Вкусотия "Албена" (мързеливи чушки бюрек)

  • 23 941
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 321
А аз вместо мляко слагам от горварската сметана в сместта със сирене

# 16
  • Мнения: 3 641
Благодаря за чудесната рецепта .Перфектна за мързеливки като мен Crazy

# 17
  • Мнения: 73
Точно се чудих какво да сготвя и имам печени чушки от буркан но са леко кисели ще стане страхотно

# 18
  • Мнения: 5 140
ще го пробвам, много обичам чушки бюрек, а щом са и "мързеливиии" още повече....тези на Блонди също ще се пробват  Hug

# 19
  • Германия
  • Мнения: 511
Много хубава рецепта! Аз понякога режа пресни чушки, задушавам ги леко, и пак ред чушки, ред яйца и сирене, отгоре заливам с домати и пека, получава се и малко сосче. Страхотна лятна манджа Peace

# 20
  • Мнения: 6 390
Мерси за лесната и вкусна рецепта

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 576
Страхотна звучи, а и с тиквички ще е страхотна. Ще го пробвам задължително!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Това е страхотна рецепта.Ние често си я правим зимата и си я хапваме с удоволствие.Моята колежка пък и казва на тази рецепта "Чушкина баница"

# 23
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
И на мен ми хвана окото и мисля да я пробвам в нашата кухня... Wink

# 24
  • Мнения: 678
Тези марзеливи чушки бюрек,ми ги правяше мъжо още когато се запознахме,към сместа с яйцата и сиренето,прибавяше и шунка.Харесваше много,и до днес ми ги приготвя.

# 25
  • Мнения: 774
Тези марзеливи чушки бюрек,ми ги правяше мъжо още когато се запознахме,към сместа с яйцата и сиренето,прибавяше и шунка.Харесваше много,и до днес ми ги приготвя.

Точно и аз това си помислих, когато ги опитах тези мързеливи чушки, че чудесно би им паснала и шунчица.

Благодаря на авторката за тази рецепта! Много ни харесаха чушките! Аз се измързеливих съвсем обаче, нарязах чушките и ги разбърках със сместта. Понеже чушките бяха по-малко, сложих 100 гр кашкавал отгоре, 4 яйца и 100 гр сирене в сместа. Мнооого вкусно беше!!!  Crazy Crazy Crazy

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 20:45 от yagodka

# 26
  • Мнения: 60
И аз го правя ат доста години, самоче ние му казвме "баница с чушки". Към сиренето и яйцата слагам и кисело мляко, а чушките както са цели ги овалвам в брашно. И редя ред чушки ред от сместа.
Винаги става супер

# 27
  • Мнения: 2 774
И къде да търся сега чушки  Thinking.
Страхотно звучи, ще се прави често - личи си .
Мерси АСС +  Hug

# 28
  • Мнения: 1 862
  bouquet Поздравления ! Ще се пробвам  Peace

# 29
  • велико търново
  • Мнения: 585
Благодаря на авторката за страхотната рецепта.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт