Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 12

  • 50 409
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 616
bilyanaz разкажи нипак нещо с бели букви, че доста дълго време няма да има сериал...

# 47
  • Мнения: 0
За тези които си мислят че Оуз ще се "оправи" по-нататък...

Ето и въпросче: Уж някои тук си мислеха че Оуз ще се промени четвъртия сезон, но като прочитам "Оуз става момче за всичко на един мафиот." очевидно не е така... Какво мислете вие?

# 48
  • Мнения: 158
За тези които си мислят че Оуз ще се "оправи" по-нататък...

Ето и въпросче: Уж някои тук си мислеха че Оуз ще се промени четвъртия сезон, но като прочитам "Оуз става момче за всичко на един мафиот." очевидно не е така... Какво мислете вие?


тъй като препратката неможе да се маркира в бяло, тези които не искат да знаят какво ги очаква да не гледат!!!
това е клип от 4ти сезон ББ http://www.youtube.com/watch?v=H6vjlAi0yfI, така че може и да се пооправи

# 49
  • Мнения: 0
Пооправи да, но не и оправи такива хора не се оправят

# 50
  • Мнения: 0
   Аз всеки път повтарям, че съм вярна фенка на Оуз (Толга) въпреки ролята му.
 От това, което виждам в клипа не мога да преценя дали изцяло се е променил, много се надявам да  така.
   Защо пък да не може да се оправят такива хора, всеки прави грешки... Неговите може и да са повече, но защо да не се поучи от тях? Много се надявам да изляза права в края на филма поне, ако не по-рано.

# 51
  • Мнения: 158
ББ:може просто Али Ръза да се е примирил и начина му на мислене,или е безпомощен да се бори и се е предал, за мен Оуз също не е отрицателен герой, много добре се отнася към детето си способен е да обича, просто е играч а който игре или печели или губи... и двете му се случват, не е скучен и несретник като Шефкет
купила съм си романа не е много дебела книга , днес почвам до го чета нямам нерви да дочакам края на филма, предполагам че каря на романа ще е аналогичен

# 52
  • Мнения: 1 296
за Али Ръза - да

# 53
  • Мнения: 4 594
sinite o4i и аз мисля като теб  Peace Аз не мисля, че Оуз или Ферхунде са отрицателни герои.. както те допускат грешки, така и Али Ръза, Лейля, Неджля и т.н. го правят. И Оуз и Ферхунделата са способни да обичат и също имат добродетели, просто не са имали възможност да ги развият  Wink
И вие си мислите, ще по 7 серии на седмица е малко.. Ако сериала го излъчваха по Нова можеше и да го спрат.. Със Забранена любов какво стана - има 150 неизлъчени епизода и те идиотите взеха, че го почнаха от начало  Tired Така че по 7 епизода на мен ми е идеално  Wink

# 54
  • Мнения: 0
ББ:може просто Али Ръза да се е примирил и начина му на мислене,или е безпомощен да се бори и се е предал, за мен Оуз също не е отрицателен герой, много добре се отнася към детето си способен е да обича, просто е играч а който игре или печели или губи... и двете му се случват, не е скучен и несретник като Шефкет
купила съм си романа не е много дебела книга , днес почвам до го чета нямам нерви да дочакам края на филма, предполагам че каря на романа ще е аналогичен

 В предните теми писаха, че края на романа и края на филма са различни. Като прочетеш книгата ще ни припомниш поне нейния край   Wink


 HOuSse_Baby    Laughing много си права за сериите, че и 7 ще ни стигнат при опциите на нова... Joy

Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 23:05 от sinite o4i

# 55
  • Мнения: 158
ББ:може просто Али Ръза да се е примирил и начина му на мислене,или е безпомощен да се бори и се е предал, за мен Оуз също не е отрицателен герой, много добре се отнася към детето си способен е да обича, просто е играч а който игре или печели или губи... и двете му се случват, не е скучен и несретник като Шефкет
купила съм си романа не е много дебела книга , днес почвам до го чета нямам нерви да дочакам края на филма, предполагам че каря на романа ще е аналогичен

 В предните теми писаха, че края на романа и края на филма са различни. Като прочетеш книгата ще ни припомниш поне нейния край   Wink

ужас, верно ли, не е честно, дайте да залагаме как ще свърши сериала, така и така не е свършил ....ама от къде знаят за края на филма като той не е свършил още в същтност?

# 56
  • Мнения: 3
Според мен ще свърши щастливо,а това не ми харесва!

# 57
# 58
  • Мнения: 16
Аз гласувах за третата опция. Съчувствам на Лейля, защото не ми е приятно да гледам как някой страда, но тя до голяма степен си го заслужи, защото се захвана с Оуз, а Неджля още от самото начало го прецени като голям лъжец. Спомнете си. Тя му се върза в крайна сметка, но да видим докъде ще я докарат. Тъй де, отново по темата, Лейля не трябваше да се забърква в "аферите" на сестра си, няма как да не предположи, че ще прехвърчат искри между тях, а тя доста късно се сети, че е възможно - след като се хвалеше пред всички останали с успешния си брак и пари. Нормално е Неджля да иска същото, дори повече - затова се захвана с Джем. Но нещата не се получиха, а и Оуз изигра много голяма роля за това. Въобще в този сериал няма невинни до доказване на противното и у всекиго може да се намерят косури. Няма крайно положителни герои, каквито няма и в живота. Много добре е направен! Не мислех, че някога ще гледам турски сапунки, но ето, че и това се случи, но не съжалявам, дори много се радвам.

# 59
  • Мнения: 16
Според мен няма да има щастлив край, би било банално, а в "Листопад" почти няма банални и изтъркани моменти. Но се надявам поне всеки да разбере кого обича и с кого иска да бъде, да се разберат помежду си и да се изяснят.

Общи условия

Активация на акаунт