughing

Памполина хич не се притеснявай мила - аз съм същата работа  Hug Кръвното ми е ниско, тоновете на бебо сутрин са просто  ooooh! Бях писала преди как се бях ошашкала, че не бяха добри тоновете - бебчо не ще да се събуди сутрин и какво ли не ме караха да правя -да закусвам, кола да пия... Всичко си му е наред! Сега му хванах цаката - преди тонове спускам на подскоци стълбите от 4-тия етаж на блока, пия една студена вода и тоновете са по-добри  Joy Стискам палци мила  Hug Явно и на двете бебоците ни са по-поспаливи и лениви  Laughing
НаНина и аз си купих ръчна помпа на Авент.
Евче Hug  Hug  Hug Честито!!! Официално са записани вече Ицо и Филип  Hug
Вени  Hug Hug Hug
Слънчице добре дошла отново  Hug Hug Hug
Ения стискам палчетата и после да докладваш как е минал прегледа  Hug
fall_in_love и аз спя трудно, но си помагам с една възглавница - нагласям си я малко под корема и ми е по-добре и на кръста също  Peace Споко за кг. мила, само внимавай сега последния месец, че достичка се добавя  Hug
Антония радвам се, че сте добре с бебчо и благодарим за инфото за Петеее  Hug

# 27
  • Мнения: 26
Ей след  3 часова разходка с кумата ми и синчето й се прибрах и съм гроги  ooooh!

Еее бях поръчала като се върна ново бебенце... Confused

# 28
  • Мнения: 24
Еха! Аз докато пиша - ето я новината!!!  Hug

Честита дъщеричка на мама Роси!!! Да е жива и здрава, много да радва мама и тати и да бъде тяхна гордост!!!

Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 15:27 от darida

# 29
  • София
  • Мнения: 331
Роси честита дъщеричка! да сте здрави и само радост да ви носи!

Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 15:33 от Щастлива съм!

Общи условия

Активация на акаунт