За любителите на елфи, джуджета и орки- Тема 2

  • 35 722
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
A m b e r , благородно ти завиждам, имаш да четеш повече от два тома Heart Eyes.А аз от две години чакам да излезе следващият Sad.

# 16
  • Мнения: 4 569
Властелина води, newsm44така и трябва.  smile3521

A m b e r ,не бързай с четенето! Mr. Green Накрая ще чакаш с нетърпение следващата книга която ще излезе някога... Confused

# 17
  • Русе
  • Мнения: 11 925
  А да и гласувах разбира се с Властелинът  Simple Smile

# 18
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Гласувах и виждам, че моите фаворити водят  Laughing

Ех, как ми се четат отново (ама за първи път) Хрониките на Амбър  Heart Eyes

Момичета, коя книга излезе последно от Колелото на времето?

Много харесвах поредицата, но някъде към 8,9та книга я зарязах  Thinking

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
12та книга от общо 14 излезе на английски в края на миналата година. На български - тази пролет. Simple Smile

# 20
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А кой дописва книгите, защото Робърт Джордан почина?  Rolling Eyes

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Брендън Сандерсън, по бележките на Джордан, Книгата си се води на Робърт Джордан и Брендън Сандерсън.

# 22
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мерси, Мърморанке, имам да наваксвам  Laughing

Ще ми е интересно дали Сандерсън ще се различава по стил на писане от Джордан или не.

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
Различава се малко, да, негов си е стила, но като цяло книгата си е същата - просто някои от героите на моменти могат да ти се сторят странни. Simple Smile

# 24
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Включих се в анкетата и си записах доста пропуснати от мен фентъзи поредици  Flutter

# 25
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
...
Някой да е срещал поредицата за "Дюн" в ел.вариант? Много ще съм благодарна, ако ми пуснете линк.
Заповядай!
http://chitanka.info/lib/author/%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA+% … D1%8A%D1%80%D1%82

Егвийн, много ти благодаря, отдавна я търсех. newsm51

# 26
  • tardis
  • Мнения: 329
Полезна анкета...
И аз гласувах
и си попълних списъка с непрочетени книги  Simple Smile

# 27
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
За тези от вас, които не са се срещали с "Операция Хаос" на Пол Андерсън, горещо ви я препоръчвам. Все си мисля, че и Дж. Роулинс я е чела. Laughing

# 28
  • Русе
  • Мнения: 11 925
За тези от вас, които не са се срещали с "Операция Хаос" на Пол Андерсън, горещо ви я препоръчвам. Все си мисля, че и Дж. Роулинс я е чела. Laughing
  Много ми е познато, но не мога да се сетя  newsm78 . А библиотеката ми се разпиля в няколко същи.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 830
Аз в момента съм на вампирска вълна /покрай тийнейджърката/  Blush
Зачела съм тамън пет поредици - Академия за вампири, Училище за вампири, Анита Блейк на Л.Хамилтън, Кръгът на Нора Робъртс и Истинска кръв на Шарлейн Харис  ooooh!
Вампирските дневници ги прочетох и не ми харесаха.
В анкетата гледам само Здрач е включена, но няма да гласувам за нея  Wink

Общи условия

Активация на акаунт