ПРЕДСТОИ МИ ИНСЕМИНАЦИЯ-ДА ПОГОВОРИМ 3

  • 41 473
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 329
Shalona, какво стана на прегледа?
Май двете по едно също време ще правим процедура  Grinning
Ти коя клиника посещаваш?

Успех на всички момичета  Peace

# 16
  • Мнения: 599
Ами то не ми се искаше да развалям хубавата атмосфера.Но кистата си ми е още на гости.В клиника Надежда съм и днес на прегледа док.Персенска ми препоръча да направим хистероскопия,Странното е че каза, веднага след хистерото почваме стимулация.Та съм в чуденка-може ли така newsm78

# 17
  • Мнения: 191
Здравейте, момичета и аз да се запиша в темата...днес не се наложи реинсе..така,че от тук насетне чаканееееее..,това е. Успех на всички, Шалона, защо да не може след хистеро стимулация, организма се възстановява бързо....поне аз така мисля....

# 18
  • Мнения: 286
pashic, честито  newsm44! Пожелавам ти една лека бременност до края и едно сладко вързопче.

# 19
  • Мнения: 329
Shalona , щом доки е казала че може - значи може Grinning . Не се притеснявай.
С какво ще те стимулират за инсето? Желая ти успешно хистеро и после ++ тест  Peace
Аз ходя в клиниката на д-р Щерев.
mariam_75 , дано да е успешна процедурата и да се похвалиш  Praynig Peace

# 20
  • Мнения: 599
Не съм много добре запозната с хистероскопията ,може би затова съм в чуденка.Защото единия ден процедура а след два,три дни стимулация ми се стори странно.Но, прави сте,щом доки е преценила така смело напред.Незнам с какво ще е стимулацията ,но този път без Клостила Wink.
 the Faithдано при теб нещата да вървят гладко и безпроблемно и скоро и ти да ни зарадваш.
mariam_75fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
А какво ли става с PrincesG?Тя не трябваше ли скоро да прави тест?

# 21
  • Мнения: 65
pashic, страхотно  Hug, много се радвам за теб! Честито!    bouquet  Дай Боже всички момичета в темичката да видим  EFP тази година  Praynig

Аз момичета не се стърпях и на 10-я ден направих уринарен тест Престо. Бил за ранна диагностика на бременност. Отрицателен. Какво мислите мога ли да се надявам. Не чувствам абсолютно никакви признаци за бременност - не ме болят гърдите, нито имам придърпвания в яйчниците, абе нищо. Мисля, че спрях да се надявам за този път.

Pingvin4e, много съжалявам, че вещицата е дошла. В другата темичка следващата с  EFP си ти!   bouquet

Последна редакция: пн, 22 фев 2010, 22:46 от Валима

# 22
  • Мнения: 37
Pashic честито миличка страшно много се радвам за теб!  bouquet Hug Леко бременеене! Heart Eyes
Shalona мила моята инсеминация беше миналата седмица във вторник и смятам да правя тест в неделя.... за сега само се надявам и Praynig...
А като цяло този път се чувствам доста по-добре от миналия - само малко забравям за какво и къде съм тръгнала  Joy  и коремчето ми е по-твърдо от преди.

# 23
  • Мнения: 329
Шалона, и аз ще съм без клостил, че този месец направих около 8-9 фоликула и го отложихме инсе-то заради риск от многоплодна  Crazy На мен точно след стимулацията ми направиха хидротубация и следващата седмица планирахме инсето, ама ... не било писано за февруари  Confused
PrincessG , много стиснати палчета от мен, дано видиш двете чертички  Praynig Peace Peace
Валима, на 10 ден може и кръвния да не ти отчете, много е рано. Уринарен можеш да правиш след 14 ден. Много успех и на теб и стискам палци  Praynig Peace Peace

# 24
  • Мнения: 472
The Faith как ги направи тези 8-9 фоликула? С клостил ли? И няма да се възползваш от тях? Странен избор.

# 25
  • Мнения: 329
Да, с клостил ги направих, с 10 хапчета  #Crazy Дори фукитата бяха повече, ама доки спря да ги брои..., около 7-8 бяха по 23мм. на 13-ти ден  #Crazy
Ами то нямаше време за пункция, те щяха да започват да се пукат на следващия ден. А и нивото на ЛХ не беше като за инвитро. Освен това аз съм забременявала два пъти - неуспешно.
Сега съм трети ден от новия цикъл  Embarassed и ще съм на ЕЦ  Laughing

# 26
  • Мнения: 115
Здравеите момичета! Имам един (може би тъпичак )въпрос,който вече зададох в предната темичка,но никой неми одговори.В момента чакам резолтата от второто ми инсе на естествен цикъл.Ако е неуспешно и ми доиде на вторият ден ме викат за стимулирано инсе. Та въпросът ми е(понейе съм от Бургас а инсето  правя в София)ще трябва ли да съм там през цялата стимулация до инсето. Ако сте запознати моля кажете за да се подготвя каде да оставам.
Дано все пак неми се наложи Praynig

# 27
  • Мнения: 329
Може да не си в Сф. Ако те стимулират с клостил ще си пиеш хапчетата и после ще дойдеш за преглед, ако си с инжекции - същата работа, след като ги поставиш всичките пак на преглед за да видите как разтът фоликулите.
Успех ти желая  Peace

# 28
  • Мнения: 115
the Faith много ти благодаря за светкавичния одговор.

# 29
  • Мнения: 65
the Faith , благодаря ти за стиснатите палчета и куража  Hug

gerito b-s, съжалявам, че аз не мога да ти бъда от полза в случая. Бях на ЕЦ. Изчакай другите момичета ще пишат. Успех и пожелания в момента да си preggo

Общи условия

Активация на акаунт