* SportsDirect - 10 *

  • 48 192
  • 723
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Аз съм човека който пусна новината.Говоря английски добре и с ясно съзнание реших че ако натисна шипинг  0 лв няма да ми пусне фактура и рискувах.Предполагам че е някаква грешка в сайта и че ще го променят.Има такъв склад за който питаше някой  даже е обяснено как да стигнеш до него.Имам пуснати още 3 поръчки пуснати и само за едната имам тракитг номер.За другите 2 още чакам,но не са изтеглени пари от картата ми в повече.Ако не могат да обработят поръчката по този начин -с безплатен шепинг би трябвало да ме уведомят по мейла.Но дакато пускат фактура с безплатен шипинг нямат право да не пратят поръчката.Но пак казвам това са мои предположения.Споделих че се е получило,но не мога да посъветвам никого да рискува.За сега идват пратките,но не знам дали ще е за дълго.

# 466
  • Мнения: 2
Аз пуснах преди малко поръчка с 3 чифта маратонки и безплатна доставка.Блокираха сумата за маратонките за доставка не са.Сега само дано дойдат Praynig

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Искам да поръчам на малкия тези маратонки http://www.sportsdirect.com/lonsdale-benn-infant-021053 Трябват ми 27 номер и си мислех за С9, но след като четох отзивите ви че на тази марка са умалени,малко се обърках,моля ако някой ги има или други подобни да ми каже отговарят ли на 27 и даже ако може и размер на стелката.
И още нещо (последно) естествена кожа са .....нали,поне така си го превеждам  newsm78

Имам ето този модел С9 = 26,5 номер по кутия, стелката не се вади, но я измервам от край до край с конец на 15 см. На кутията пише 14,5см. Смятам, че наистина отговаря на 26,5 номер. От естествена кожа.
Благодаря ти Simple Smile
Тук в Пловдив има един магазин където продават техни маратонки и вчера отидохме да мерим.
Указа се че от тези http://www.sportsdirect.com/lonsdale-benn-infant-021074?colcode=02107437 С9 са ни абсолютно точно в момента и явно наистина си отговарят на 26,5. По лошото е че С10 са ни направо огромни от този модел,а толкова ми харесаха Sad

А от тези http://www.sportsdirect.com/lonsdale-leyton-velcro-infant-025001 ( и друг подобен модел) С9 мисля отговарят на 27,защото имаме лек аванс.

# 468
  • София
  • Мнения: 1 155
миналия четвъртък пуснах поръчка и днес ми пускат мейл, че е канселирана - заради неоторизирано плащане (Unfortunately the below products have been cancelled off your order as the payment method chosen was not able to complete successfully. Please choose another method of payment and place your order again ensuring all of your details are correct.)
Някакви идеи къде сбърках?
Билинг адреса си го дадох същия като адреса на доставката - адрес в бг - да не би това да е проблема? newsm78

# 469
  • Мнения: 0
Момичета някоя от вас ще пуска ли днес или утре поръчка за да ме включи.

# 470
  • София
  • Мнения: 83
Момичета, леко се пообърках. Харесах си един Lonsdale, но от детските, та се чудя, дали има някаква разлика в номерата. Иначе са 6,5, което трябва да отговаря почти на 40. Ето и линк http://www.sportsdirect.com/lonsdale-fulham-junior-045017?colcode=04501737
Чудя се дали да рискувам

# 471
  • Мнения: 0
миналия четвъртък пуснах поръчка и днес ми пускат мейл, че е канселирана - заради неоторизирано плащане (Unfortunately the below products have been cancelled off your order as the payment method chosen was not able to complete successfully. Please choose another method of payment and place your order again ensuring all of your details are correct.)
Някакви идеи къде сбърках?
Билинг адреса си го дадох същия като адреса на доставката - адрес в бг - да не би това да е проблема? newsm78

Имах същия проблем, защото пазарувах за пръв път от там. След дълги разговори по e-mail се разбра, че искат копие от лична карта, шофьорска книжка или някаква сметка, където могат да ти видят имената и/или адреса. След това ще ти верифицират акаунта и не би трябвало да имаш проблеми.

# 472
  • Мнения: 2
Вече цялата ми поръчка е потвърдена и нещата са изпратени на DHL да ми ги доставят. Навсякъде пише Delivery: £0.00

# 473
  • Хасково
  • Мнения: 105
Вчера си направих акаунт и пуснах пробно едни маратонки за щерката с доставка 0 лири. Днес получих потвърждение на мейла, че поръчката е изпратена по куриер.
Your SportsDirect.com order 3010320060 has been sent to our courier for delivery.
           
Despatched: 02/03/2010 Click here to track this despatch: JD0002268............
Ordered Qty Despatched Qty Description   Price Total
1 1 Puma Hahmer Jnr Gl 93 Wht/Purple/Silv 3 £17.00 £17.00
    Product Code: 047005/90/230     
        Sub Total: £17.00
        Delivery: £0.00
        Grand Total: £17.00
           
Парите ги блокираха веднага, но все още не са изтеглени от сметката. Сега чакам да видя дали ще си получа пратката или ще ми я откажат.

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Момичета на поръчката от 1.03 ми дойде тракинга днес.

# 475
  • Мнения: 2
Нещата ще ни дойдат по едно и също време значи Simple Smile

Аз вчера поръчах, днес получих тракинга Simple Smile

# 476
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
E само на мен ли няма да ми дойдат - нямам трякинг Sad

# 477
  • София
  • Мнения: 1 155
миналия четвъртък пуснах поръчка и днес ми пускат мейл, че е канселирана - заради неоторизирано плащане (Unfortunately the below products have been cancelled off your order as the payment method chosen was not able to complete successfully. Please choose another method of payment and place your order again ensuring all of your details are correct.)
Някакви идеи къде сбърках?
Билинг адреса си го дадох същия като адреса на доставката - адрес в бг - да не би това да е проблема? newsm78

Имах същия проблем, защото пазарувах за пръв път от там. След дълги разговори по e-mail се разбра, че искат копие от лична карта, шофьорска книжка или някаква сметка, където могат да ти видят имената и/или адреса. След това ще ти верифицират акаунта и не би трябвало да имаш проблеми.
ок, благодаря ... а дали проблема не е иот това, че Билинг адреса си го дадох същия като адреса на доставката - който не ми е по лична карта?  newsm78

Кажете какъв е пиниза с безплатната доставка, не мога да намеря този постинг?

# 478
  • Мнения: 2
Нещата ще ни дойдат по едно и също време значи Simple Smile

Аз вчера поръчах, днес получих тракинга Simple Smile
Колко чифта поръча

# 479
  • Мнения: 2
Емм аз поръчах две шапки и едно яке.

Общи условия

Активация на акаунт