Хобитата на татковците и отношението на жените

  • 7 065
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Жените имат само две хобита, но ги имат всички - харчене на кинти и мъже. Crossing Arms Whistling
Нима???? Явно познава всички жени ...! Не така обобщаващо ,нали никой не обича слагането под общ знаменател на мъжете и жените?

Еее малко антропологически детерминизъм с лек емпиричен привкус никога не е излишен. А и в тези хобита няма нищо лошо. baby_neutral

# 46
  • Мнения: 1 296
Относно харченето на кинти - моят мъж казва, че като изляза да пазарувам съм като луд с картечница #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 47
  • Мнения: 3 066
Пак казвам зависи от жената,аз лично не харесвам пазаруването,мотането по магазините и обиколките на Мола-загуба на време са ми,знам какво ми трябва и в един магазин влизам и го купувам !А за мъжете......търсих,намерих и спрях даже да ги заглеждам вече:)Simple SmileSimple Smile

# 48
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
Хобито на моя мъж са моторите и Формула1.Даже и сега е залепен пред телевизора да гледа квалификациите,а пък аз за да не мрънкам си седя пред компа.Иначе първото му хоби - моторите там вече имаме еднакви интереси  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2
Относно харченето на кинти - моят мъж казва, че като изляза да пазарувам съм като луд с картечница #2gunfire #2gunfire #2gunfire
не е далеч от истината

# 50
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Той:

1. Водолаз
2. Пътешествия

Общо взето и двете са споделени, второто ми е страст, а първото - тъкмо да започвам и аз и се появиха двете чертички, вероятно малкият щеплува - преди да проходи Wink)))

Но после ще се гмурна и в тази посока (надявам се) Wink))

Иначе и двамата сме меломани Wink)), фенове на техничарските играчки Wink)) и т.н.

# 51
  • Мнения: 212
Хах,аз много обичам да се гмуркам,ама мъжа ми не споделя тази любов към водата принципно.
Не знам как да го придумам Rolling Eyes Laughing

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
явно не го изкушава идеята да срещне русалка Wink))

# 53
  • планетата Земя
  • Мнения: 111
Истината е, че не жените пречат на хобитата, а децата. Ние и двамата с мъжа ми сме пещерняци, ама с децата (докато бяха по-малки де) - няма много възможности. Сега и по катерене съм се зарибила, но...трудна работа все още.

# 54
  • Мнения: 139
Ами да си кажа чесно обича оръжия, най-вече хладните такива #Crazy Ходи на лов, тъй като доста разспространено в нашия регион. Мен от оръжията си ме е страх, а от лова не ми се й ходи, защото аз бъгвам с  толкова много катерене и тичане след някое говедо. Много неща обича, ама нещо така да се е пристрастил няма, може би към вечния купон, ако се брои Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 364
Привет!
 Тук не е ли мъжка територия? Шегичка!
Не се впечатлявайте от ника - просто реших, че няма смисъл да си правя отделен, когато половинката вече има.
А за хобитата - радиоуправляемите модели, музиката и спорта (тук се отнася всичко що се практикува яхнал дъска - скейт, своуборд, сърфинг... каквото се сетите)
Относно отношението на половинката към тези ми занимания:
По моделизма ме запали тя, по спорта я запалих аз, а музиката дойде като добавка. За жертвите - ми те започнаха съвсем наскоро, когато стана ясно, че чакаме деца. И НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ ТЕЗИ ЖЕРТВИ, защото ТЯ носи моите деца и скоро ще ме направи най-щастливият мъж на света, когато ме дари с две прекрасни ангелчета, които очаквам повече и от нея(но това е др тема).

Забрави най-важното хоби- виртуална подигравка с бъдещите и настоящи майки.
Непростима гавра.. Ти си знаеш защо... Нямам думи.

Последна редакция: сб, 05 юни 2010, 13:50 от Лили - Лу

# 56
  • Мнения: 904
Неговата страст са моторите пистовите при това и по принцип нямам против, но много ме е страх, а той не проумява това, ето и сега е на мото събор  и го мисля как ще се приберат като почна и да вали.

# 57
  • Мнения: 1 433
Плуване, рисуване и фуууутбол. Първите две ми харесвам, а третото тъъъърпя. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 212
Започнах да се кефя все повече на неговото хоби Party
Особено след като ме замъкна до Солун,заради Bolt Thrower Party Party Party

# 59
  • Мнения: 11

Особено след като ме замъкна до Солун,заради Bolt Thrower Party Party Party


Лелееееееееееее....Що и мене некоя не ме замъкне така бе... Rolling Eyes Praynig Praynig Praynig

Абе да не си гадже/жена на С.Ц.? bowuu

Общи условия

Активация на акаунт